Home Jak? (FAQ) iPhone "Jak" Jak ukryć zdjęcia na iPhonie i iPadzie

Jak ukryć zdjęcia na iPhonie i iPadzie

0
1884

Smartfony są bardzo osobistymi urządzeniami, więc nie jest niespodzianką, że przechowujemy nasze wrażliwe dane i wiele naszych osobistych zdjęć.

Faktem jest, że każdy może łatwo przejść do aplikacji Zdjęcia na iPhonie lub iPadzie i obejrzeć zdjęcia, których nie chcesz, aby zobaczyły.

Ukryj zdjęcia na iOS natywnie

Tak, istnieje sposób na ukrycie zdjęć na telefonie iPhone.

Jest jednak haczyk na tę funkcję, ponieważ ukryte zdjęcia są zapisywane w albumie o nazwie „Ukryte” w aplikacji Zdjęcia.

Aplikacje innych firm do ukrywania zdjęć na iPhonie i iPadzie

Cóż, jeśli chcesz bezpieczniej ukrywać zdjęcia na iPhonie, będziesz musiał polegać na aplikacjach innych firm.

Uwaga: gdy ukryjesz zdjęcie z którejkolwiek z poniższych aplikacji, zaimportuje ono zdjęcie do aplikacji i poprosi o usunięcie zdjęcia z aplikacji Zdjęcia.

1. Zachowaj bezpieczeństwo

Keep Safe jest prawdopodobnie najbardziej popularną aplikacją do ukrywania zdjęć dostępną na iOS i słusznie, więc aplikacja zapewnia czysty interfejs użytkownika i wiele funkcji, które pozwalają ukryć twoje zdjęcia i filmy przed ciekawskimi spojrzeniami.

Powyższe funkcje są dostępne w podstawowej wersji aplikacji, ale jest mnóstwo funkcji Premium (dostępnych za pośrednictwem zakupów w aplikacji), które pokochasz.

Zainstaluj: (Bezpłatne za zakupy w aplikacji od 3,99 USD za Premium)

2. Prywatna przechowalnia fotografii

Inna popularna aplikacja do ukrywania zdjęć, prywatna Photo Vault umożliwia blokowanie zdjęć w aplikacji za pomocą kodu PIN, TouchID lub wzoru (wersja Pro).

Jeśli chcesz uzyskać niektóre funkcje Pro bez płacenia za nie, po prostu musisz zdobywać monety, oglądając sponsorowane filmy z karty Uaktualnienie w aplikacji.

Zainstaluj: (za darmo przy zakupie w aplikacji 3,99 USD za Pro)

3. Galeria Vault

Jeśli chcesz korzystać z bogatej w funkcje, ale wolnej od zdjęć aplikacji do ukrywania zdjęć, najlepszym rozwiązaniem jest Galeria Vault. Aplikacja ukrywa Twoje zdjęcia i filmy za pomocą hasła, wzoru lub identyfikatora Touch, ale możesz importować tylko pliki dostępne w lokalnej pamięci urządzenia iDevice

Zainstaluj: (bezpłatnie)

4. KYMS

Jeśli chcesz ukryć wiele treści na swoim iPhonie, aplikacja KYMS Secret Photos jest najlepszym rozwiązaniem.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale jeśli chcesz ukryć kontakty, zadania, Â nagrania audio, karty, zeskanowane dokumenty, musisz kupić wersję Premium.

Zainstaluj: (za darmo z zakupem w aplikacji 2,99 USD za Premium)

5. Skarbiec

Aplikacja Vault to coś więcej niż aplikacja do ukrywania zdjęć, ponieważ umożliwia ona również integrację konta Facebook, dzięki czemu możesz wysyłać prywatne wiadomości do znajomych z Facebooka, którzy również używają aplikacji Vault.

Chociaż są to darmowe wersje aplikacji, istnieją różne funkcje premium, takie jak obsługa chmury prywatnej (1 GB) do synchronizacji multimediów, alertów włamaniowych z informacjami o aparacie i GPS, Â możliwość ukrycia aplikacji jako aplikacji aparatu i

Zainstaluj: (Bezpłatne za zakupy w aplikacji od 0,99 USD za Premium)

6. Blokada Tic Tac

Jak sama nazwa wskazuje, Tic Tac Lock to aplikacja ukrywająca zdjęcia pod maską Tic Tac Toe. W rzeczywistości aplikacja pozwala nawet na grę, więc nikt nie wątpi w to.

Aplikacja jest dostępna w wersji darmowej, ale jest ograniczona i powinieneś pobrać pełną wersję, aby importować nieograniczoną ilość multimediów i dokumentów oraz chronić różne albumy za pomocą różnych haseł.

Zainstaluj: (za darmo przy zakupie w aplikacji 1,99 USD za pełną wersję)

Aby lepiej zrozumieć, możesz także obejrzeć nasz film wideo na temat ukrywania zdjęć i filmów na iPhonie: –

Ukryj swoje osobiste zdjęcia i filmy na iOSÂ w tych aplikacjach

Jak już wspomnieliśmy, system iOS umożliwia ukrywanie zdjęć w sposób natywny, ale z pewnością nie jest to najlepszy sposób na ukrycie osobistych i wrażliwych zdjęć.