Jak oglądać US Netflix w Wielkiej Brytanii na iPad, iPhone lub Mac

0
611

Zawartość

 • Czy legalnie oglądać zawartość USA Netflix w W Wielkiej Brytanii?
 • > Jak korzystać z VPN, aby oglądać USA Netflix?
 • Czy możesz zaufać firmom VPN?
 • > Oglądaj US Netflix na Macintosh używając NordVPN
 • Czy mogę oglądać US Netflix na moim iPadzie i iPhoneie?

Jeśli jesteś fanem Netflix (popularnej usługi transmisji strumieniowej telewizji), prawdopodobnie wiesz Jak wiele lepiej Netflix jest w Stanach Zjednoczonych niż tutaj w Wielkiej Brytanii. Naprzeciw stawu nasi amerykańscy przyjaciele dostają więcej filmów i programów telewizyjnych oraz pobierają najnowsze filmy i programy na długo przed ich przybyciem do Blighty.

Jest jednak jakiś sposób, jeśli chcesz złamać Warunki korzystania z usługi Netflix (wyjaśnimy więcej na ten temat poniżej).

Czy legalnie oglądać zawartość USA w Netflix?

Wszystko, co musisz zrobić, aby obejrzeć zawartość z USA w Netflixie, nakłania Netflixa do myślenia, że ​​jesteś w Stanach Zjednoczonych. Jest to, jak się okazuje, niezwykle łatwe do wykonania. Ale w tym miejscu należy zauważyć, że jest to sprzeczne z warunkami, z którymi się zapisałeś podczas rejestracji w Netflix.

Warunki Netflix wyraźnie wskazują: „Możesz oglądać film lub telewizor Pokaż przez usługę Netflix głównie w kraju, w którym założyłeś konto i tylko w lokalizacjach geograficznych, w których oferujemy naszą usługę i licencjonowaliśmy taki film lub program telewizyjny. „

Więc ostrzegaj, że jest to sprzeczne Zasady i firma ma prawo zawiesić Twoją usługę. Ponadto Netflix blokuje wiele usług VPN, co oznacza, że ​​można napotkać trudności z dostępem do amerykańskiego Netflix niż kiedyś. Wolne sieci VPN, takie jak Hola, były najpopularniejszym sposobem na oglądanie amerykańskiego Netflix w Wielkiej Brytanii, ale teraz trzeba płacić za lepszą usługę VPN, jeśli chcesz pozostawać w kontakcie z amerykańskim Netflixem.

Lub nie korzystanie z sieci VPN jest bardziej szarym obszarem i różni się w zależności od lokalnych przepisów, ale trudno sobie wyobrazić każdego, kto dąży do naruszenia praw autorskich. Wielu obserwatorów twierdzi, że Netflix jest technicznie nadawany do Stanów Zjednoczonych, za które terytorium jest oczywiście właścicielem praw do nadawania.

Zakładając, że chętnie prześledzisz postępowanie, przeczytaj wszystkie informacje, oto jak oglądasz zawartość US Netflix na urządzeniach Apple w Wielkiej Brytanii.

Jak korzystać z sieci VPN, aby móc oglądać USA Netflix

Netflix udostępnia inną usługę w oparciu o aktualną lokalizację. Więc jeśli masz dostęp do Netflix w Stanach Zjednoczonych, otrzymasz amerykański Netflix, podczas gdy jeśli zalogujesz się do Netflix z Wielkiej Brytanii, otrzymasz brytyjskie wydanie. Netflix monitoruje Twój adres IP (Internet Protocol), aby ustalić, gdzie jesteś.

Netflix musi strajkować różne transakcje z firmami telewizyjnymi w każdej lokalizacji, a ogólnie USA wydanie Netflix ma znacznie lepszy wybór filmów I programy telewizyjne.

Dobrą wiadomością jest to, że całkiem łatwo można oglądać amerykański Netflix z Wielkiej Brytanii, ponieważ Twoje konto jest międzynarodowe. Jeśli kiedykolwiek będziesz w Stanach Zjednoczonych, możesz oglądać US Netflix używając Twojego konta w Wielkiej Brytanii. Więc musisz po prostu skłonić Netflixa do myślenia, że ​​jesteś w USA, gdy jesteś w Wielkiej Brytanii.

Jeśli kiedykolwiek byłeś w Stanach Zjednoczonych, możesz zalogować się do Netflix przy użyciu danych konta w Wielkiej Brytanii i zauważysz, że cała nowa zawartość jest dostępna dla Ciebie. Dzieje się tak dlatego, ponieważ posiadasz zasadniczo międzynarodową licencję na korzystanie z Netflix, ale dostarcza zawartość na podstawie Twojej rzeczywistej lokalizacji.

Netflix wie, gdzie jesteś, sprawdzając adres IP (Internet Protocol). Jest to unikalny numer, który jest przypisany do komputera, gdy jest on dostępny w internecie. Adres IP to sposób, w jaki internet ma zidentyfikować strony internetowe (i inne dane), do których komputer. Adres IP można znaleźć, otwierając Safari i wpisując adres IP w polu inteligentnego wyszukiwania (Google wyświetli Twój adres IP nad wynikami wyszukiwania Google).

Trick polega na zmianie adresu IP, tak że Netflix uważa, że ​​jesteś w Ameryce. Wykonaj to poprzez zarejestrowanie się w sieci VPN.

VPN lub wirtualna sieć prywatna działają jak drugie połączenie internetowe między Tobą a większym internetem, komputer łączy się z siecią VPN, która łączy się z siecią VPN Internet. Prosisz o witrynę internetową, wysyła Ci stronę internetową. Sieć VPN może być oparta na dowolnym miejscu, ale chcesz, która ma siedzibę w USA. Rozmowy VPN z Netflixem, a Netflix uważa, że ​​rozmawia z komputerem wewnątrz USA, a sieć VPN przechodzi przez ciebie.

Czy możesz zaufać firmom VPN?

Ostatnia rzecz, o której warto pamiętać: firma zarządzająca serwisem VPN teoretycznie ma możliwość przechwytywania ruchu internetowego, więc bądź ostrożny w odniesieniu do firmy, z którą się zarejestrujesz (jak zwykle, gdy zaangażowane jest zaufanie, Najlepiej udać się do dużego imienia, które ma coś do stracenia, jeśli zostanie złapane), i pamiętaj, aby wyłączyć VPN, gdy przestaniesz używać Netflix.Nie będziesz potrzebować tego podczas logowania się do swojej bankowości internetowej, na przykład i możesz cierpieć źle, jeśli firma VPN okaże się niepewna.

Są jednak takie, które nam poleciłyby i zaufały, chociaż , Takie jak NordVPN, ExpressVPN i Buffered. Obejrzyj nasz Netflix na Macu przy użyciu NordVPN

NordVPN jest naszym najlepszym serwisem VPN z najbardziej bezpiecznym połączeniem, Dobra obsługa klienta i ogólna dobra aplikacja.

 1. Otwórz witrynę Firefox i odwiedź witrynę internetową NordVPN.
 2. Kliknij Pobierz teraz VPN i wybierz swój plan. Utwórz konto i dokonaj płatności, aby ukończyć procedurę rejestracji.
 3. Zainstaluj program NordVPN na komputerze Mac.
 4. Otwórz aplikację i zaloguj się, a następnie kliknij pozycję Lista.
 5. Przewiń do Ameryki i kliknij go, aby się połączyć.
 6. Po podłączeniu, na zielonej pinezce pojawi się zielona dioda, a ikona zasilania na przełączniku u góry aplikacji powinna być zielona. Li>
 7. Teraz przejdź do Netflix.com i zaloguj się, aby uzyskać dostęp do amerykańskiego Netflix i obejrzyj go jak zwykle.

Czy mogę oglądać USA Netflix na moim iPadzie i iPhonie?

Czytelnicy często pytają nas, czy można używać VPN na iPadzie (lub iPhoneie). To jest! Możesz dowiedzieć się, które aplikacje polecamy w naszym najlepszym artykule VPN dla iPhone i iPad, klikając tutaj. Zarejestruj się w jednej z wyżej wymienionych usług, takich jak NordVPN, ExpressVPN lub Buffered, aby pokryć iPhone i iPad, wystarczy pobrać wybraną aplikację VPN na telefon lub tablet i zaloguj się.