Jak pracownicy NHS mogą uzyskać zniżkę Apple

0
52

Podczas gdy pandemia Covid-19 nadal niszczy życie ludzi w Wielkiej Brytanii, NHS pozostaje lśniącym światłem nadziei i odwagi, ponieważ pielęgniarki, lekarze, ratownicy medyczni i istna armia personelu pomocniczego ryzykują własnym bezpieczeństwem w walce z zabójcą wirus.

W odpowiedzi na to niezachwiane zaangażowanie na rzecz zdrowia publicznego wiele firm nagradza tych mężczyzn i kobiety rabatami na nowe produkty jako niewielki sposób podziękowania im za ich wysiłki. To skłoniło niektórych do pytania, czy Apple ma taki program? Przyjrzymy się, jak pracownicy NHS mogą uzyskać zniżkę na produkty Apple.

Czy Apple oferuje zniżki NHS?

Apple oferuje zniżkę na NHS, ale możesz jej nie zauważyć od razu. Nie znajdziesz żadnych zniżek wymienionych bezpośrednio w Apple Store lub podczas przeglądania w fizycznych sklepach (ilekroć to się powtórzy), ale są one dostępne.

Rozmawialiśmy z internetowym przedstawicielem Apple, który potwierdził, że jeśli masz identyfikator NHS, możesz go po prostu wyprodukować w sklepach fizycznych, aby kwalifikować się do rabatów, lub wspomnieć o nim przy zakupie przez telefon. W przypadku tego ostatniego musisz wysłać zdjęcie dowodu tożsamości pocztą e-mail, aby potwierdzić, że rzeczywiście jesteś pracownikiem służby zdrowia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zadzwonić do Świętego Mikołaja na iPhonie

Jeśli wolisz korzystać ze sklepu internetowego Apple, musisz porozmawiać z działem HR w NHS, który będzie w stanie dostarczyć Ci linki i dane uwierzytelniające, aby znaleźć zniżki w Apple Store.

Alternatywnie możesz utworzyć bezpłatne konto na Zniżki na usługi zdrowotne i stamtąd uzyskać dostęp do witryny Programu zakupów pracowniczych Apple (nie jesteś pracownikiem Apple, ale możesz skorzystać z tych samych zniżek).

Jako pracownik NHS znajdziesz wiele ofert innych firm dostępnych na stronie Zniżki na usługi zdrowotne – w momencie pisania tego listu była to dość lista.

Możesz również odwiedzić sekcję ofert dla pracowników NHS na oficjalnej stronie NHS.

Ponadto program Blue Light Card, do którego przystąpienie kosztuje 4,99 £, zapewnia również dostęp do rabatów nie tylko Apple, ale także EE, Lenovo, Samsung, Starbucks, Cineworld i wielu innych.

Jakie są rabaty Apple NHS?

Zanim zaczniesz mieć zbyt duże nadzieje, warto zauważyć, że nie będziesz spędzać krótkich wakacji na zaoszczędzonych pieniądzach. Apple powiedział nam, że maksymalna zniżka wynosi 10%, ale przy dalszym dochodzeniu wydaje się, że nie jest to obniżka na większość produktów.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak naprawić odłączanie AirPods od iPhone'a

Na przykład, gdy zapytaliśmy o model iPada Pro 11 cali o pojemności 128 GB, który zwykle sprzedaje za 769 funtów, stwierdziliśmy, że obniżona cena wynosiła 753,60 funta. Oszczędność 15,40 £ lub około 2%.

Podobnie było w przypadku iPhone’a SE 64 GB, w którym jego pełna cena detaliczna w wysokości 419 funtów została obniżona do 410,40 funtów, co znowu stanowi około 2%.

Liczby te nieznacznie wzrosną po przejściu na Maca, a podstawowy MacBook Pro 13 GHz 1,4 GHz przesuwa się z 1,299 GBP do 1 221,60 GBP. Oszczędność 77,40 £, która daje około 6%.

O ile oszczędności (bez względu na to, jak małe) są zawsze mile widziane, możesz znaleźć bardziej ponętne ceny, jeśli sprawdzisz nasze najlepsze oferty na iPhone’a, najlepsze oferty na iPada, najlepsze oferty na MacBooka Pro i podsumowania ofert na MacBooka Air.

Tymczasem pracownikom NHS w Wielkiej Brytanii dziękuję wszystkim w Macworld za ważną i trudną pracę, jaką wykonujesz w te dziwne i ciemne dni. Jesteście niesamowici.