Home Jak? (FAQ) iPhone "Jak" Jak włączyć telefon bez karty SIM lub Wi-Fi

Jak włączyć telefon bez karty SIM lub Wi-Fi

0
13621

Jeśli masz zapasowy telefon iPhone, który chcesz przekazać dziecku do użycia bez karty SIM lub ktoś dał ci stary telefon iPhone, który chcesz używać, możesz się zastanawiać, jak włączyć telefon iPhone bez wkładania karty SIM do tacy na karty SIM.

Dowiesz się, co zrobić aby uaktywnić telefon iPhone bez potrzeby korzystania z karty SIM.

Możesz także szukać sposobu aktywacji telefonu iPhone bez konieczności podłączania go do sieci WiFi. Mamy metodę, która pozwoli Ci to zrobić.

Istnieją różne sposoby uruchamiania telefonu iPhone bez korzystania z karty SIM lub połączenia Wi-Fi, a omówimy je w tym artykule. Nie wszystkie metody gwarantują, że zadziałają dla Ciebie, więc bądź gotowy spróbować kilku z nich.

Ten proces jest bardziej wymagający, jeśli iPhone jest zablokowany dla określonego operatora. Dla celów niniejszego ćwiczenia zakładamy, że masz odblokowany telefon iPhone lub masz dostęp do karty SIM specyficznej dla operatora, którą możesz użyć tymczasowo.

Niniejszy przewodnik obejmuje wszystkie generacje telefonów z telefonu iPhone 3GS do telefonu iPhone X.

Uaktywnij telefon iPhone przy użyciu karty SIM

Poniżej opisano kilka metod, które umożliwią Ci aktywację telefonu iPhone bez korzystania z karty SIM, ale zdecydowanie najprostszym sposobem na uaktywnienie telefonu iPhone, dzięki czemu można go używać bez karty SIM – jest po prostu uzyskiwanie dostępu do wymiany danych za pośrednictwem sieci WiFi, dzięki czemu można korzystać z niej tak, jak iPad lub iPod touch – pożyczyć u kogoś kartę SIM , a następnie aktywuj.

Potrzebujesz:

 • Narzędzie do usuwania karty SIM
 • Miłego przyjaciola z kartą sim
 • Jeśli telefon iPhone jest zablokowany dla określonego operatora, musisz upewnić się, że karta SIM pochodzi z tej samej sieci
 • Dostęp do sieci WiFi

Jak włączyć telefon iPhone:

 1. Wyjmij kartę SIM z innego telefonu iPhone
 2. Umieść ją w telefonie iPhone
 3. Przejdź przez zwykłe opcje konfiguracji, Włączając logowanie do sieci WiFi
 4. Poczekaj, a telefon iPhone zostanie uaktywniony
 5. Wyjmij kartę SIM i oddaj ją znajomym
 6. Możesz teraz używać telefonu iPhone, Po prostu nie będziesz w stanie nawiązywać połączeń telefonicznych (chyba że to zrobisz za pomocą Skype, FaceBook Messenger, Whatsapp lub FaceTime)

Uaktywnij swój iPhone przy użyciu programu iTunes

Ta metoda może pracować dla Ciebie, ale zależy to od tego, czy telefon jest zablokowany w określonej sieci. Jeśli telefon jest zablokowany w sieci, przeczytaj ten artykuł: Jak odblokować telefon iPhone.

Jeśli telefon jest zablokowany w danej sieci, a karta SIM z tej sieci jest przydatna, najlepiej uruchomić telefon przy użyciu metody opisanej powyżej. Jedynym powodem, dla którego warto skorzystać z metody iTunes, jest brak dostępu WiFi.

Potrzebujesz:

 • Odblokowany telefon iPhone
 • Komputer z uruchomionym programem iTunes

Jak włączyć telefon iPhone

 1. Sprawdź, czy iTunes jest aktualne lub jeśli nie Pobierz iTunes za darmo za pośrednictwem witryny firmy Apple.
 2. Po zainstalowaniu programu iTunes połącz telefon iPhone z komputerem.
 3. Na ekranie pojawi się monit informujący, że ” Na karcie SIM nie jest zainstalowana karta SIM, którą próbujesz uaktywnić „, co oznacza, że ​​telefon jest zablokowany dla określonego przewoźnika. W takim przypadku musisz znaleźć odpowiednią kartę SIM, aby pożyczyć, aby można było ją włączyć. Musisz tylko używać karty SIM podczas aktywacji. (A jeśli korzystasz z karty SIM, nie musisz uruchamiać za pośrednictwem iTunes). Zobacz powyższą metodę, aby uaktywnić telefon iPhone.
 4. Zakładając, że telefon nie jest zablokowany dla operatora, w programie iTunes zostanie wyświetlony monit na ekranie, wyjaśniający, co musisz zrobić, a także szczegóły potrzebne do uaktywnienia telefonu iPhone.
 5. Po aktywacji będziesz mógł korzystać z telefonu iPhone w sieci WiFi, podobnie jak w iPadzie lub iPodzie touch.

Uaktywnij telefon iPhone przy użyciu funkcji połączeń alarmowych

Być może zobaczyłeś raporty sugerujące, że możesz włączyć telefon bez karty SIM, dzwoniąc na usługi ratunkowe.

Nie tylko chcemy cię zniechęcać do zadzwonienia do służb ratunkowych niepotrzebnie, Ostrzegamy też, że kiedy wypróbowaliśmy tę metodę, nie działało w ogóle. Uważamy, że został poprawiony.

Jailbreak iPhone’a

Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz zawsze próbować jailbreak iPhone’a. To zanika gwarancję, ale jeśli masz stary telefon iPhone, który jest zablokowany przez operatora, może to być najlepszy sposób na poprawę pracy.

Mamy pełny przewodnik po jailbreak IPhone’a lub iPada, które będą przebijać sposoby na jailbreak iPhone’a i miejmy nadzieję, że możesz go aktywować i odblokować.

Jeśli żadna z podanych metod Ci nie zadziała, możesz skorzystać z usług profesjonalnego serwisu iPhone w Warszawie gdzie możesz wysłać swój telefon zadarmo a otrzymasz naprwiony i aktywowany iPhone.

Daj nam znać w komentarzach, co Ci pomogło lub jeśli masz jakieś nowe metody, które odkryłeś.