Jak skonfigurować i używać inteligentnego smartfonu Android Wear z telefonem iPhone

0
639

Jak skonfigurować i używać inteligentnego smartfonu Android Wear z moim iPhone?

W tym artykule wyjaśnimy, jak możesz używać zegarka Android Wear z IPhone. Lepiej jeszcze patrzymy na ograniczenia i zalety używania zegarka Android Wear przez przeglądarkę Apple Watch na telefonie iPhone.

Jak używać Android Wear z telefonem iPhone: Konfiguracja

Aby rozpocząć grę, potrzebujesz iPhone’a 5 lub nowszego, który działa na iOS 8.2 lub nowszym, aby był zgodny Z urządzeniem Android Wear. (Przeczytaj dalej: Jak zaktualizować przegląd porównania iOS 9 / iOS 8 lub iOS 9).

Gdy już masz sprzęt, nadszedł czas, aby go włączyć i rozpocząć pracę nad magią na oprogramowanie. Aby zsynchronizować telefon iPhone z zegarem Android Wear, musisz pobrać aplikację Android Wear za pośrednictwem aplikacji App Store. Po jego zainstalowaniu otwórz aplikację i rozpocznij instalowanie zegarka; W naszym przypadku mieliśmy Moto 360 2, który działa na Androidzie 5.1.1. Instalacja nie może być prostsza i jest bardzo prosta.

To wszystko – dobrze pójść. Aby uzyskać dodatkowe ustawienia i konfiguracje, przejdź do aplikacji na telefonie iPhone, stuknij małe kółko i edytuj ustawienia, które chcesz zmienić. Będziesz także mógł zmieniać interfejs zegarka bezproblemowo za pośrednictwem telefonu iPhone.

Jak korzystać z Android Wear z telefonem iPhone: Jakie są ograniczenia Android Wear?

Teraz, gdy masz już zainstalowane, zsynchronizowane i skonfigurowane urządzenie Android Wear z telefonem iPhone, możesz Zastanów się, czy napotkasz jakiekolwiek problemy ze znalezieniem dwóch platform (Android Wear i iOS), aby płacić ładnie. Jakie są ograniczenia tego połączenia?

Jeśli szukasz bogatej listy Google, odwiedź teraz. Niestety z powodu ekosystemu firmy Apple i polityki dotyczącej sprzętu innych firm integracja z Androidem Wear z telefonem iPhone nie jest taka sama jak Apple Watch, ani urządzenie Android Wear z telefonem z Androidem. Innymi słowy, zwykłe rozszerzenia aplikacji Android Wear, które można znaleźć na Androidzie, nie są dostępne na iPhone.

Jednak to ma się poprawić po ogłoszeniu przez Google Android Wear 2.0 8 lutego 2017 r. Wiele Android Zegarki zużywajĘ … wkrótce dostę p do zaktualizowanego systemu operacyjnego, a wraz z nim pojawi się rozbudowana obsługa aplikacji dla iPhone’a. Niedługo wniesiemy pełny poradnik.

Największą wadą użytkowników aplikacji Android Wear na telefonach iPhone jest brak możliwości odpowiedzi na wiadomości bezpośrednio z zegarka. Zamiast tego Android Wear poinformuje Cię o nowych powiadomieniach, które pojawiły się w telefonie, które mogą być przydatne, jeśli chcesz zostawić telefon w kieszeni, ale zupełnie nie ma sensu, jeśli chcesz działać w tych powiadomieniach. Czytaj dalej: Smartwatch.

Jest zrozumiałe, że nie wszystkie aplikacje na iOS będą działać na Android Wear, ale nawet najważniejsze, takie jak WhatsApp, Facebook czy nawet Apple Maps mają bardzo ograniczoną funkcjonalność. Odnosi się to również do podstawowych rozmów telefonicznych, w których można odebrać lub odrzucić połączenie, ale musimy porozmawiać z dzwoniącym za pośrednictwem telefonu iPhone, pozostawiając funkcję zbędną.

Tam zatrzymać się. W przeciwieństwie do korzystania z zegarka Apple Watch w telefonie iPhone nie da się synchronizować danych z aplikacją Health ani żadnych wbudowanych aplikacji na iOS. Należy pamiętać, że niektóre zegarki Android Wear mają własne wbudowane aplikacje Health, które dostarczą podstawowych informacji (np. Licznik kroków).

Wreszcie, w przeciwieństwie do Apple Watch, nie będzie można zobaczyć poziomu baterii Twojego oglądania przez Android Wear za pośrednictwem panelu powiadomień swojego iPhone’a.

!! ! 7 !!!

To może wydawać się bardzo negatywne; Jednak fakt, że możesz używać zegarka Android z telefonem iPhone jest ogromnym plusem, zwłaszcza, że ​​nie możesz używać zegarka Apple z urządzeniem z Androidem!

Jak korzystać z Android Wear z telefonem iPhone: Jakie są zalety Android Wear?

Pomimo wielu ograniczeń, korzystanie z Android Wear przy użyciu telefonu iPhone ma wiele korzyści. Największym z nich jest: nie musisz kupować zegarka Apple Watch, jeśli masz już zegarek Android Wear. Nawet z jego ograniczeniami nadal korzysta z posiadanego sprzętu i pozwala na jego użycie.

Istnieje wiele korzyści, jakie niektóre zegarki z Android Wear są wyposażone w przeglądarkę Apple Watch. To wbudowana funkcja GPS w smartfonach Sony SmartWatch 3 i Moto 360 Sport sprawia, że ​​są to lepsze rozwiązania niż Apple Watch, nie tylko ze względu na niższą cenę, ale ze względu na zwiększone możliwości śledzenia miłośników fitness. Wbudowany GPS pozwala biegaczom dokładniej śledzić postępy, podczas gdy w przypadku firmy Apple Watch wiele osób uprawiających sport do siłowni zazwyczaj kupuje alternatywny pas udojowy, zapewniający im lepsze treningi.

Kolejny – ale potencjalnie mniej oczywisty – korzyść dla użytkowników iPhone’a jest możliwość wyboru spośród wielu różnych inteligentnych elementów. Obejmują one różne marki, które mają swój niepowtarzalny wygląd, czy to z LG Watch R do zespołu Microsoft. Liczba dodatkowych opcji, jakie masz w Android Wear, znacznie przewyższa ilość różnych opasek na rękę, które można uzyskać dla Twojego Apple Watch. W istocie z większym wyborem można wybrać zegarek, który Ci najbardziej pasuje.

Dla miłośników muzyki, będziesz mógł odtworzyć / wstrzymać, pominąć / poprzedni, a nawet zwiększyć / zmniejszyć głośność swojego iPhone’a, Po prostu upewnij się, że przesuniesz się na bok, aby wyświetlić dodatkowe elementy sterujące muzyką. Jeśli chodzi o jego kompatybilność, będziesz mógł ją używać z aplikacjami Apple Music, Spotify i niektórymi aplikacjami, takimi jak YouTube, co sprawia, że ​​jest to świetny dodatek.

Wreszcie będziesz mógł wykonać określone podstawowe zadania na Twój zegarek Android Wear przez własne aplikacje Google na iOS. Są bardzo niewielkie, ale aplikacja Gmail umożliwia korzystanie z kart „Rich Gmail”, aby odpowiadać lub uzyskiwać e-maile bezpośrednio z zegarka. Pamiętaj, że Twoje odpowiedzi na e-mail będą odbierane głosem w Twoim zegarku Android Wear i gdy Google odebra Twój głos, natychmiast wyśle ​​wiadomość, więc upewnij się, że mówisz wyraźnie o swoim zegarze!

Jak używać Android Wear z telefonem iPhone: co przyniesie przyszłość?

Android Wear ma wiele możliwości rozszerzenia swoich skrzydeł. Większość funkcji, które można dodać, zależy od tego, jak Google i Apple decydują się grać na swoich kartach (gra słów).

Czy możemy oglądać oglądarkę Apple działającą na urządzeniu z Androidem? Albo zobaczymy, że Apple otworzy drzwi na zegarki Google Wear Wear? Nie jesteśmy pewni, jaka będzie przyszłość, ale na razie możesz używać podstawowych funkcji telefonu Android Wear na iPhone’a.

Nasze najbardziej popularne samouczki dla iPhone’a: ​​

Jak wykonać kopię zapasową telefonu iPhone

Jak blokować numery telefonów na telefonie iPhone?

Jak zresetować, przywrócić fabryczne Ponownie uruchom iPhone’a

Jak zaktualizować najnowszą wersję systemu iOS na iPhone’a

Jak zrobić zrzut ekranu na iPhoneie

Jak naprawić uszkodzony telefon iPhone Przycisk główny

Jak uzyskać wersję Flash na iPhonie lub iPadzie