Jak używać dwóch liczb na telefonie iPhone

0
470

Stary żart twierdzi, że ktoś z dwoma telefonami komórkowymi albo handluje narkotykami czy ma romans – ale w rzeczywistości istnieje wiele legalnych powodów, dla których chcesz utrzymać dwie osobne numery .

Niektórzy muszą być zdolni kontaktować się do pracy w nienasyconych godzinach, ale wolałby wyłączyć telefon, który zadzwoniłby z kolegami; Inni chcieliby zapobiec kontaktom w pracy z pogarszaniem się jakości życia rodzinnego.

(Jeśli czytasz ten artykuł, ponieważ chcesz zablokować niektórym osobom dzwonienie do Ciebie, a inni pamiętają, że możesz Uaktywnij tryb Nie przeszkadzaj – możesz to zrobić za pośrednictwem Centrum sterowania – przejdź do Ustawienia> Nie przeszkadzaj> Zezwalaj na połączenia zi wybierz ulubione lub grupy kontaktów.)

Bez względu na przyczyny Za utrzymanie dwóch numerów telefonów, dobrą nowiną jest to, że można to zrobić, nie trzymając dwóch słuchawek. Możesz używać dwóch kart SIM z tym samym telefonem; Lub możesz użyć jednego z różnych aplikacji i usług przewoźnika, które zarządzają dwoma numerami z jednej karty SIM.

W tym artykule wyjaśniono, jak używać dwóch numerów na telefonie iPhone.

Rozwiązanie dwu-SIM

Najbardziej oczywistym sposobem na uruchomienie dwóch numerów telefonów z jednej słuchawki jest użycie dwóch kart SIM – ale jeśli jesteś właścicielem iPhone’a, łatwiej powiedzieć niż zrobić. Nikt nie lubi pomysłu fizycznej wymiany SIM za każdym razem, gdy chcesz nawiązać połączenie z innego numeru, a Apple nigdy nie wydał iPhone z gniazdami dla podwójnych kart SIM.

(Niektórzy producenci telefonów z systemem Android zrobili to, Nawet jeśli wydaje się, że staje się coraz rzadszy – można przeczytać więcej w naszych kolegach o najlepszych telefonach z podwójnym SIM).

Na szczęście, niektórzy producenci akcesoriów mogą mieć adaptery umożliwiające podłączenie dwóch kart SIM Do telefonu iPhone. Nawet jeśli w obudowie telefonu nie ma miejsca, aby ukryć dwie karty SIM, używanie obudowy może rozwiązać ten problem.

Karta Magic NeeCoo

Jedna karta Bluetooth zgodna z adapterem karty SIM Z iPhone jest kartą Magic NeeCoo. Synchronizuje drugą kartę Micro SIM z telefonem iPhone. Możesz zadzwonić, przesłać wiadomość i robić zdjęcia z drugiej Micro SIM. Łączy się z telefonem iPhone Bluetooth o długości do 10 metrów.

Kartę Magic NeeCoo można kupić od GearBest Za £ 24.67 z bezpłatną dostawą do Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji o tym rozwiązaniu znajdziesz tutaj: Jak dodać drugą kartę SIM do telefonu iPhone

Simore

Słyszałem też pozytywne rzeczy o Simore, chociaż nie jest to rozwiązanie, które próbowaliśmy.

Firma sprzedaje karty SIM z dwoma telefonami iPhone 4 dla iPhone’a 4 do iPhone’a 7 I 7 plus – i niektóre adaptery potrójnie SIM. Ceny zaczynają się od 34 euro dla adapterów iPhone 7.

Swytch

Zamiast kupować adapter dwukanałowy, możesz po prostu zainstalować tę bezpłatną aplikację. Otrzymasz 50 punktów na kredyt, aby rozpocząć grę, ale szybko zgarnij rachunek: telefon do telefonu stacjonarnego kosztuje 5p za minutę, przywołania do telefonów komórkowych to 6p na minutę, a teksty kosztują 6p.>

Odrzucenie złego żartu, który rozpoczął się w tym artykule, rozpoczęcie prasowania wokół Swytch sugerował, że aplikacja była skierowana przede wszystkim do osób oszukiwających partnerów, ale prezes firmy z niedowierzaniem próbował temu zaprzeczyć. „Swytch umożliwia osobom posiadanie wielu numerów na istniejącym telefonie komórkowym”, powiedział Chris Michael „, a chociaż może to pomagać ludziom, którzy już zdecydowali się na sprawy, nie mogę uwierzyć, że to byłoby Czynnikiem decydującym o podjęciu decyzji o uruchomieniu jednego z nich. „

Skype

Oto wielkie rozwiązanie problemu dwuletniego: użyj Skype i płacisz za numer. Jest to funkcja zwana po prostu numerem Skype.

Wybierany numer można skonfigurować za pomocą różnych kodów obszaru i kraju, a połączenia można odbierać na dowolnym urządzeniu skonfigurowanym z Konto Skype, w tym telefon iPhone, oczywiście. Możesz płacić za ten numer przez trzy miesięczne lub roczne subskrypcje.

Nie zapominaj o aplikacji Skype.