Jak pobrać nowe tapety na iPada Air

0
174

Nowa seria iPadów Air jest kolorowa – naprawdę kolorowa. Apple nie tylko przeprojektował Air, aby bardziej pasował do iPada Pro, ale także wprowadza urządzenie w pięciu kolorach, w tym w dwóch, których Pro nigdy nie oferował: Space Grey, Silver, Rose Gold, Green i Sky Blue.

Oczywiście nie wystarczy oferować jasne kolory tylko na zewnątrz tabletu: tapeta w tle musi nadążać. Fani Apple pierwszy przedsmak nowych tapet mieli zaproszenie na tegoroczne (pierwsze) wydarzenie Apple: logo Apple w zupełnie nowej, abstrakcyjnej odsłonie. Ten projekt pojawił się również na ekranach iPada Air.

Ciekawostka: kolory tapet na iPadzie Air pasują do wykończenia etui. Jeśli więc wybierzesz Sky Blue iPad Air, domyślnie otrzymasz również niebieską tapetę. Można przypuszczać, że na niebieskim iPadzie można też ustawić zielone tło – ale na pewno nie dowiemy się do października.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie musisz kupować nowego iPada Air, aby uzyskać nowy wygląd. Kliknij tutaj, aby pobrać nowe tapety – nawet jeśli nie masz iPada Air 2020.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak wyłączyć iPada

Przeczytaj, gdzie kupić iPada Air 2020, aby uzyskać porady dotyczące najlepszych okazji.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Macwelt. Tłumaczenie: David Price.