Home Jak? (FAQ) Apple "Jak" Jak przesyłać z Androida do Apple TV

Jak przesyłać z Androida do Apple TV

0
1501

Jednym z największych osiągnięć Apple TV jest AirPlay, możliwość bezprzewodowego przesyłania dźwięku i obrazu z urządzenia z iOS do Apple TV. Od lat jest kluczową cechą programu do nadawania multimediów i umożliwia użytkownikom prezentowanie wszystkich rzeczy od urlopów po najświeższe odcinki gry tronów na dużym ekranie szybko i łatwo.

Z Apple, tam otaczający ogród otaczający AirPlay w Apple TV i jest ograniczony tylko do urządzeń Apple. Albo tak myślał Apple. Okazuje się, że istnieje wiele sposobów, w jaki użytkownicy Androida mogą korzystać z AirPlay w Apple TV, aby umożliwić przesyłanie strumieniowe z Androida do Apple TV.

Chociaż to prawda, trudniej było niż to było W przeszłości, nadal istnieje garstka obejść dostępnych online. Oto wyjaśniliśmy, dlaczego Twoja aplikacja strumieniowa mogła niedawno przestać działać, a także sugestie dotyczące sposobu przesyłania danych z Androida do Apple TV.

Czytaj dalej: Jak zainstalować Kodi w Apple TV

Zdolność przesyłania strumieniowego dźwięku i obrazu do Apple TV z urządzeń z Androidem nie jest nowością – w Google Play dostępne były aplikacje Funkcjonalność od 2011 roku. Podczas gdy problemy stało się tu stabilne, aplikacje działały całkiem dobrze i oferowały coś podobnego do użytkowników systemu iOS z AirPlay.

Wszystko trwało wiele lat, aż Apple zdecydował się (10.2) dla Apple TV, który skutecznie zabił funkcjonalność wszystkich aplikacji innych firm. Czemu? Firma Apple zdecydowała, że ​​Apple TV musi wymagać weryfikacji urządzenia przed oferowaniem usług strumieniowych AirPlay, co powinno sprawić, że funkcjonalność będzie bardziej bezpieczna.

Jednak wadą jest to, że weryfikacja może być dostarczona tylko przez sprzęt firmy Apple. Oznacza to, że mnóstwo aplikacji strumieniowych dla urządzeń z Androidem i Windowsem przestało działać. Nawet bardzo popularna aplikacja Airfoil dla komputerów z systemem Windows i Mac, która umożliwia użytkownikom odtwarzanie dowolnego źródła dźwięku, przestała działać po aktualizacji.

Chociaż wygląda na to, że tvOS 10.2 jest ostatnim paznokciem trumny dla transmisji strumieniowych innych firm Aplikacje, ogromnie popularni programiści DoubleTwist znaleźli sposób na wdrożenie procesu weryfikacji w ich aplikacji na Androida.

O ile nam wiadomo, jest to jedyna aplikacja, która obecnie oferuje kompatybilność z tvOS 10.2, chociaż fakt, że możliwe jest obejście, skłania nas do przekonania, że ​​inne popularne aplikacje strumieniowe, takie jak AllCast A Airfoil zaoferuje coś podobnego w przyszłości.

Czytaj dalej: Przewodnik po zakupie telewizora Apple 2017

Co zrobić, jeśli mam telewizor Apple z systemem tvOS 10.1 lub nowszym?

Dobrą wiadomością jest to, że jeśli jeszcze nie zainstalujesz aktualizacji tvOS 10.2, mnóstwo aplikacji strumieniowych innych firm dostępnych w Google Play powinno działać poprawnie. Oznacza to, że osoby zainteresowane przesyłaniem strumieniowych danych z Androida do Apple TV mogą rozważyć popularne aplikacje, takie jak AllCast, niezwykle popularną aplikację, która umożliwia przesyłanie zarówno audio, jak i wideo nie tylko do telewizora Apple, ale także szereg mediów, a nawet Xbox One.

AllCast to darmowa aplikacja, ale jeśli chcesz ją używać przez ponad pięć minut narazie, musisz zapłacić 3 funty za AllCast Premium. Choć może wydawać się drogie, to jest tańsze niż niektóre alternatywy w Google Play.

Mimo to, nie wszystkie płatne są płatne aplikacje firm zewnętrznych – można też znaleźć darmowe aplikacje, które oferują Podobnej funkcjonalności w Google Play. Należą do nich: All Screen, aplikacja oferująca strumieniowe wsparcie audio i wideo do Chromecasta, Fire TV, Apple TV i innych, chociaż bezpłatny charakter aplikacji może odzwierciedlać ogólną wydajność i jakość komponentów.

Czytaj dalej: Najlepsze porady dotyczące Apple TV & triki

Przesyłanie dźwięku do Apple TV z systemem tvOS 10.2 przy użyciu doubleTwist Pro

Jak wspomniano powyżej, doubleTwist Pro jest obecnie jedną z obecnie dostępnych opcji Jest dostępny dla użytkowników z Androidem, którzy chcą strumieniowo przesyłać audio do czwartej generacji telewizora Apple z systemem tvOS 10.2 lub nowszym. Jest też chwyt: podczas gdy jest bezpłatna wersja aplikacji, te, które chcą strumieniować do Apple TV, muszą płacić za & lsquo; Pro & rsquo; Wersja aplikacji. To nie najtańsza aplikacja w cenie 7,99 funtów.

Ale co dostaniesz za taką cenę? Oprócz możliwości transmisji z Androida do Apple TV, oferuje także wysokiej jakości odtwarzanie plików FLAC, 10-pasmowy korektor, a nawet oferuje AirSync, umożliwiając synchronizację biblioteki iTunes z smartfonem Android. Istnieją też inne funkcje, po prostu przejdź do Google Play, aby uzyskać więcej informacji o aplikacji.

Czytaj dalej: Jak przeprowadzić jailbreak Apple TV