Jak przeprowadzić jailbreak iPhone’a lub iPada w iOS 10 lub iOS 9

0
573

Spis treści

 • Ostrzeżenie
 • Uwiązany. Jailbreaking na półtethered i untethered Jak jailbreak iPhone lub iPad z iOS 10.2
 • > Jak jailbreak iPhone lub iPad z systemem iOS 9.2 – iOS 9.3.3
 • Zabezpiecz swoje urządzenie jailbroken
 • > Jak przywrócić jailbroken iPhone bez utraty jailbreak

  (Co to jest jailbreaking? W istocie oznacza obejście zamków wprowadzonych przez firmę Apple na jego iPhonach i iPadach, uzyskując dostęp do dużej liczby aplikacji, które firma Apple nie zezwoliła. Ten i wiele, wiele innych terminów związanych z Apple, zobacz naszą encyklopedię Apple jargon-buster).

  Czytaj dalej: Czy jailbreak iPhone? Jailbreaking wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i ochrony Jak zaktualizować najnowszą wersję systemu iOS na telefonie iPhone | Jak zrobić zrzut ekranu w telefonie iPhone | Jak naprawić złamany przycisk Home iPhone

  Jak jailbreak iPhone: Ostrzeżenie

  Niektóre nieoficjalne aplikacje, które uzyskają dostęp Po jailbreaking są dość kuszące i mogą oferować funkcje, których nigdy nie można mieć dostępu do innych, ale bądź zmęczony; Jailbreaking iPhone’a i instalowanie poprawek i aplikacji z niezadowalających źródeł może spowodować, że hakerzy będą mogli uzyskać dostęp do Twojego iPhone’a. Zalecamy korzystanie tylko z wiarygodnych źródeł, takich jak te, które zostały wcześniej załadowane w Cydii, i trzymać się z dala od wszelkich pirackich repozytoriów – kuszenie może pobierać darmowe aktualizacje, ale jednocześnie udostępnia się wszystkim Twoim osobistym informacjom !

  Sam Apple oferuje poradę dotyczącą jailbreakingu (chociaż może się zdawać, że firma jest stronnicza pod tym względem, ponieważ chce kontynuować cięcie przychodów z oficjalnej sprzedaży aplikacji). W tej technologii zauważysz, że firma Apple sugeruje, że jailbreaking Twojego urządzenia z iOS może powodować luki w bezpieczeństwie, niestabilność, skrócenie żywotności baterii, niewłaściwość, zakłócenie usług i niemożność zastosowania przyszłych aktualizacji oprogramowania. Może to spowodować, że firma Apple odmówi obsługi urządzenia.

  Niemniej jednak wielu fanów Apple od lat poddawało się jailbreaking urządzeń z iOS bez problemów z tymi problemami. Ale kiedy tylko włamują się do takiego urządzenia, rozumieją, że nie powinni oczekiwać pomocy od firmy Apple, jeśli będą powodować problemy w przyszłości. Z wyboru jest odpowiedzialność.

  Czytaj: Zalety i wady jailbreaking iPhone’a.

  Jak jailbreak iPhone’a : Uwięzi. Jailbreaking na półtethered i untethered

  Jaka jest różnica między uwięźnionym i nie związanym jailbreakiem? Tailed jailbreaks wymaga dołączenia urządzenia z iOS do komputera i uruchomienia aplikacji do jailbreak. Jeśli później wyłączysz urządzenie, a następnie uruchomisz ponownie, jailbreak zostanie usunięty i musisz powtórzyć cały proces. Oznacza to również, że urządzenie z iOS jest zupełnie bezużyteczne, dopóki nie zostanie to zrobione, co nie jest wygodne.

  Te rodzaje wibracji były pierwszymi, które zostały opracowane. Ale jakie przyszły jailbreakerzy to nie zwinięta metoda, w której włamanie pozostanie w mocy nawet po wyłączeniu urządzenia i ponownym jego włączeniu. Nazywane jest to niezwiązanym jailbreakiem, które jest dostępne dla tych, którzy szukają jailbreak iOS 10.

  Trzecia opcja, półzagęszczona, oznacza ponowne uruchomienie procesu jailbreak po restarcie Urządzenie iOS lub po upływie określonego czasu. To dobry kompromis, ponieważ jailbreak może być uruchamiany bezpośrednio z urządzenia, a nie wymagać komputera PC lub Mac, ale może to być frustrujące doświadczenie.

  Czytaj dalej: Jak umieścić muzykę na iPhone’a lub iPada, skonfigurować playlisty i więcej

  Jak w Jailbreak IPhone lub iPad z iOS 10.2

  Więc jeśli chcesz jailbreak iPhone’a lub iPada z iOS 10.2, będziesz musiał użyć niedawno wydanego jailbreak’u Yalu, ale nie jest to gładkie żeglowanie. W przeciwieństwie do innych jailbreaków, deweloper oznaczył jailbreak na Yalu jako budowę alfa, co oznacza, że ​​mogą wystąpić problemy z Twoim urządzeniem. Kontynuuj, jeśli chcesz, lub możesz poczekać na chwilę i poczekaj na ukończenie budowy stabilniejszej wersji w najbliższych tygodniach.

 • iPhone 6s
 • iPhone 6s Plus
 • IPad Pro
 • iPhone SE

Niestety, osoby z telefonem iPhone 7 lub 7 Plus są na szczęście, chociaż wsparcie powinno nastąpić w ciągu następnych dni lub tygodni, Więc unikaj aktualizacji do iOS 10.2.1, jeśli planujesz jailbreak. Dla tych z telefonami iPhone 6, 6, Plus, iPad Pro lub iPhone SE, wykonaj te instrukcje, aby jailbreak urządzenia iOS z iOS 10.2.

1) Pierwszym krokiem jest pobranie wymaganych narzędzi – możesz pobrać Yale Jailbreak IPA na iOS 10.2 z tego miejsca (o nazwie yalu102_alpha.ipa w czasie pisania) A następnie pobierz odpowiednią wersję Cydia Impactor (Mac, Windows, Linux).

2) Rozpakuj plik Cydia Impactor, który pobrałeś powyżej i uruchom go. / P>

3) Gdy Cydia Impactor jest uruchomiony, połącz urządzenie z iOS, które chcesz włamać się do komputera Mac / PC za pomocą dostarczonego kabla Lightning. To powinno być automatycznie rozpoznawane przez aplikację.

4) Gdy urządzenie z iOS jest podłączone, przeciągnij yalu102_alpha.ipa (Jailbreak Jailbreak IPA) do aplikacji Cydia Impactor, kliknij przycisk & lsquo; Start & rsquo; I kliknij przycisk & lsquo; OK & rsquo; Gdy pojawi się ostrzeżenie o produkcie Apple Developer.

5) Następnym krokiem jest rejestracja & rsquo; Aplikacja używająca identyfikatora Apple ID – programiści zapewniają użytkownikom, że informacje są używane tylko do podpisywania aplikacji i nic więcej, ale ci, którzy chcą być bardziej bezpieczni, mogą wybrać drugorzędny identyfikator Apple ID. W każdym razie wpisz swój adres e-mail Apple ID, kliknij & lsquo; OK & rsquo ;, a następnie wprowadź hasło Apple ID i kliknij przycisk & lt; ok & gt;

6) Cydia Impactor Wszystko na podstawie Twojego wpisu i podpisanie pliku IPA. Jeśli wszystko poszło dobrze, należy zainstalować aplikację Yalu na urządzeniu z iOS.

7) Na urządzeniu z iOS otwórz menu Ustawienia i przejdź do sekcji Ogólne> Profile i urządzenia Zarządzanie. Stuknij profil o nazwie Identyfikator Apple’a, z którym się zarejestrowałeś, używając aplikacji Cydia Impactor i upewnij się, że został uznany za zaufanego dewelopera, wybierając Trust.

8) Aplikację Yalu (oznaczoną yalu102) na urządzeniu z iOS i naciśnij przycisk Przejdź, aby zainicjować jailbreak.

9) Poczekaj, aż do urządzenia wtryskuje się ładunek do więzienia – Jakiś czas i ważne jest, aby podczas tego procesu nie dotykać urządzenia z iOS. Ekran zostanie wygładzony, a po zakończeniu jailbreaku zostanie uruchomiony ponownie.

10) Po uruchomieniu urządzenia Cydia pojawi się na ekranie głównym – otwórz Aplikację i rozpocznij instalowanie swoich ulubionych aplikacji i poprawek w jailbreaku.

Ponieważ podczas jailbreak jest tylko półprzytomny podczas pisania, musisz ponownie uruchomić aplikację Yalu za każdym razem, gdy ponownie uruchomisz urządzenie. Jailbreak ponownie. Jeśli w przyszłości zostanie wydana pełna wersja uwolnienia jailbreaka, zaktualizujemy tę sekcję, więc upewnij się, że wkrótce się sprawdzisz.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak jailbreak na urządzeniu z iOS na iOS 9.