Jak oglądać transmisję na żywo w żywo i na żywo w serwisie WWDC 2017

0
405

Możesz oglądać starsze , Wersja podręczna tego artykułu. Kliknij tutaj, aby zobaczyć najnowszą wersję.

AMP ->

Łatwo jest oglądać ogłoszenia z WWDC 2017: Apple będzie przesyłać przemówienie WWDC na żywo do swojej witryny internetowej i Później Apple TV. Pamiętaj o melodii od 18:00, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii lub 10:00 czasu na Pacyfiku, jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych.

Mac

Jeśli jesteś na Macie Mogą zapoznać się z przemówieniami WWDC. Musisz uruchomić przeglądarkę Safari 6.0.5 lub nowszy i Mac OS X 10.8.5 lub nowszy.

PC

Użytkownicy komputerów PC mogą też strumieniować zdarzenie: Zapoznaj się z kluczową przemową WWDC. Firma Apple określa Microsoft Edge w systemie Windows 10.

iPad lub iPad

Możesz także obejrzeć najważniejsze wydarzenia na swoim iPadzie, iPhoto lub iPodzie touch na tym samym łączu: WWDC 2017 Keynote live. Musisz korzystać z wbudowanej przeglądarki Safari w iOS 7.0 lub nowszej.

Apple TV

Użytkownicy Apple TV (będzie to druga lub trzecia Model generacji z oprogramowaniem 6.2 lub nowszym lub model 4 generacji) zostanie wyświetlona karta dotycząca Keynote WWDC.

Live blog

Apple będzie dostarczał komunikaty, ale we’ll Być tutaj w trakcie imprezy zapewniając bezstronną i krytyczną analizę wszystkiego, co odsłonięto. Nasz żyjący blog z najważniejszego tematu, jak to się dzieje, pojawi się tutaj w nocy.