Jak uzyskać bezpłatną muzykę na telefonie iPhone

0
705

Usługi strumieniowe, takie jak Spotify, Muzyka Google Play i Apple Music oferują wszystko, Można jeść bufet piosenek za około 8 funtów miesięcznie. To wspaniałe, ale co jeśli chcesz cieszyć się muzyką bez płacenia? Cóż, możesz to zrobić też.

Pokażemy Ci kilka sposobów znalezienia nowej, lub rzeczywiście starej muzyki, którą można słuchać za darmo na iPhone.

Więcej porad na temat Muzyką cyfrową, czytaj Apple Music v Spotify i Apple Music w Muzyce Google Play.

Apple Music Radio

Jeśli nie jesteś subskrybentem Apple Music, możesz nadal korzystać z dostępu do Na żywo stacja radiowa Beats 1, którą kierują Zane Lowe, Julie Adenuga i kilka innych znaczących DJ-ów.

To powstanie na zamówienie ma muzykę pochodzącą od wielu nowych, znanych artystów i może być wspaniałym miejscem do odkrywania nowych Akty.

Aby słuchać Beats 1, wystarczy otworzyć aplikację Apple Music i popatrzeć na dół strony. Tutaj znajdziesz ikonę Radio: stuknij w tym, a następnie stuknij opcję Beats 1.> Stacja emitowana jest na żywo przez całą dobę, więc nigdy nie będzie Ci niczego, aby usłyszeć Twoje uszy.

Abonenci Apple Music mają również dostęp do wielu stacjowanych stacji, wszystkich bez reklam lub Prezenterzy. Sprawdź nasz pełny przewodnik po Apple Music, aby uzyskać więcej informacji.

myTuner Radio

Nadszedł czas, kiedy radio było jedynym repozytorium muzyki dla ludzi. Teraz rzeczy mogły się zmienić, gdy usługi na żądanie doprowadziły nas do DJ-ów, ale jeśli chcesz mieć darmową muzykę, myTuner Radio to miejsce.

Ta aplikacja umożliwia dostęp do około 30 000 stacji radiowych z Na całym świecie oraz ponad milion podcastów.

Znajdziesz BBC Radio 1, Capital, Classic FM, Magic, Heart, Kiss, Absolute Radio, Planet Rock i mnóstwo innych.

Aplikacja jest darmowa, ale można uaktualnić do bezpłatnej wersji dla £ 2.99, który również odblokowuje korektor dla ulepszonego dźwięku.

TuneIn Radio to kolejny fantastyczny darmowy program radiowy, na który warto zwrócić uwagę.

SoundCloud

W ciągu ostatnich kilku Lata SoundCloud stał się centralnym węzłem dla początkujących pasm, jak również doświadczonych ulubionych. Bezpłatna aplikacja muzyczna jest więc doskonałym miejscem do kopalni dla skarbów muzycznych.

Pobierz aplikację SoundCloud z App Store, utwórz bezpłatne konto, a będziesz miał dostęp do fenomenalnej liczby utworów, artystów , Playlisty, podcasty, a nawet książki audio.

Możesz wyszukiwać według gatunku, , Lub zagłębić się w jedną z wielu list polecanych na stronie głównej. To świetny sposób, aby natknąć się na następną wielką rzecz, lub cieszyć się z radością na temat soundtracku Galaktyki.

Jamendo

Kolejną aplikacją zawierającą muzykę niezależnych artystów jest Jamendo . Nie ma przyzwoitego zakresu nowych piosenek, które można pobierać lub przesyłać strumieniowo, a także wybór stacji radiowych, które można bezpłatnie słuchać.

(!!! 8! !)

Interfejs jest czysty, łatwy w obsłudze i można pozostawić komentarze na temat utworów tak, jak w YouTube.

Projekty serwisów strumieniowych

Ty Może nie chcieć płacić za subskrypcję usługi strumieniowej, ale jeśli masz rację, możesz przejść przez kilka miesięcy bez konieczności.

Każda z głównych opcji – Apple Music, Muzyka Google Play, Deezer , Tidal, Spotify i inne – oferuj bezpłatne testy, które wahają się od kilku tygodni do trzech miesięcy.

Spróbuj zarejestrować się w jednej z nich, cieszyć się muzyką, a następnie anulować konto, zanim skończy się czas próby.

Kiedy wreszcie wyczerpujesz wszystkie dostępne testy, będziesz wiedzieć, którą usługę lubisz najlepiej, I będzie w bardziej poinformowanym stanie, jeśli zdecydujesz się zarejestrować się.

Amazon Prime Music

Jest to, że jeśli zdarzy ci się być członkiem Amazon Prime, możesz skorzystać z niedawno wydanej Amazon Prime Music.

W przeciwieństwie do Amazon Music Unlimited (która jest zasadniczo jego Spotify), Prime Music daje członkom dostęp do Dwa miliony piosenek w ramach ich głównego konta.

Pobierz aplikację Amazon Music z App Store, zaloguj się z istniejącym kontem Amazon, a następnie przejdź przez sklep, aby znaleźć coś, co Jak.

Więc nie masz tego. Kilka metod pobierania darmowych melodii na telefonie iPhone. Okazuje się, że Ludzie Wsi mieli rację. Naprawdę nie możesz zatrzymać muzyki.