Jak włączyć weryfikację dwuetapową w WhatsApp

0
826

WhatsApp był zajęty zwiększaniem bezpieczeństwa w swojej aplikacji.

1. Otwórz program WhatsApp Messenger na swoim telefonie iPhone, smartfonie z systemem Android lub smartfonie z systemem Windows. Konto->Weryfikacja dwuetapowa.

2. W tym miejscu dotknij opcji „Wyloguj”, a następnie wprowadź 6-cyfrowy kod dostępu, który zostanie wyświetlony podczas instalacji WhatsApp.

3. Po zakończeniu możesz wprowadzić adres e-mail odzyskiwania, w którym możesz uzyskać link do resetowania hasła w przypadku jego zapomnienia.

4. Po potwierdzeniu adresu e-mail weryfikacja dwuetapowa WhatsApp zostanie włączona.

Po włączeniu weryfikacji dwuetapowej będziesz musiał wprowadzić hasło, które ustawiłeś, gdy ponownie rejestrujesz swój numer telefonu przy pomocy WhatsApp.

Punkty do uwagi w WhatsApp Weryfikacja dwuetapowa:

  • Jeśli nie pamiętasz hasła i nie podałeś adresu e-mail, po 7 dniach będzie można ponownie zweryfikować konto WhatsApp bez hasła.
  • Nie będziesz w stanie ponownie zweryfikować swojego konta WhatsApp bez kodu dostępu, dopóki nie minie 7 dni.
  • WhatsApp będzie regularnie monitować o podanie hasła, abyś go nie zapomniał.
  • Jeśli twoje konto WhatsApp jest zarejestrowane i zweryfikowane bez hasła po 30 dniach od ostatniego użycia WhatsApp, twoje konto zostanie usunięte, a nowe zostanie utworzone.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zachować stary numer podczas zmiany iPhone'a

Włącz WhatsApp Dwuetapowa weryfikacja, aby dodać zabezpieczenia do swojego konta

Jak już pewnie zauważyłeś, dwuetapowa funkcja weryfikacji WhatsApp zawiera wiele shenaniganów, co jest dobre, ponieważ zwiększa bezpieczeństwo w kliencie przesyłania wiadomości.