Home Jak? (FAQ) iPad "Jak" Jak uzyskać Flash na iPhone’a i iPada

Jak uzyskać Flash na iPhone’a i iPada

0
3838

Jeśli chcesz oglądać filmy Flash lub grać w gry Flash na iPhoneie lub iPadzie, natkniesz się na problem: iOS nie Oferują obsługę Flasha. Jednak w App Store są różne aplikacje, które pomogą, a w tym artykule wyjaśnimy, jak uzyskać Flash na iPadzie i iPhoneie.

Czytaj dalej: Przestał działać na komputerze Mac? Oto jak aktualizować program Flash Player na komputerze Mac.

Najlepsze aplikacje Flash dla iPheli i iPhone’a

Popularne aplikacje przeglądarki umożliwiające odtwarzanie filmów Flash i gier na iPad i iPhone Przeglądarka Photon i Puffin. Niestety przeglądarka Skyfire (teraz Opera) i przeglądarka iSwifter nie są już dostępne, ale służą do wyświetlania zawartości Flasha. Inne przeglądarki innych firm, takie jak Chrome, Firefox i Opera nie obsługują już Flasha na urządzeniach z iOS.

Przeglądarka Photon

Przeglądarka Photon wydaje się najpopularniejszym wyborem dla użytkowników urządzeń iPad i iPhone Wymagających obsługi Flasha. Jest to aplikacja o wartości 4,99 PLN dla tabletu iPad i 3,99 PLN dla telefonu iPhone, która działa jako dobra alternatywna przeglądarka Safari, a także włącza tryb Flash, dotykając ikony lampy błyskowej w prawym górnym rogu.

Wprawdzie włączenie programu Flash powoduje, że przeglądarka jest nieco wolna, a nie jest to najbardziej atrakcyjny interfejs, ale na pewno jest taki trick. Udało nam się stworzyć Monster Moshi bez żadnych problemów na naszym iPhonie i iPhone’ie za pomocą przeglądarki Photon Browser.

Oto co dzieje się podczas korzystania z programu Photon Flash Player w porównaniu z Safari (przeciągnij, aby zobaczyć więcej):

Jeśli uważasz, że Photon jest nieznośnie wolne, spróbuj odszukać ikonę ustawień w prawym górnym rogu i dostosować ustawienia do własnych potrzeb.

Puffin

Puffin jest kolejną popularną przeglądarką treści Flash, która również oferuje bezpłatną wersję, jeśli chcesz ją przetestować, zanim zapłacisz 3,99 euro za pełną wersję dla iPhone’a I iPad.

Puffin wyjawił na ekranie witrynę Moshi Monsters (poniżej), ale trochę spróbował podczas wyświetlania wersji Flash w witrynie Disneyland Fantasyland. Ale mając możliwość wypróbowania tego pierwszego jest prawdziwym plusem, bo możesz wtedy zdecydować, czy zaspokoić Twoje potrzeby. Jest to również idealne rozwiązanie w sytuacjach jednorazowych, jeśli potrzebna jest lampa błyskowa.

Jednak Puffin ma lukę w przypadku użytkowników spoza USA. Serwery zlokalizowane są w USA, co oznacza, że ​​istnieje ograniczenie geograficzne dotyczące zawartości oglądanej. Na przykład pomimo pobytu w Wielkiej Brytanii nie można wyświetlić programu BBC iPlayer.

Inne sposoby korzystania z Flasha na iPadzie i iPhoneie

Usługi, takie jak Parallels Access, oferują również sposób na Uzyskać dostęp do Flasha na iPadzie i iPhoneie, przesyłając strumieniowo bezpośrednio z komputera Mac lub PC. Program Parallels Access umożliwia dostęp do komputera Mac lub komputera stacjonarnego na iPadzie z dowolnego miejsca na świecie, umożliwiając korzystanie z aplikacji, w tym przeglądarek Microsoft Office, przeglądarek Internet Explorer, Flash Player i Flash.

IPad i iPhone to jedyna rzecz, którą chciałbyś pobrać z programem Parallels, prawdopodobnie nie jest to idealne rozwiązanie, ponieważ roczna subskrypcja kosztuje 13,99 funtów. Jeśli jednak szukasz sposobu na zdalny dostęp do komputera lub Maca lub uruchamiać aplikacje Mac lub PC na iPadzie lub iPhoneie, z pewnością warto zbadać.

Dlaczego iPad i iPad Wsparcie dla iPhone’a Flash?

Ostatni współzałożyciel firmy Apple, Steve Jobs, słynny bałagan Flasha dla telefonów komórkowych i odmówił zezwolenia na technologię na platformie iOS. Zamiast tego Jobs walczyła o alternatywną wersję standardu HTML5, która zastąpiła wszystkie elementy Flash w internecie.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzeciwu Apple wobec standardów, zapoznaj się z opiniami Steve’a Jobs w tej sprawie 2010.

W sierpniu 2012 r. Firma Adobe wyłączyła nowe instalacje Flash za pośrednictwem Sklepu Google Play, oznaczając koniec Adobe Flash na urządzeniach z Androidem.

Czy program Adobe Flash Player będzie używany w Przyszłość?

Dzięki usunięciu i ograniczonej możliwości przeglądania zawartości Flash na urządzeniach z iOS przemysł przeniósł zainteresowanie z Flasha i przeniósł się na inne kodeki internetowe. Przez lata film Flash stracił dużą popularność, co w ostatnich latach spadło w porównaniu z raportem opublikowanym przez Encoding. W tym raporcie widzimy, że H.264 jest najpopularniejszym formatem wideo, z 72% udziałem w rynku.

Początkowo kodowanie przewidywało, że w 2018 r. Flash osiągnie koniec okresu ważności, T 100 procent dokładnych, zbliża się koniec Flasha.

Jak potwierdziły firmy Adobe, firma zakończy wsparcie dla formatu Flash w 2020 roku i zachęca twórców treści do migracji istniejącej zawartości Flash do nowszych formatów.Chociaż wiele przeglądarek domyślnie blokuje domyślnie program Flash (Chrome, Microsoft Edge i Safari), wciąż istnieje wiele internetowych witryn do gier, które wykorzystują technologię z dnia i będą musiały się przekształcić.

ankieta w jakmac: co używasz do pracy z Flashem?

Od czasu czytania tego artykułu jesteśmy gotowi założyć, że masz pewien użytek w programie Adobe Flash. Ale co robi to dla ciebie? Dołącz do naszej ankiety: