Jak połączyć telefon iPhone z komputerem z systemem Windows 10 Użyj telefonu iPhone z komputerem z systemem Windows 10

0
17008

Czy mogę używać telefonu iPhone z komputerem z systemem Windows 10? Jeśli tak, to jak połączyć telefon iPhone z komputerem z systemem Windows 10?

To naprawdę całkiem proste podłączenie iPhone’a do komputera z systemem Windows 10. Pomimo tego, że firma Apple produkuje iOS (system operacyjny używający telefonu iPhone i iPad) oraz Microsoft czyni system Windows, obie firmy sprawiły, że stosunkowo łatwe było ich używanie.

Jeśli chcesz podłączyć dwa urządzenia. Gdy Apple uruchomiła iPhone po raz pierwszy, była w dużym stopniu zależna od komputera Mac lub PC, aby skonfigurować, wykonać kopię zapasową i aktualizować urządzenie. W dzisiejszych czasach można dość korzystać z telefonu iPhone niezależnie od systemu komputerowego.

Zobacz też:

 • porównanie macOS Sierra vs Windows 10
 • Windows 10 na komputerze Mac za pomocą VirtualBox
 • Jak zainstalować system Windows na komputerze Mac Jak uruchomić system Windows na Macu
 • Jak podłączyć komputer Mac i Windows 10 do komputera i udostępniać pliki

Jak połączyć telefon iPhone z komputerem z systemem Windows 10: H2>

Aby zsynchronizować telefon iPhone z komputerem z systemem Windows 10, potrzebujesz iTunes. Odtwarzacz muzyczny Apple jest również używany do zarządzania urządzeniami iDevices, takimi jak iPhone i iPad (i starsze urządzenie iPod).

Program Apple iTunes jest zainstalowany na nowych komputerach Macintosh, ale na komputerze z systemem Windows 10 należy pobrać Kopię z firmy Apple.

 1. Otwórz przeglądarkę internetową (kliknij ikonę Microsoft Edge w Menedżerze zadań).
 2. Wejdź na stronę www.apple.com/itunes
 3. Kliknij Pobierz iTunes. Zostanie wyświetlony monit o wybranie lub zrezygnowanie z biuletynu.
 4. Kliknij Pobierz teraz.
 5. Otwórz folder Downloads i uruchom instalator iTunes6464Setup.exe. Li>
 6. Postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji i otwórz iTunes. Kliknij Zgadzam się z kontem licencji. Zgadza się w oknie powitalnym.

Po zainstalowaniu programu iTunes na komputerze można go używać do zarządzania plikami i tworzenia kopii zapasowych telefonu iPhone.

Uruchamia skanowanie plików multimedialnych na komputerze. Zebrać będzie całą muzykę i filmy wideo, które można znaleźć w systemie. Mogą być one przenoszone na Twój iPhone.

Jak połączyć telefon iPhone z komputerem z systemem Windows 10: Synchronizuj iPhone z systemem Windows 10

Teraz masz już iTunes skonfigurowany na komputerze z systemem Windows 10, czas na synchronizację komputera z telefonem iPhone.

 1. Możesz zsynchronizować iPhone Z bezprzewodowym komputerem z systemem Windows 10 (w lokalnej sieci WiFi) lub za pośrednictwem kabla Lightning. Za pierwszym razem musisz podłączyć telefon iPhone do komputera.
 2. Zaufaj temu komputerowi? Pojawi się w telefonie iPhone. Kliknij Zaufaj.
 3. „Czy chcesz, aby ten komputer miał dostęp do Twojego iPhone?” Pojawi się w systemie Windows. Kliknij Kontynuuj.
 4. Otwórz program iTunes w systemie Windows 10.
 5. Podłącz telefon iPhone (lub iPad lub iPod) do komputera za pomocą kabla Lightning (lub starszego 30-stykowego złącza).
 6. Kliknij urządzenie w iTunes i wybierz swój telefon iPhone.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć przycisk Wstecz teraz, aby wykonać kopię zapasową telefonu iPhone. Upewnij się, że wybrano Automatycznie kopię zapasową tego komputera.

W sekcji Ustawienia aplikacji, muzyki, filmów i innych materiałów możesz zsynchronizować wiele opcji. Wybierz elementy, które chcesz i kliknij Synchronizuj, kiedy będziesz gotowy.

Media zostaną skopiowane z komputera z systemem Windows 10 do telefonu iPhone. Pamiętaj, że każda muzyka lub filmy na telefonie iPhone zostaną zastąpione przez te z systemu Windows, więc najpierw przenieś media. Aplikacja podobna do programu Copytrans może pomóc, jeśli masz nośnik w telefonie iPhone, który chcesz skopiować: zobacz Kopiowanie plików iPhone na komputer z systemem Windows 10.