Jak otrzymywać płatne aplikacje za darmo na iPadzie, iPhone

0
1311

Pomimo, że aplikacje iPad i iPhone są zazwyczaj niedrogie osobno, wkrótce zostanie dodana, jeśli kupisz aplikację lub dwa razy w tygodniu. Istnieją sposoby, aby bezpłatnie pobierać płatne aplikacje i tutaj pokażemy Ci, jak to zrobić.

Czytaj: Czy można dostać bezpłatne iPad? Prawda o oszustwach za darmo w iPad

Jak sprawdzić, kiedy aplikacje są bezpłatne lub oferowane w iTunes

Dzięki milionom aplikacji w App Store twórcy stale poszukują sposobów Zwiększyć widoczność, a jednym z nich jest promocja cenowa. Istnieje kilka aplikacji i witryn, które pozwalają sprawdzić, jakie płatne aplikacje są obecnie oferowane lub tańsze niż zwykle.

Najlepszym znalezionym przez nas programem jest AppZapp, który jest dobrze zaprojektowany i oferuje szczegółowe informacje na temat aplikacji, które są W sprzedaży lub są wolne w aktualnym czasie. Możesz filtrować listy, aby wyświetlać tylko interesujące Cię aplikacje lub tylko aplikacje dla posiadanego urządzenia (iPad, iPhone lub Mac), a także możesz wyświetlać tylko bezpłatne aplikacje.

Aplikacja AppZapp wyświetla również oceny gwiazd dla aplikacji, dzięki czemu dowiesz się, czy są one warte ściąganie. Inne podobne aplikacje, w których ostatnio wyszukiwaliśmy bezpłatne aplikacje, nie miały ocen i opinii, co oznaczało, że pobraliśmy bezpłatne aplikacje, które były naprawdę śmieci.

App Shopper jest kolejnym dobrym miejscem na znalezienie aplikacji, które Zostały obniżone w cenie. Jeśli przejdziesz do AppShopper.com, możesz zobaczyć, co nowego w iTunes Store w często aktualizowanej liście, a także na top 200 i, a co najważniejsze, spadkach cen.

Jeśli pójdziesz do Na karcie Co nowego, a następnie kliknij polecenie Popularne, bezpłatne i niskie ceny w menu filtra, zobaczysz wszystkie popularne aplikacje, które zostały niedawno udostępnione.

Istnieją inne aplikacje, w tym FreeAppMagic Daily, które oferują podobne usługi, ale jakość jest znacznie mniej imponująca.

Jedną z rzeczy, które należy zwrócić na temat wszystkich bezpłatnych ofert aplikacji, jest to, że nadal dostępne będą zakupy w aplikacji dostępne w aplikacjach.

W jaki sposób możesz bezpłatnie zapłacić za darmo aplikacje: bezpłatna aplikacja Apple?

Poniżej przedstawiamy linki do wszystkich wskazówek i porad z iPhone: porad i porad dla iPhone’a, wszystko, co musisz wiedzieć

Tygodnia

Każdego tygodnia Apple wybiera aplikację jako aplikację tygodnia. Są to zwykle bardzo imponujące aplikacje, które kosztują Cię funta lub dwa, jeśli nie są objęte promocją, więc warto sprawdzać co tydzień App Store dla iOS, aby zobaczyć, co jest w ofercie.

Zobaczysz darmową aplikację Apple App Store na stronie głównej sklepu iTunes Store.

Jak otrzymywać płatne aplikacje za darmo: Starbucks Pick of the Week codes

Starbucks ma promocję Pick of the Week, która bezpłatnie udostępnia program iTunes każdego tygodnia.

Wszystko czego potrzebujesz Robić to jest odwiedzić Starbucks każdego tygodnia (promocja zmienia się w każdy wtorek) i podnieś kartę Pick of the Week. Można je zazwyczaj znaleźć na kontuarze, w którym odbierasz zamówienie kawowe.

Z tyłu karty znajdziesz kod, który można wpisać do programu iTunes, aby rozpocząć pobieranie bezpłatnego Pick of the Week. Znajdziesz je w książkach, muzyce, aplikacjach i grach.

Możesz też użyć aplikacji Starbucks na iOS, gdy jest podłączona do urządzenia Starbucks WiFi, aby uzyskać bieżący wybór tygodnia.