Jak oglądać poranny program

0
38

Nowa usługa Apple do przesyłania strumieniowego Apple TV + oferuje kilka nowych ekscytujących programów, z których The Morning Show to prawdziwy klejnot. Ale jeśli chcesz zobaczyć ten dramat z Jennifer Aniston, Reese Witherspoon i Steve Carellem, jak możesz to zrobić? W tym artykule pokazujemy różne sposoby korzystania z The Morning Show.

Co to jest poranny program?

To nowy dramat osadzony w dziennym programie informacyjnym. Jennifer Aniston gra Alex Levy, kotwicę telewizyjną, która zajmuje się nagłym zwolnieniem jej wieloletniego współprowadzącego Mitcha Kesslera (Steve Carell) po skandalu seksualnym. Z kolei jej praca nagle staje się zagrożona wraz z przybyciem Bradleya Jacksona (Reese Witherspoon), wykwalifikowanego i ambitnego dziennikarza, którego zadaniem jest zastąpienie Alexa pozbawionym skrupułów szefem sieci.

Czy Alex może zachować karierę i umysł, zachowując uśmiech na twarzy, gdy patrzy w kamerę? Będziesz musiał obejrzeć The Morning Show, aby się dowiedzieć.

Oto zwiastun pokazu, który daje przedsmak tego, co czeka:

Jak mogę obejrzeć poranny program?

Ponieważ The Morning Show jest częścią Apple TV +, musisz mieć subskrypcję usługi, jeśli chcesz oglądać serial. W dniu premiery 1 listopada 2019 r. Apple TV + kosztuje 4,99 GBP / 4,99 USD miesięcznie, chociaż możesz najpierw skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, aby sprawdzić, czy inna dostępna treść stanowi dobrą inwestycję. Sprawdź oczekiwany skład w naszej ofercie Co można oglądać w przewodniku Apple TV.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak uzyskać bezpłatnie Apple Final Cut Pro i Logic Pro

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego iPhone’a, iPada, iPoda Touch, Apple TV lub Maca, warto zauważyć, że Apple obejmuje roczną bezpłatną subskrypcję Apple TV + przy każdym zakupie. Jeśli więc nowy iPhone 11 lub iPad Air ma już pokusę, być może jest to wymówka, której potrzebujesz.

Na jakich urządzeniach mogę oglądać Apple TV+?

Jeśli masz urządzenie Apple, będziesz mógł oglądać The Morning Show w aplikacji Apple TV, o ile masz abonament na Apple TV +. Komputery Mac będą musiały zostać uaktualnione do macOS Catalina, aby uzyskać aplikację, więc jeśli nie przeprowadziłeś się jeszcze do nowego systemu operacyjnego, warto przeczytać Czy mój Mac może dostać macOS Catalina? aby upewnić się, że Twoje urządzenie jest kompatybilne.

Apple ogłosiło również partnerstwo z Amazon i Roku, abyś mógł uzyskać dostęp do aplikacji Apple TV na dawnych kijach Fire TV i przystawkach STB, a także gamie urządzeń do przesyłania strumieniowego Roku.

Wiele nowych telewizorów Smart Samsung, Sony, LG i Vizio będzie teraz obsługiwać Airplay 2, co oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo treści Apple TV + z urządzenia iOS / iPadOS / macOS bezpośrednio na największy ekran w domu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak skonfigurować zegarek Apple

Obecnie wybór kompatybilnych telewizorów jest bardzo niewielki, ale mamy nadzieję, że zostanie on przedłużony w nadchodzących miesiącach. Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój telewizor znajduje się na liście, przeczytaj nasze Które telewizory współpracują z aplikacją Apple TV i przewodnikiem Airplay.