Jak uzyskać czarny ekran z przodu na czerwonym iPhone 7

0
526

Film wideo powyżej: Zack Nelson pokazuje, jak usunąć i zastąpić ekran na swoim (produkcie) czerwonym iPhone 7.

Apple niedawno wyciął okładki z nowych iPhone-ów z wersją specjalną. Modele produktu (produktu) Red iPhone 7 i 7 Plus charakteryzują się tętniącej życiem czerwoną ozdobą ozdobioną białym froncie, a procent zysków z każdego sprzedawanego sprzętu będzie prowadził do walki z AIDS.

Niewątpliwie piękne iPhony, są tacy, którzy chcą, aby Apple zaoferowało opcję czarnego frontu zamiast tego i wierzy, że to sprawia, że ​​kombinacja jest bardziej elegancka i chłodniejsza. W odpowiedzi na to wezwanie pojawiło się kilka rozwiązań. Przedstawimy Ci najlepsze sposoby uzyskania czarnego ekranu na czerwonym iPhoneie.

Możesz kupić (Produkt) Czerwony iPhone 7 i 7 Plus bezpośrednio od firmy Apple.

Wymiana całego Przedni ekran

Czerwone wydania produktu (produktowego) mogą być dostępne tylko z białymi fronami, ale czarne są standardowym kolorem na zwykłym iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Oznacza to, że możesz zamienić wyświetlacz i jego otoczenie jako alternatywę dla noirów, pod warunkiem, że masz zapasowe urządzenie lub chcesz zakupić nowy ekran online.

Oczywiście, jak już przypuszczałeś, jest to Całkiem drastyczne podejście i takie, które przynosi znaczne ryzyko.

Aby usunąć ekran, musisz użyć pistoletu termicznego do poluzowania kleju. Wtedy jest mała kwestia unikania różnych drobnych, ale niewiarygodnie ważnych, prowadzących i kabli, gdy wyskakujesz z ekranu. Och, a prawdopodobnie narobisz się wodoodporności i zdecydowanie anuluj gwarancję. Ale można to zrobić!

Jeśli jesteś w tym głównym projekcie DIY, proponujemy obejrzeć film, który został stworzony przez Zack Nelson nad JerryRigEverything. To zajmie Cię krok po kroku przez ten proces, więc miejmy nadzieję, że skończysz z raczej spiffing wyglądających czarny / czerwony zespół.

Osłona białego otoczenia czarną osłoną ekranu

Łatwiej rozwiązaniem jest kupić ochraniacz ekranu, który ma kolorowy dźwięk. Są obfite, a opcje, takie jak projektor MH iPhone Screen Protector, oferują prosty sposób na zmianę wyglądu swojego urządzenia.

(!!! 3 !!! )

Wystarczy umieścić pokrywę w różnych otworach na telefonie iPhone i przytrzymać ją. Nie tylko Twój ekran jest chroniony, ale czerwone urządzenie ma czarne fronty. Jedynym minusem jest to, że przycisk Strona główna będzie nadal biała, ale co najmniej pasuje do logo Apple z tyłu.

Przykryj przód ze skórą

Chcesz pokrywać wyświetlacz na nowym, świeży iPhone 7 za pomocą 10 funtów ze szkła hartowanego, inną opcją jest użycie skóry. Te naklejki są specjalnie zaprojektowane do otaczania otaczającego obszaru w urządzeniu, co ułatwia zmianę estetyki bez konieczności używania małych śrubokrętów. Są też tanie, ponieważ ta szczotkowana skóra, którą znaleźliśmy na Amazonie, jest mniejsza od piątki.

W prawdziwych skórach decalowych może być trochę niewygodne, ale jeśli masz stałą rękę i pustą przysięgę, powinieneś być w porządku.