Home Jak? (FAQ) iPhone "Jak" Jak śledzić iPhone’a za pomocą jego numeru telefonu

Jak śledzić iPhone’a za pomocą jego numeru telefonu

0
1603

Usługi wyszukiwania telefonu mogą podać ogólne miejsce pobytu iPhone’a, ale te usługi są ograniczone, nie można ich śledzić w czasie rzeczywistym ani ujawniać dokładnej lokalizacji.

Jeśli to Twój iPhone, który chcesz zlokalizować, możesz oczywiście skorzystać z aplikacji Find My firmy Apple, ale przypuśćmy, że jest to iPhone należący do kogoś innego: najłatwiejszym sposobem określenia jego lokalizacji jest aplikacja do śledzenia telefonu, taka jak Spyine. Instalację aplikacji i śledzenie telefonu można przeprowadzić zdalnie.

Jeśli obawiasz się legalności związanych z ideą śledzenia czyjegoś iPhone’a, pamiętaj, że Spyine wymaga znajomości danych logowania iCloud tego telefonu, aby go śledzić. Będziesz więc potrzebować zgody właściciela, co zapobiega niewłaściwemu użyciu aplikacji szpiegowskiej.

Śledź lokalizację iPhone’a za pomocą narzędzia do śledzenia iPhone’a

Najłatwiejszym sposobem śledzenia iPhone’a jest użycie narzędzia do śledzenia telefonu, takiego jak Spyine. To dobrze znany program do śledzenia iPhone’a.

Konfiguracja Spyine jest łatwa, a aplikacja oferuje kilka przydatnych funkcji. Możesz śledzić docelowego iPhone’a lub iPada niemal w czasie rzeczywistym. Nie musisz też fizycznie wchodzić w interakcję z urządzeniem.

Oto jak działa śledzenie iPhone’a:

Śledź iPhone’a za pomocą przeglądarki internetowej

Spyine to aplikacja internetowa, więc ma interfejs, do którego można uzyskać zdalny dostęp za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej komputera. Aktualizacje śledzenia są dostarczane bezpośrednio do pulpitu nawigacyjnego, do którego można uzyskać dostęp w dowolnym momencie iz dowolnego miejsca.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zrobić zdjęcie makro na iPhonie i iPadzie

Nie musisz wcześniej pobierać żadnego oprogramowania na docelowy iPhone lub iPad. Zamiast tego możesz zdalnie zainstalować Spyine, pod warunkiem, że znasz dane logowania do iCloud urządzenia. Spyine następnie współpracuje z iCloud Backup, aby ujawnić dane o lokalizacji.

Możesz śledzić iPhone’a tak długo, jak chcesz

Spyine oferuje wiele funkcji śledzenia iPhone’a:

  • Precyzyjne śledzenie lokalizacji: Aplikacja przypina ostatnie lokalizacje telefonu na interaktywnej wirtualnej mapie, umożliwiając powiększanie za pomocą Google 3D Street View
  • Dziennik lokalizacji: Dziennik lokalizacji śledzi ruchy iPhone’a, w tym współrzędne geograficzne i adresy lokalizacji, w ciągu ostatnich dni lub tygodni
  • Sygnatury czasowe: Możesz zobaczyć nie tylko, gdzie był iPhone, ale w jakim czasie
  • Śledzenie karty SIM: Śledzi szczegóły karty SIM, takie jak numer IMEI i MCC

Aplikacja może również śledzić inne działania urządzenia, w tym wiadomości, dzienniki połączeń, pliki multimedialne i historię przeglądarki internetowej, co może być przydatne, jeśli masz oko na małe dziecko.

To bezproblemowe rozwiązanie

Spyine jest łatwy w konfiguracji i obsłudze za pomocą dowolnego komputera lub smartfona. Nie musisz jailbreakować docelowego iPhone’a lub iPada. W rzeczywistości nie musisz go w ogóle dotykać.

W związku z tym nie potrzebujesz specjalnej wiedzy technicznej do obsługi aplikacji. Każdy może to zrobić. A ponieważ nie łamiesz jailbreaka iPhone’a ani iPada, nie ma potencjalnych problemów, takich jak utrata danych, anulowana gwarancja lub złośliwe oprogramowanie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zdobyć Fortnite na iPhone'a - nawet jeśli nigdy w to nie grałeś

Jak śledzić iPhone’a za pomocą Spyine

Najpierw musisz zainstalować aplikację. Zarejestruj się, aby założyć konto Spyine i miesięczną subskrypcję, a następnie otrzymasz instrukcje konfiguracji pocztą elektroniczną.

Instalacja aplikacji zajmuje około pięciu minut. W kreatorze konfiguracji wprowadź dane logowania do docelowego iPhone’a lub iPada iCloud, a następnie poczekaj, aż aplikacja zsynchronizuje się z urządzeniem.

Rozpocznij śledzenie urządzenia, logując się do pulpitu Spyine. Poszukaj opcji „Lokalizacja” lub innych opcji śledzenia na pulpicie nawigacyjnym.

Twoja prywatność nie jest zagrożona

Niektóre narzędzia do śledzenia iPhone’a mogą zagrozić Twojej prywatności. Spyine jest inny, nie będzie przechowywać twoich danych osobowych w chmurze, gdzie mogą być narażone, ani udostępniać ich pracownikom lub programistom.

Ponad milion osób w ponad 190 krajach używa Spyine. Jeśli jesteś rodzicem, który stara się mieć oko na swoje dziecko, lub pracodawcą nadzorującym pracownika, który ma problemy, nie możesz się pomylić z tym rozwiązaniem.

Wniosek

Jeśli masz odpowiednie narzędzie, śledzenie iPhone’a to pestka. Spyine oferuje bezpieczny i niezawodny sposób śledzenia iPhone’a lub iPada. Sprawdź demo na żywo na stronie internetowej Spyine.

Strona korzysta z plików cookies. Więcej

Bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Zamknij