Jak oglądać Spring Event Apple’a 2019, czas rozpoczęcia wideo na żywo

0
73

Apple będzie gospodarzem specjalnego wydarzenia w poniedziałek 25 marca. Przewiduje się, że firma zaprezentuje swoją nową usługę transmisji strumieniowej TV, o której piszemy tutaj: plany Apple dotyczące subskrypcji usługi telewizyjnej. Możemy również zobaczyć długo oczekiwaną podkładkę do ładowania AirPower, nowe AirPods, iPada mini i wiele innych.

Przeczytaj wszystko o tym, czego oczekiwać od kolejnego dużego wydarzenia Apple tutaj.

Wydarzenie odbędzie się na nowym kampusie Apple w Steve Jobs Theatre, a Apple będzie transmitować transmisję na żywo, dzięki czemu będzie można oglądać, jak firma prezentuje nowe produkty i usługi.

Kiedy jest specjalne wydarzenie Apple.

W tej chwili strona internetowa Apple Special Event ujawnia tylko czas, w którym impreza ma się odbyć w Kalifornii: 25 marca o godz. Ponieważ zegary posunęły się już do przodu w Stanach Zjednoczonych, ale nie pójdą naprzód aż do następnego weekendu w Wielkiej Brytanii, może być trochę zamieszania co do czasu brytyjskiego. Oto przewodnik, kiedy strumień powinien zacząć grać tam, gdzie jesteś.

  • 10 rano, 25 marca, San Francisco, PDT
  • 13.00, 25 marca, Nowy Jork, EDT
  • 17:00, 25 marca, Wielka Brytania, GMT
  • 18.00, 25 marca, Paryż, CET
  • 4 rano, 26 marca, Sydney, AEDT
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak odtwarzać dźwięk YouTube w tle na iPhonie i iPadzie

Jak oglądać na PC lub Mac.

Musisz uruchomić Safari na macOS Sierra 10.12 lub nowszym lub Microsoft Edge na Windows 10, aby ponownie obejrzeć transmisję na żywo.

Aby obejrzeć, po prostu udaj się na stronę wydarzenia Apple.

Jak oglądać na iPadzie lub iPadzie.

Apple twierdzi, że jego główne filmy wideo są najlepsze w przypadku iPhone’a, iPada lub iPoda touch za pomocą Safari w systemie iOS 10 lub nowszym (choć będzie on także odtwarzany na iOS 9).

Aby obejrzeć, po prostu udaj się na stronę wydarzenia Apple.

Jak oglądać na Apple TV.

Użytkownicy Apple TV będą mogli ponownie obserwować keynote (o ile mają model drugiej generacji lub późniejszy z najnowszym oprogramowaniem Apple TV lub tvOS).

Będziesz mógł oglądać za pomocą aplikacji Apple Events.

Jak oglądać wszystko inne …

Apple twierdzi, że inne platformy mogą uzyskać dostęp do strumienia przy użyciu najnowszych wersji Chrome lub Firefox (wymagane MSE, H.264 i AAC).

Aby obejrzeć, po prostu udaj się na stronę wydarzenia Apple.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zmieniać aplikacje w stacji dokującej Apple Watch

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here