Jak powiększyć e-mail w iPhone Mail

0
427

Duży ekran na większości iPhone’ów jest przydatny do wszystkiego – od oglądania filmów i grania w gry po oglądanie zdjęć w jakości HD, ale nie zawsze jest tak wspaniały, gdy nie można odczytać tekstu lub wyświetlić szczegółów obrazu.

Niektóre e-maile wypełniają tak dużą część ekranu, że tekst staje się zbyt mały, aby go przeczytać.

Na szczęście możesz po prostu powiększyć e-mail, aby zobaczyć więcej szczegółów, w tym nie tylko tekst, ale także wszystkie obrazy osadzone w wiadomości.

Jak powiększyć e-maile

Istnieją dwa sposoby na powiększenie części wiadomości e-mail za pośrednictwem aplikacji Poczta na iPhone’a:

  • Kliknij dwukrotnie obszar wiadomości e-mail, który chcesz bliżej przyjrzeć.
  • Jeśli podwójne dotknięcie nie działa lub chcesz dokładniej kontrolować poziom powiększenia, zacznij od dwóch palców, gdzie chcesz powiększyć, a następnie naciśnij i przeciągnij je od siebie, aby „rozciągnąć ” ekran i

Uwaga: Podwójne dotknięcie czasami nie działa tak dobrze jak szczypanie, ponieważ polega bardziej na oglądaniu tego, co spoczywa między dwoma marginesami, podczas gdy szczypanie pozwala wybrać dokładnie, gdzie powiększyć i jak blisko chcesz iść.

Możesz wrócić do normalnego widoku, cofając jedną z tych czynności – albo dwukrotnie dotknij ponownie, albo szczypta do środka.

Powiększanie działa w innych aplikacjach Zbyt

Czynność „uszczypnij, aby powiększyć ” i dotknij dwukrotnie dotknij powiązanych aplikacji na iPhonie, a także innych urządzeniach z systemem iOS, takich jak iPad i iPod touch.

Na przykład możesz przybliżać widok tekstu i obrazów w przeglądarce Safari, a także aplikacjach innych firm, takich jak przeglądarki Chrome i Opera, a także w aplikacji Gmail.

Jednak zoom nie jest obsługiwany w większości aplikacji na iPhone’ie.

Zwykle nie można powiększać gry, w którą grasz, ani powiększać wideo przesyłanego strumieniowo z Internetu.