Jak oglądać Zobacz

0
90

Świeżo po sukcesie w Aquamanie Jason Momoa powraca na mniejszy ekran z nowym fantastycznym programem telewizyjnym o nazwie See. W ramach nowej usługi Apple TV + See dołącza do The Morning Show, For All Mankind, Opera’s Book Club i kilku innych nowych seriali.

Jak więc czerpać przyjemność z najnowszego wysiłku Momoa? W tym artykule pokazujemy, jak uzyskać dostęp do Apple TV + i czego potrzebujesz, aby obejrzeć program.

Co to jest See?

Za 600 lat życie na Ziemi powróciło do prymitywnego, plemiennego stanu z powodu wirusa, który wymazuje większość ludzkości i pozostawia ocalałych. Wielu uważa, że ​​to działanie było dziełem Boga, aby oczyścić Ziemię. Jednak na początku wystawy rodzą się dwoje dzieci z nienaruszonym wzrokiem. Czy to nadzieja na przyszłość, jak wierzą Momoa i większość jego plemienia, czy ostateczny gwóźdź do trumny ludzkości, jak sądzą starsi religijni?

Jedna frakcja ślubuje za wszelką cenę chronić niemowlęta, podczas gdy druga uważa, że ​​należy je poświęcić, aby zapobiec anihilacji gatunku. Który zwycięży? Musisz zobaczyć Zobacz, aby się dowiedzieć.

Oto zwiastun pokazu, który daje przedsmak tego, co ma nadejść.

Jak mogę obejrzeć Zobacz?

Ponieważ See jest jednym z ekskluzywnych nowych programów na Apple TV +, musisz mieć subskrypcję usługi, aby móc ją oglądać. Kosztuje to 4,99 GBP / 4,99 USD miesięcznie i możesz zarejestrować się na stronie Apple TV + w sklepie Apple Store lub za pośrednictwem aplikacji Apple TV na iPhonie, iPadzie lub komputerze Mac.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak korzystać z funkcji Znajdź mój iPhone, aby znaleźć zagubiony lub skradziony iPhone lub iPad

Firma ogłosiła również, że obejmie roczną bezpłatną subskrypcję usługi, gdy klienci kupią nowy komputer Mac, iPhone, iPad, iPod Touch lub Apple TV, więc jeśli zastanawiasz się nad aktualizacją dowolnej technologii Apple, może to być dodano bonus, który pomaga kliknąć ten przycisk zakupu.

Kiedy zobaczy Zobacz odcinek 4 będzie dostępny?

Jutro! Tylko pierwsze trzy odcinki są dostępne w momencie premiery, ale w każdy piątek będzie dodawany jeden kolejny odcinek.

  • Odcinek 4: 8 listopada
  • Odcinek 5: 15 listopada
  • Odcinek 6: 22 listopada
  • Odcinek 7: 29 listopada
  • Odcinek 8: 6 grudnia

Na jakich urządzeniach mogę oglądać Apple TV+?

W przeciwieństwie do Netflix i wielu innych popularnych usług przesyłania strumieniowego, nowa oferta Apple jest nieco ograniczona pod względem sposobu korzystania z treści. Oczywiście możesz korzystać z wyżej wymienionej aplikacji Apple TV na iPadzie, iPhonie, Apple TV lub (o ile aktualizujesz do macOS Catalina) na komputerze Mac, a także dobra wiadomość, że aplikacja jest teraz dostępna na Roku i Amazon Fire TV urządzenia do przesyłania strumieniowego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak znaleźć zgubiony zegarek Apple

Niektóre inteligentne telewizory LG, Sony, Samsung i innych również będą obsługiwać tę usługę, albo przez samą aplikację, albo możliwość odbierania przesyłanych strumieniowo treści z urządzenia iOS / iPadOS / macOS przez AirPlay 2, ale lista jest bardzo ograniczona na chwila. Możesz sprawdzić aktualny skład w naszych telewizorach, które współpracują z aplikacją Apple TV i AirPlay? przewodnik.

Jak Apple TV + wypada w porównaniu z innymi usługami?

Apple TV + uruchomiono dopiero 1 listopada 2019 r., Więc jest bardzo nowy w porównaniu do uznanych usług, takich jak Netflix i Amazon Prime Video. Mając to na uwadze, widzowie mogą uznać, że wybór treści jest ograniczony w porównaniu.

Apple oświadczyło, że nowe programy będą dodawane co miesiąc do Apple TV +, więc może nie potrwać długo, zanim się dogoni. W międzyczasie możesz zobaczyć, co jest w ofercie, czytając Co na Apple TV? lub nasze recenzje porównawcze Apple TV + vs Netflix i Apple TV + vs Amazon Prime Video.