Home Jak? (Często zadawane pytania) Apple „Jak” Jak uzyskać przestrzenny dźwięk przestrzenny za pomocą AirPods Pro

Jak uzyskać przestrzenny dźwięk przestrzenny za pomocą AirPods Pro

0
786

Nowa aktualizacja oprogramowania kupiła dźwięk przestrzenny i automatyczne przełączanie urządzeń na AirPods Pro – ale będziesz mógł korzystać z nowej funkcji tylko wtedy, gdy używasz iOS 14 beta, ponieważ będzie to wymagało działania iOS 14.

Pojawienie się aktualizacji oprogramowania sprzętowego AirPod sugeruje, że niedługo pojawią się iOS 14, tvOS 14 i iPadOS 14.

Aktualizacja oprogramowania układowego AirPods Pro 3A283 została udostępniona 14 września.

Nowa funkcja dźwięku przestrzennego może być używana z iPhonem i sprzętem Apple TV. Powinno sprawiać wrażenie, że dźwięk naprawdę dochodzi z ekranu, który oglądasz.

Nowa funkcja automatycznego przełączania urządzeń umożliwi szybkie i łatwe przełączanie między źródłami dźwięku, które mają ten sam Apple ID. Ta nowa funkcja automatycznego przełączania urządzeń jest obsługiwana przez AirPods Pro i AirPods drugiej generacji, ale także Powerbeats, Powerbeats Pro i Beats Solo Pro.

Aby skorzystać z nowej funkcji audio, musisz mieć uruchomioną szóstą wersję beta systemu iOS 14. Jeśli masz ją zainstalowaną na kompatybilnym iPhonie i AirPods Pro, będziesz mógł słuchać dźwięku 3D.

Do odtwarzania dźwięku przestrzennego z AirPods Pro wymagany jest iPhone 7 lub nowszy. Niektóre telefony zgodne z systemem iOS 14 (na przykład iPhone 6S i iPhone SE pierwszej generacji) nie będą obsługiwać nowej funkcji.

Jak uzyskać dźwięk przestrzenny w AirPods Pro

Twój iPhone będzie musiał mieć system iOS 14 (szósta wersja beta lub nowsza)

Upewnij się, że aktualizacja oprogramowania układowego 3A283 została zainstalowana na AirPods Pro (powinno to nastąpić automatycznie).

  1. Upewnij się, że słuchawki są podłączone do iPhone’a.
  2. Kontroler funkcji dźwięku przestrzennego znajdziesz w Ustawieniach> Bluetooth. Kliknij symbol i obok odpowiedniego wpisu AirPods Pro.
  3. Alternatywnie możesz aktywować to samo ustawienie, naciskając regulator głośności w centrum sterowania, gdy podłączone są AirPods Pro.

Po uruchomieniu nowych wersji różnych systemów operacyjnych Apple będzie można korzystać z tej funkcji podczas odtwarzania dźwięku na urządzeniach Apple z systemem iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 i macOS Big Sur.

Chcesz parę AirPods Pro? Mamy podsumowanie ofert AirPods i są pewne przyzwoite oszczędności do zdobycia. A oto nasza recenzja AirPods Pro.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Macwelt. Tłumaczenie Karen Haslam.

Strona korzysta z plików cookies. Więcej

Bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Zamknij