Home Jak? (FAQ) Audio Jak? (FAQ) Jak to naprawić, gdy działa tylko jeden AirPod

Jak to naprawić, gdy działa tylko jeden AirPod

0
1

AirPods to świetny sposób na cieszenie się muzyką i audiobookami, a nawet odbieranie połączeń bez użycia rąk. Ale co możesz zrobić, jeśli okaże się, że dźwięk wydobywa się tylko z jednej z kapsuł?

W wielu przypadkach można to naprawić w ciągu kilku minut, dokonując niewielkiej korekty ustawień. W tym artykule pokazujemy, jak ponownie uruchomić oba urządzenia AirPod.

Sprawdź, czy AirPod się ładuje

Zanim przejrzysz problemy z oprogramowaniem lub połączeniem, najpierw sprawdź, czy dany AirPod jest zasilany z etui ładującego. Aby to zrobić, włóż je do etui, upewnij się, że jest podłączony lub na bezprzewodowej macie ładującej i pozostaw je do naładowania.

Gdy zwykle są w pełni naładowane, otwórz pokrywę etui ładującego i unieś je tak, aby było blisko iPhone’a. Na iPhonie powinien pojawić się panel informujący o aktualnym stanie naładowania AirPods.

"Jak

Jeśli nie jest to 100%, może to oznaczać, że ten, z którym masz problemy, ma awarię baterii lub problem z połączeniem w etui ładującym. W każdym z tych scenariuszy należy skontaktować się z obsługą klienta Apple.

Co zrobić, gdy jeden AirPod nie działa

Gdy wykluczysz awarię zasilania, najczęstszym problemem do rozwiązania jest problem z połączeniem. Jest to łatwe do naprawienia, więc wykonaj poniższe czynności, aby przywrócić działanie obu słuchawek AirPod.

  1. Na iPhonie otwórz aplikację Ustawienia i dotknij Bluetooth .
  2. Powinieneś zobaczyć swoje AirPods na liście, więc dotknij ikony „ i ” po prawej stronie tekstu Połączono / Nie połączono.
  3. Teraz zostanie wyświetlona opcja Zapomnij to urządzenie (chyba że Twoje AirPods są podłączone, w takim przypadku musisz przewinąć w dół przez kilka ustawień, aby je znaleźć). Kliknij Zapomnij to urządzenie , a następnie Zapomnij urządzenie . "Jak
  4. Następnie umieść AirPods w etui ładującym, zamknij pokrywę i po około 30 sekundach otwórz ją ponownie.
  5. Naciśnij i przytrzymaj przycisk konfiguracji na etui ładującym, aż lampka stanu zacznie migać na biało.
  6. Następnie wykonaj tę samą procedurę, co podczas początkowej konfiguracji AirPods. Przytrzymaj etui ładujące z AirPods w środku blisko iPhone’a, otwórz pokrywę, a na ekranie iPhone’a powinny pojawić się instrukcje parowania.
  7. Postępuj zgodnie z instrukcjami i miejmy nadzieję, że kiedy skończysz, powinieneś ponownie mieć dźwięk w obu AirPodach.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak wymienić zgubiony AirPod

Aby uzyskać więcej sposobów na maksymalne wykorzystanie urządzeń audio Apple, przeczytaj nasze przewodniki, jak poprawić żywotność baterii AirPods, jak naprawić odłączanie AirPods od iPhone’a i jak znaleźć zgubione AirPods za pomocą Find My AirPods.

Strona korzysta z plików cookies. Więcej

Bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Zamknij