Jak rozwiązać problem z dźwiękiem iPada

0
3533

Czy Twój iPad nie odtwarza dźwięku w niektórych aplikacjach?

Problemy z dźwiękiem, takie jak ten, mogą być trudne do rozwiązania, ponieważ możesz usłyszeć dźwięk z jednej aplikacji jednego dnia, ale potem jest wyciszony.

Jak naprawić wyciszony iPad

Jeśli już próbowałeś ponownie uruchomić iPada, ale okazało się, że to nic nie pomoże i wiesz, że nie ma dwóch słuchawek podłączonych do gniazda słuchawkowego, jest jeszcze kilka innych rzeczy, które możesz wypróbować.

Przestań ignorować iPada

Biorąc pod uwagę, że istnieje przycisk do wyciszania iPada w łatwym do uzyskania Centrum sterowania, łatwo zrozumieć, w jaki sposób można przypadkowo wyciszyć iPada.

 1. Otwórz Control Center, przesuwając palcem od samego dołu ekranu, aby wyświetlić menu.
 2. Poszukaj przycisku wyciszenia.

  Zwiększ głośność z poziomu aplikacji

  Możliwe, że głośność systemu została zwiększona, a iPad nie jest wyciszony, ale sama aplikacja wymaga zwiększenia głośności.

  1. Otwórz aplikację, która nie generuje żadnego hałasu.
  1. Użyj przycisku zwiększania głośności z boku iPada, aby zwiększyć głośność, ale upewnij się, że robisz to przy otwartej aplikacji.

  Sprawdź dźwięk w ustawieniach aplikacji

  Większość aplikacji do gier ma swoją własną regulację głośności, a kiedy tak się dzieje, zwykle pozwalają wyciszyć dźwięki z gry lub nawet tylko podkład muzyczny.

  Przejdź do ustawień tej aplikacji (otwórz aplikację i znajdź obszar „Ustawienia „) i sprawdź, czy możesz ponownie włączyć dźwięk.

  Czy przełącznik boczny jest wyciszony?

  Starsze modele iPada mają przełącznik z boku, który może również wyciszyć i włączyć wyciszenie tabletu.

  Zobacz, jak zmienić zachowanie przełącznika bocznego iPada, jeśli chcesz go użyć do wyciszenia lub wyłączenia iPada.

  Nadal masz problemy?

  Przypadkowo wyciszony iPad zazwyczaj stanowi problem, gdy dźwięk działa w niektórych aplikacjach i nie działa w innych aplikacjach, ale są też inne problemy, które również mogą powodować ten problem.

  Te wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów powinny pomóc, jeśli dźwięk nadal powoduje problemy.