Jak publikować posty na Instagramie z komputera Mac

0
140

Instagram, popularna aplikacja, która pozwala udostępniać zdjęcia i filmy znajomym, rodzinie i obserwatorom, nie ogranicza się tylko do telefonu lub tabletu. Tutaj pokażemy, jak korzystać z Instagrama na komputerze Mac.

Największy zarzut dotyczy korzystania z Instagrama na Macu, chociaż można przeglądać obrazy, a nawet je lubić i komentować, nie można przesyłać obrazów. W tym artykule pokażemy obejście, które pozwala przesyłać obrazy na Instagram z komputera Mac – w końcu, jeśli je edytujesz, nie będziesz chciał przenosić ich na inne urządzenie w celu ich udostępnienia.

Jak przesłać zdjęcia na Instagram z komputera Mac.

Instagram jest przeznaczony przede wszystkim do użytku na urządzeniach mobilnych, ale możesz przeglądać, lubić i komentować zdjęcia i filmy w witrynie na komputery. Wystarczy wejść na stronę www.instagram.com i zalogować się na swoje konto.

Nie możesz jednak przesyłać zdjęć lub filmów na swoje konto – a przynajmniej nie możesz na pierwszy rzut oka. Istnieje jednak sposób na „nakłonienie” Instagrama do myślenia o tym, że uzyskujesz dostęp do strony za pośrednictwem iPhone’a, co pozwala na przesyłanie zdjęć. Pokażemy Ci, jak sprawić, by Instragram myślał, że jesteś na iPhonie, aby móc przesyłać obrazy.

Krok 1: Niech Instagram myśli, że jesteś na iPhone’ie

Przede wszystkim, zanim będziemy mogli oszukać Instagrama, abyśmy mogli przesłać nam obraz, abyśmy myśleli, że faktycznie używamy iPhone’a.

 1. Otwórz Safari i wybierz Safari> Preferencje> Zaawansowane.
 2. Upewnij się, że włączono opcję Pokaż menu programowania na pasku menu.
 3. Wejdź na stronę Instagram i zaloguj się na swoje konto.
 4. Następnie wybierz Develop (z paska menu)> User Agent> Safari – iPhone iOS 11.3 (lub jakakolwiek inna wersja jest nowsza).

Teraz strona Instagram powinna automatycznie przeładowywać (ręcznie odświeżać, jeśli nie) i wyświetlać mobilną wersję strony wraz z funkcją przesyłania.

Krok 2: Prześlij zdjęcia na Instagram z komputera Mac

Teraz możesz używać Macintosha do przesyłania i edycji swoich zdjęć.

 1. Wybierz ikonę swojej historii w lewym górnym rogu.
 2. Jeśli zobaczysz komunikat, aby obrócić urządzenie, powinieneś być w stanie to naprawić, przeciągając krawędź okna do środka, tak aby okno było węższe.
 3. Wyszukaj obraz, który chcesz opublikować, kliknij dwukrotnie lub wybierz Wybierz.
 4. Następnie zobaczysz podgląd obrazu (i potencjalnie prośbę o dodanie Instagrama do Twojej lokalizacji).
 5. Możesz dodawać znaczki lub szuflady na obrazie za pomocą narzędzi.
 6. Jeśli chcesz dodać tekst do obrazu, kliknij przycisk Aa w prawym górnym rogu. Cokolwiek napiszesz pojawi się na środku obrazu po wybraniu Gotowe.
 7. Po wprowadzeniu tekstu i kliknięciu Dodaj do swojej historii.
 8. Jeśli nie chcesz publikować obrazu, kliknij X w lewym górnym rogu. Możesz zachować lub odrzucić obraz.
 9. Gdy jesteś zadowolony z obrazu, kliknij Dodaj do swojej opowieści.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Czy Mac mogą uzyskać oprogramowanie ransomware i jak zatrzymać atak ransomware

Istniały pewne podstawowe opcje edycji (obracanie, wybór między proporcjami 16: 9 lub kwadrat), ale te już się nie pojawiają.

Wady stosowania tej techniki? Działa najlepiej w przypadku obrazów portretowych (kadrowanie zostaje przycięte). Nie możesz też przesyłać filmów w ten sposób. Utracisz także dostęp do zaawansowanej opcji edytowania i zakresu filtrów na Instagramie.

To są poważne wady, ale dostępne są rozwiązania tymczasowe.

Jak przesłać zdjęcia z Instagrama z Vivaldi.

Jedną z mniej znanych przeglądarek internetowych Mac jest Vivaldi i tak się składa, że ​​możesz publikować obrazy na Instagramie używając Vivaldi bez żadnych komplikacji opisanych powyżej. Dostajesz też filtry.

Możesz dodać Mobile jako panel internetowy w Vivaldi i zawsze używaj tego ustawienia podczas odwiedzania Instagrama.

Oto jak:

 1. Pobierz tutaj przeglądarkę Vivaldi. Musieliśmy zainstalować wersję 2.2.
 2. Wejdź na Instagram.com i zaloguj się.
 3. Kliknij ikonę + na pasku po lewej stronie.
 4. Instgram URl pojawi się w polu pod Dodaj panel internetowy.
 5. Teraz kliknij w Web Panel i po lewej stronie otworzy się strona, która pokazuje mobilną wersję strony internetowej Instagram.
 6. Według Vivaldiego powinieneś być w stanie kliknąć ikonę kamery i dodać zdjęcia.

Próbowaliśmy tego i nie mogliśmy uniknąć problemu „obróć urządzenie”, ale możesz odnieść większy sukces.

Najlepsze aplikacje na Instagramie na komputery Mac.

W Mac App Store dostępnych jest wiele aplikacji firm trzecich, które oferują wiele możliwości – od przeglądania kanału informacyjnego po sprawdzanie powiadomień i – w przeciwieństwie do strony internetowej – umożliwiając publikowanie obrazów z komputera Mac na Instagramie.

Flume

Jednym z najbardziej popularnych jest Flume, który prezentuje Twój kanał Instagram w stylowym oknie z obsługą przeciągnięć i ukrytymi menu, które zapewniają czyste i intuicyjne wrażenia.

W skrócie wygląda na to, że aplikacja pokazuje tylko strumień zdjęć bez tekstu i opcji do polubienia lub komentarza. Jednak kliknięcie zdjęcia spowoduje wyświetlenie napisu wraz z ikonami, które pozwolą Ci skomentować zdjęcie i polubić go.

Aplikacja pokazuje również najnowsze powiadomienia, najlepsze zdjęcia, a nawet oferuje rekomendacje dotyczące profilowanych profilów na podstawie tego, co publikujesz.

Obejmuje to również możliwość korzystania z Instagram Direct, pozwalając użytkownikom na udostępnianie multimediów, profili, hashtagów i innych informacji prywatnie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak usunąć wirusa z komputera Mac

Jednak najbardziej imponującą funkcją Flume jest obsługa przesyłania zdjęć i wideo, funkcja oferowana przez niewiele aplikacji firm zewnętrznych Instagram. Po prostu najedź myszą na lewy dolny róg aplikacji i pojawi się menu. Następnie możesz kliknąć ikonę kamery i zrobić zdjęcie lub film, a następnie przesłać je z komputera Mac.

Jest jednak pewien haczyk: Flume można pobrać za darmo, ale z ograniczoną liczbą przesłanych plików, zanim będziesz musiał dokonać aktualizacji poprzez zakup w aplikacji do Flume Pro. Nie jest już dostępny w sklepie Mac App Store, więc musisz go pobrać ze strony internetowej Flume. Możesz pobrać Flume za darmo tutaj.

Uplet

Podczas gdy Uplet nie oferuje możliwości przeglądania swojego źródła Instagram, oferuje funkcje, które mogą zainteresować użytkowników zaawansowanych. Uplet to prosta aplikacja dostępna w sklepie Mac App Store, która umożliwia użytkownikom przeciąganie i upuszczanie zdjęć filmy i zbiorczo przesyłaj je na Instagram w kilka sekund – ale jest ich więcej.

Możesz edytować każde zdjęcie i wideo, jak na Instagramie, i dodawać poszczególne napisy do każdego zdjęcia. Posiada również opcję przycinania opisywaną w aplikacji, umożliwiającą użytkownikom przesyłanie zdjęć oryginalnych lub kwadratowych.

Chociaż nie jest to zwykły użytkownik, pozwala tym zagorzałym fanom Instagrama przesłać wiele postów jednocześnie. Nasza jedyna skarga? Jest jeszcze wsparcie dla nowej opcji postu z wieloma zdjęciami na Instagramie, chociaż wyobrażamy sobie, że wsparcie przyjdzie w najbliższej przyszłości.

Koszt Uplet to 9,99 £, ale darmowe (ograniczone) demo można również znaleźć na stronie internetowej Uplet. Podobnie jak Flume, nie jest już dostępny w Mac App Store.

Jak używać emulatora do przesyłania zdjęć na Instagram.

Innym sposobem przesyłania zdjęć na Instagram z komputera Mac jest emulator. Jednym z najbardziej spójnych i zaufanych emulatorów, z którymi mieliśmy do czynienia jest Bluestacks, darmowy emulator Androida, który można pobrać tutaj.

Po pobraniu musisz skonfigurować emulowane urządzenie z Androidem. Do tego potrzebne będzie konto Google i konto Bluestacks, a będziesz musiał połączyć te dwa w ramach Bluestacks. Gdy to zrobisz, możesz użyć emulatora Android, aby przejść do Sklepu Play (który jest odpowiednikiem App Store w Androidzie) i pobrać Instagram.

Następnie możesz zalogować się na swoje konto na Instagramie i korzystać z aplikacji tak, jakbyś korzystał z urządzenia mobilnego. Oznacza to, że możesz przesyłać zdjęcia bez konieczności korzystania z telefonu.