Jak uzyskać bilety WWDC 2017

0
451

Spis treści

  • Jak uzyskać bilety WWDC 2017
  • > Jak mogę Wiem, czy wygrałem bilet do WWDC?
  • > Ile kosztuje bilety na WWDC 2017?
  • Czy mogę nadal otrzymywać bilet na WWDC, nawet jeśli nie wygrałem Firma Apple ogłosiła, że ​​WWDC 2017 odbędzie się w dniach 5-9 czerwca 2017 r. W San Jose w Kalifornii.
  • Program stypendialny WWDC

W tym artykule wyjaśniono, jak uzyskać bilety WWDC, jak działa loteria i ile biletów będzie kosztować.

Jak uzyskać WWDC 2017 Bilety

Bilety do WWDC są rozprowadzane przez loterię, ale należy być ostrzeżonym, że to dziwne rodzaj loterii, gdzie trzeba płacić za bilet, jeśli wygrasz, a to jest bardzo drogie.

W 2012 r. Wszystkie 5 000 biletów na WWDC sprzedano w ciągu dwóch godzin od ich wypuszczenia, a wielu programistów, którzy przegapili, była z dala od szczęśliwych. W 2013 r. Firma Apple zdecydowała się powiadomić programistów o tym wcześniej, kiedy bilety na ten koncert w tym roku zostaną sprzedane, ale tym razem zajmowały zaledwie dwie minuty na bilety. Potrzebne było nowe podejście.

W 2014 r. Firma Apple podjęła zupełnie inne podejście do sprzedaży biletów, oferując wszystkim szansę wygrać szansę na zakup biletu, rejestrując się na loterię. W przeszłości wybrano losowo 5000 programistów jako uczestnicy, którzy zgłosili się.

Niestety loteria na rzecz WWDC 2017 została zamknięta. Rejestracja (na stronie firmy Apple) została otwarta w poniedziałek 27 marca i zamknięta w piątek 31 marca. Rejestracja była otwarta dla członków Programu Apple Developer lub Programu dla Producentów Apple.

Ale nadal możesz dostać bilet – omówimy opcje w późniejszym rozdziale.

Skąd mam wiedzieć, czy wygrałem bilet na WWDC?

Jeśli jeszcze nie słyszałeś, masz szanse, że nie jesteś zwycięzcą. Ogólnie rzecz biorąc, Apple wygrał zwycięzców loterii w ciągu jednego dnia po zamknięciu rejestracji, a loteria w 2017 r. Zakończyła się pod koniec marca.

Nieudane loterie oczekują od firmy Apple wiadomości e-mail o tym, że: / P>

„Drodzy Deweloper Dziękujemy za rejestrację procesu wyboru losowego, aby wziąć udział w WWDC 2014.

” Niestety, nie wybrano zakupu biletu. Jednak nadal można korzystać z doskonałej zawartości WWDC. Będziemy publikować filmy sesji, slajdy i przykładowy kod przez cały tydzień dla wszystkich zarejestrowanych programistów Apple.

„Dziękujemy za wsparcie”.

Ile kosztuje bilety na WWDC 2017?

Nawet jeśli Twoje nazwisko zostanie narysowane na loterii lotniczej, będziesz musiał zapłacić za udział w WWDC 2017. Bilety do WWDC 2017 kosztują 1.599 USD, podobnie jak w zeszłym roku. (To jest ok. 1.280 funtów na obecnych kursach walutowych – w 2016 r. Ekwiwalent wynosił tylko £ 1,082 …)

Czy nadal mogę otrzymać bilet WWDC, Wygrać loterię?

Możliwe. Możesz otrzymać szansę na zakup biletu bezzwłocznego.

Jeśli w 2014 r. Zaoferowano Ci bilet, musisz zapłacić za bilet w wysokości 1.599 (około 960 funtów) za bilet do godziny 15 kwietnia w Wielkiej Brytanii. Ale niektórzy zwycięzcy loterii nie zadali sobie trudu i donoszono, że niektórzy programiści, którzy przegapili, mieli szansę kupić niezapłacony bilet. Możliwe, że niektóre oferty drugiej szansy zostaną pozostawione bezzwłocznie, otwierając szansę na „okrągły trzeci”. Program stypendialny WWDC

Oprócz biletów wydawanych programistom, firma Apple oferuje studentom możliwość wykupienia bezpłatnego biletu na WWDC za pośrednictwem programu stypendialnego WWDC.

W przeszłości, aby ubiegać się o stypendium, uczniowie musieli stworzyć Aplikację do przesłania do firmy Apple. „Jest to okazja, aby pokazać swój talent z przemyślaną, angażującą i dobrze przygotowaną aplikacją”, napisał Apple na swojej stronie internetowej studenta WWDC. „Zawartość Twojej aplikacji powinna wskazywać projekty projektowe, Twoje wykształcenie i doświadczenie zawodowe, umiejętności techniczne i zainteresowania”. (!!! 5! !)

W dniu 6 marca 2017 r. Apple opublikowało szczegóły dotyczące tegorocznych stypendiów WWDC. Podobnie jak główna loteria lotnicza, zgłoszenia zostały otwarte 27 marca 2017 r. Aby móc się ubiegać, musisz mieć ukończone 13 lat, zarejestrowany jako deweloper Apple i zapisać się na studia lub niepełnoetatową do edukacji lub zostać członkiem lub absolwentem Organizacja STEM.

Program stypendialny w 2017 r. Oceni się na podstawie przesyłanego Swift placu zabaw dla każdego wnioskodawcy. „Utwórz scenę interaktywną wizualną na Swift playground, którą można doświadczyć w ciągu trzech minut”, mówi Apple. „Bądź kreatywny”.

Będziesz musiał także trochę poinformować Apple o sobie i opisać funkcje i technologie wykorzystane w złożonym placu zabaw, w 500 słowach lub mniej.

Do Dowiedz się więcej o Stypendiach Apple WWDC, kliknij tutaj.Oraz porady dotyczące Swift, zobacz Jak korzystać z Swift Playgrounds.