Jak oglądać iPad lub iPhone dla Igrzysk Olimpijskich Olimpijskie igrzyska olimpijskie i paraolimpijskie

0
505

Olimpiada odbywa się w Rio Janeiro w Brazylii w 2016 roku i czekamy, aby zobaczyć naszych ulubionych sportowców rywalizować o Złoty medal.

Brazylia ma cztery godziny Za Wielką Brytanią, co oznacza, że ​​możesz nadal oglądać większość konkurentów bezpośrednio z telewizora. Oto jak oglądać Igrzyska Olimpijskie 2016 na iPadzie, iPhone’a lub Maca.

Oglądanie Igrzysk Olimpijskich na iPad, iPhone lub Mac: Gdzie obejrzeć Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie

Olimpiada Rozpoczynają się 6 sierpnia 2016 r., A pierwsze wydarzenie odbędzie się 7 sierpnia. Należy zauważyć, że turnieje piłkarskie kobiet i mężczyzn rozpoczęły się odpowiednio 3 sierpnia i 4 sierpnia. Istnieje również łucznictwo, które odbędzie się przed uroczystością otwarcia 6 sierpnia. Pełny harmonogram można znaleźć na stronie internetowej BBC.

Pokazy dotyczące uroczystości otwarcia w serwisie BBC One rozpoczynają się o godzinie 23:40 BST w dniu 5 sierpnia.

Zasięg na BBC, ITV, Sky i BT Sport. Dopóki masz licencję telewizyjną, możesz obejrzeć wszystkie najważniejsze wydarzenia odbywające się na BBC One i BBC Four. Zobacz też: Czy potrzebuję licencji telewizyjnej?

Jeśli masz cyfrowy telewizor (DTV), możesz nacisnąć czerwony przycisk, aby znaleźć inne audycje w obrębie Kanały BBC.

Jak oglądać Igrzyska Olimpijskie na iPadzie, iPhone’a lub Maca: Oglądaj Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpiadę przy użyciu VPN na Macu

Jeśli jesteś poza terytorium Wielkiej Brytanii, możesz użyć Usługa VPN (wirtualna sieć prywatna) do korzystania z bezpłatnych usług w Wielkiej Brytanii, takich jak BBC iPlayer. Możesz na przykład korzystać z Total VPN lub sprawdzić nasz najlepszy zestaw usług VPN.

Korzystanie z VPN może być nielegalne w niektórych przypadkach, więc użyj go według własnego uznania.

Jak oglądać Igrzyska Olimpijskie na iPadzie, iPhonie lub Macie: Jak transmitować Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpiadę

Jeśli nie masz dostępu do telewizora lub po prostu nie masz swojego, zawsze możesz strumieniować imprezę Prosto z urządzenia z iOS lub Mac.

Dostępne są różne opcje, ale sugerujemy pobieranie aplikacji na iOS lub korzystanie z witryny iPlayer na komputerze Mac. Te dwie opcje zapewnią Ci najlepszą jakość oglądania, ale potrzebujesz licencji na telewizję.

Jeśli oglądasz ją na swoim urządzeniu z iOS, upewnij się, że masz dobre połączenie Wi-Fi Lub masz wystarczająco dużo danych na telefonie iPhone w celu radzenia sobie z przepustowością.

Jak oglądać Igrzyska Olimpijskie na iPadzie, iPhone’a lub Maca: Pobieranie zdarzeń do obejrzenia później

Przesyłanie Olimpiady na żywo Oczywiście wymaga połączenia internetowego – najlepiej z bezprzewodowym łączem internetowym – ale może nie mieć czasu na oglądanie wszystkiego, co chcesz w zasięgu. Zamiast tego możesz pobrać pakiet z iPlayerem i obejrzeć go później, lub w innym czasie, gdy nie ma wiarygodnego połączenia.

Znajdź program, który chcesz pobrać, stuknij w niego Aby wyświetlić pełną stronę programu, a następnie stuknij Pobierz, poniżej głównego obrazu. Przejdź teraz na stronę pobierania (jest to czwarta ikona w dolnym wierszu), a zobaczysz ją w sekcji Kolejka. Kiedy skończysz, pojawi się ona na stronie Pobrane.

Pamiętaj, że wysokiej jakości pliki do pobrania zajmują więcej miejsca i wolniej pobierać, ale jeśli chcesz zobaczyć każdą kroplę potu, która jest poza ligą,

Przeczytaj też : jak oglądać cokolwiek chcesz na Apple TV | Najlepsze aplikacje przewodnika telewizyjnego: przewodniki telewizyjne w Wielkiej Brytanii dla iPada i iPhone’a.

Jak oglądać Igrzyska Olimpijskie na iPadzie, iPhone’a lub Maca: Aplikacja BBC Sport

Zamiast używać iPlayera, Wszystkie programy BBC, możesz spróbować specjalnego programu BBC Sport na iPadzie i iPhone’a. Jest to również bezpłatne.

Otwórz aplikację i przewiń w dół do sekcji Olimpiada, gdzie zobaczysz wiele nowości. Kliknij interesującą Cię historię, a aplikacja pokaże Ci podświetlone wideo.

Jak oglądać Igrzyska Olimpijskie na iPadzie, iPhoneie lub Macie: Radio

Wreszcie, jeśli Chcesz słuchać dyskwalifikacji olimpijskiej w dyskotece, zawsze masz możliwość radia. Radio 5 Live obejmie wszystkie duże wydarzenia.

Możesz słuchać BBC Radio 5 Live przy użyciu aplikacji iPlayer, w sekcji Radio, ale jest również (bezpłatna) aplikacja iPlayer Radio i wiele innych opcji przez rywalizujących producentów aplikacji. Jesteśmy wielkimi fanami TuneIn Radio Pro, ale jest to opłata za tę aplikację. (Jest jednak darmowa wersja TuneIn Radio.