Jak uzyskać efekt bokeh bez iPhone’a 7

0
1397

Efekt bokeh jest sztuczką fotograficzną wykorzystywaną przez wiele osób do zmiany kontekstu i prezentacji obrazu. Nazwa wywodzi się od japońskiego słowa boke-aji, które bezpośrednio tłumaczy się na „rozmycie jakości”. Efekt zamazuje pewną część obrazu i dodaje do efektów efekty flare obiektywu.

Efekt bokeh pochodzi pierwotnie z obiektywu, gdzie potrzebna jest soczewka, która może zmieniać ostrość, tak jak w przypadku IPhone 7 i iPhone 7 Plus, jednakże ten sam efekt można odtworzyć (za pośrednictwem oprogramowania) na każdym telefonie iPhone – jeśli interesuje Cię sztuczka fotograficzna, sprawdź szczegółową witrynę firmy Nikon.

Chciałbym podziękować naszym kolegom z USA za pośrednictwem jakmac USA, za dostarczenie nam obrazów. Zobacz także: Jak robić zdjęcia pod wodą w telefonie iPhone.

Jak uzyskać efekt bokeh bez telefonu iPhone 7: Aplikacje z aparatem

Aby uzyskać efekt bokeh, musisz mieć Aby spróbować nowych aplikacji na aparatach, gdzie niektóre są płatne, np. Camera + (2,29 PLN z App Store), a inne, takie jak Microsoft Pix, są bezpłatne.

Głębia ostrości jest jednym z najważniejszych poprawek, które musisz zmodyfikować, a to można osiągnąć przez określone aplikacje (lub poprzez iPhone 7-line). W aparacie + możesz zmienić głębię pola zdjęć, edytując go w miarę ich wykonywania; Przyznał, że obrazy nie będą wyglądać tak dobrze, jak soczewki, które wykorzystują sprzęt do tworzenia innej głębi ostrości, ale cieszymy się z wyników.

Kiedy grasz z głębi pola, Który zasadniczo dostosowuje ostrość do obrazu, można edytować obraz, aby utworzyć efekt bokeh. Zobacz także: Porównanie porównania iPhone 7 vs iPhone 6.

Jak uzyskać efekt bokeh bez iPhone’a 7: Dodaj efekt bokeh do zdjęć

Istnieje wiele aplikacji do edycji tam, jeśli szukasz łatwego w obsłudze i szybkiego efektu bokeh na poprzednio zrobionym obrazie, możesz to zrobić za pomocą Fotocam Bokeh (£ 2.29) i zdjęcie Bokeh (bezpłatnie).

Te aplikacje zapewni Ci ogromną ilość personalizacji i bardzo łatwy sposób edytowania zdjęć. Proces jest bardzo prosty i sposób dostosować obraz całkowicie zależy od tego, co starasz się osiągnąć.

Po dodaniu efektu można użyć innych aplikacji do dalszego edytować obrazy” Zrobione, takie jak Afterlight (£ 0,79), Snapseed (za darmo) i Lightroom (za darmo). Jakość Twoich zmian zależy oczywiście od oryginalnego zdjęcia, a tym bardziej, gdy aparat został zrobiony – nowszy iPhone, tym lepszy będzie obraz (ze względu na ogólny lepszy sprzęt w późniejszych iPhonach). P>

Po zakończeniu edycji, nie krępuj się udostępnić go w mediach społecznościowych, ustawić go jako tapetę telefonu iPhone lub użyć go, aby pokazać swoje umiejętności fotograficzne New Found do znajomych.

Zobacz także: Porównanie iPhone 7 vs Samsung Galaxy S7.