Jak pobierać filmy z YouTube’a na Maca

0
96

Jeśli pomysł długiej podróży samochodem lub spania bez połączenia z Internetem wywołuje drżenie ze strachu, istnieje rozwiązanie. Możesz pobrać te filmy z YouTube, które Twoje dzieci (lub Ty) lubią oglądać, aby odtwarzać je offline. Oto jak zapisywać filmy z YouTube’a na komputerze Mac, aby można je było oglądać bez połączenia z Internetem.

Zanim zaczniemy, musimy zaznaczyć, że powinieneś wiedzieć o problemach z prawem autorskim. Po pierwsze, nie powinieneś pobierać cudzego filmu, a następnie, na przykład, przesyłać go na swój własny kanał YouTube ani wykorzystywać go do promowania swojej firmy. Należy również pamiętać, że pobieranie filmów z YouTube jest niezgodne z warunkami usługi YouTube. Firma określa, że ​​„Nie będziesz pobierać żadnych treści, chyba że zobaczysz„ pobieranie ”lub podobny link wyświetlany przez YouTube.”

Oczywiście, jeśli jest to do użytku prywatnego, mało prawdopodobne jest, że YouTube kiedykolwiek się dowie.

Poniżej przyjrzymy się niektórym rozwiązaniom do pobierania filmów z YouTube’a na komputer Mac. Dołącz do nas, szukając najlepszego narzędzia do pobierania YouTube na komputery Mac.

YouTube Premium

 • 11,99 USD / 11,99 GBP miesięcznie, miesięczny bezpłatny okres próbny
 • Zdobądź to tutaj

Warto tutaj wspomnieć, że YouTube oferuje własną usługę YouTube Premium, która umożliwia pobieranie filmów z YouTube. Ta usługa kosztuje 11,99 USD / 11,99 GBP miesięcznie. Oprócz możliwości pobierania filmów możesz także unikać reklam, słuchać YouTube Music Premium (i Google Play Music). I możesz oglądać YouTube Originals, które obejmują filmy i seriale, które są dostępne tylko w usłudze subskrypcji.

Jeśli jednak masz nadzieję, że będziesz w stanie pobrać wideo na komputer Mac, będziesz rozczarowany. YouTube Premium pozwala subskrybentom pobierać filmy i muzykę na urządzenia mobilne i będzie można je oglądać offline tylko przez 30 dni.

Byłby to najbardziej uzasadniony sposób pobierania filmów z YouTube. Ale jeśli nie chcesz płacić 143,88 GBP / 143,88 USD rocznie za przywilej, istnieją na szczęście inne rozwiązania.

Najlepszy darmowy program do pobierania YouTube na komputery Mac

Istnieje wiele narzędzi, które reklamują ich zdolność do zapisywania filmów z YouTube na komputerze Mac. Niektóre z tych opcji są bezpłatne, a niektóre są płatne. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​darmowe aplikacje są zwykle większym problemem niż są warte i potencjalnie niebezpieczne. (Jeśli na przykład zobaczysz ostrzeżenie, że musisz zainstalować Flasha, może to być oszustwo lub gorsze złośliwe oprogramowanie!)

Na szczęście istnieje kilka sposobów, dzięki którym można bezpłatnie pobrać film z YouTube za pomocą oprogramowania dostarczonego z komputerem Mac. W ogóle nie musisz pobierać aplikacji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak edytować w Photos for Mac

MacOS Mojave: Command + Shift + 5

 • Wolny
 • Pobierz macOS Mojave tutaj

macOS Mojave ma wbudowaną funkcję nagrywania ekranu, a ponieważ jest częścią systemu macOS, można z niego korzystać bezpłatnie.

Może to być rozwiązanie dla Ciebie, jeśli nie potrzebujesz dźwięku, ponieważ nie nagrywa dźwięku.

 1. Naciśnij Command + Shift + 5.
 2. Kliknij Nagraj wybraną część.
 3. Przeciągnij celownik, aby wybrać wideo.
 4. Kliknij Record.
 5. Teraz zacznij odtwarzanie wideo.
 6. Poczekaj na zakończenie, a następnie zatrzymaj wideo.
 7. Zatrzymaj nagrywanie ekranu (przycisk zatrzymania znajdziesz w menu u góry ekranu lub w polu, jak pokazano na obrazku poniżej).

QuickTime Player

 • Bezpłatnie z macOS

Zanim Apple połączyło narzędzia do nagrywania ekranu z narzędziami do przechwytywania ekranu w systemie macOS Mojave Mac użytkownicy mogli używać QuickTime do nagrywania ekranu na komputerze Mac.

Z QuickTime można nadal korzystać w ten sposób – przynajmniej na razie. Oto jak.

 1. Otwórz QuickTIme Player (naciśnij Command + Spacja i zacznij pisać QuickTime).
 2. Przejdź do menu u góry ekranu i wybierz Plik> Nagrywanie nowego ekranu.
 3. Pojawi się wyskakujące okno Nagrywanie ekranu. Przed przejściem do następnego kroku kliknij strzałkę w dół obok czerwonego przycisku i upewnij się, że zaznaczony jest mikrofon wewnętrzny.
 4. Kliknij czerwony przycisk.
 5. Teraz zobaczysz instrukcje wskazujące, że możesz kliknąć, aby nagrać pełny ekran, lub przeciągnąć, aby nagrać część ekranu. Przeciągnij krzyżyki nad wideo.
 6. Teraz kliknij Record.
 7. Rozpocznij odtwarzanie wideo z YouTube (upewnij się, że dźwięk jest włączony).
 8. Po odtworzeniu filmu z YouTube możesz kliknąć przycisk zatrzymania w menu u góry ekranu.
 9. Wideo zostanie otwarte, abyś mógł go sprawdzić przed zapisaniem.

Jest to bez wątpienia najlepszy sposób nagrywania z YouTube’a na komputerze Mac. Krótki film może jednak zająć dużo miejsca na komputerze Mac i oczywiście trzeba poczekać, aż cały film zostanie odtworzony.

Jak pobrać wideo z YouTube

W ofercie jest również kilka rozwiązań, które pobiorą dla Ciebie wideo z YouTube’a, zamiast nagrywać ekran komputera Mac podczas odtwarzania wideo. Może to być preferowana opcja, jeśli nie masz czasu, aby usiąść i poczekać godzinę gry Świnki Peppy.

Jak powiedzieliśmy powyżej, nie zalecamy darmowych rozwiązań, zwłaszcza że na Macu jest już bezpłatne rozwiązanie i nie jesteśmy pewni, jak bardzo im ufamy.

iTubeDownloader

 • 8,99 USD (około 7 GBP)
 • Zdobądź to tutaj

iTubeDownloader pobiera opłatę – kod aktywacyjny kosztuje 8,99 USD, a studenci mogą uzyskać 35% zniżki – ale istnieje bezpłatny okres próbny, który może być wystarczający dla Twoich potrzeb.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak dodać wiadomość e-mail do komputera MacBook lub Mac

Wygląda jak przeglądarka, ale automatycznie przekierowuje do strony głównej YouTube. Następnie przeglądasz witrynę w normalny sposób, z tym wyjątkiem, że obok paska adresu URL znajduje się duży przycisk Pobierz. Stuknij to w dowolnym momencie, aby pobrać aktualnie oglądany film.

Uznaliśmy, że korzystanie z iTubeDownloadera jest łatwe, a wynikowe pobieranie było dobrej jakości. (W rzeczywistości masz wybór ustawień jakości pobierania.) Jedynym minusem jest to, że nie jest on darmowy poza warunkami okresu próbnego.

Parallels ToolBox

 • 15,99 £ / 19,99 $ rocznie, 7-dniowy okres próbny
 • Pobierz to tutaj

Na podstawie tego, że nawiązanie współpracy ze znaną firmą oznacza, że ​​najprawdopodobniej nie skończysz w najlepszym złym oprogramowaniu, w gorszym złośliwym oprogramowaniu na komputerze Mac, przyjrzymy się Parallels ToolBox.

Parallels (ludzie odpowiedzialni za oprogramowanie ułatwiające uruchamianie systemu Windows na komputerze Mac) opracowali 30 narzędzi, których można użyć do uproszczenia wielu zadań na komputerze Mac. ToolBox jest wynikiem ich doświadczenia w obsłudze punktu pomocy dla klientów korzystających z Parallels na komputerze Mac. Tak wielu klientów zadzwoniło z pytaniem, jak zrobić różne rzeczy, które zdaniem Parallels niektóre łatwe w użyciu narzędzia mogą być dobrym rozwiązaniem. I tak narodził się Parallels Toolbox.

 1. Po pobraniu i zainstalowaniu Parallels Toolbox zobaczysz ikonę Toolbox w menu u góry ekranu. Kliknij na to.
 2. Zobaczysz wiele narzędzi, w tym tryb samolotowy, wolną pamięć, nie przeszkadzać, Make Gif i pobieranie wideo. Kliknij Pobierz wideo.
 3. Przybornik poinformuje Cię, że musisz włączyć rozszerzenie Safari, aby pobierać wideo. Kliknij Włącz.
 4. Teraz na ekranie otworzy się okno Pobierz wideo. Po prostu skopiuj i wklej adres URL z filmu z YouTube i wklej go w polu lub przeciągnij i upuść. Strzałka wskazuje, że film jest pobierany, a okno wyskakuje ze szczegółami, np. Pobieram „Peppa Pig.mp4” i możesz obserwować, jak się to odbywa. Pobranie 88 MB zajęło nam około 10 minut – ale pamiętaj, że szybkość zależy od twojego połączenia.
 5. Po zakończeniu pobierania plik wideo znajduje się w folderze Pobrane (co może nie być od razu oczywiste).

Plik zostanie zapisany jako film MPEG-4. Otworzy się i rozpocznie odtwarzanie w QuickTime na komputerze Mac.

Jeśli szukasz łatwego sposobu na przeniesienie wideo na iPada lub iPhone’a, jednym z rozwiązań byłoby skopiowanie wideo na iCloud, aby można było uzyskać do niego dostęp z aplikacji Pliki. Możesz go pobrać stamtąd i odtwarzać w dowolnym momencie. Mamy więcej szczegółów na temat zapisywania wideo z YouTube’a na iPhonie lub iPadzie.