Home Jak? (FAQ) iPad "Jak" Jak oglądać darmowe filmy na swoim iPhoneie lub iPadzie

Jak oglądać darmowe filmy na swoim iPhoneie lub iPadzie

0
3344

iPad jest doskonałym urządzeniem do oglądania filmów i filmów pełnometrażowych. Przejście na filmy może być kosztowne, a mnóstwo osób pyta nas jak oglądać najnowsze filmy za darmo.

Wielu ludzi zdaje sobie sprawę z usług strumieniowych, takich jak Netflix czy Blinkbox, ale trzeba zapłacić co miesiąc Pobierać opłaty za niektóre usługi transmisji strumieniowej online; Inni oferują filmy za darmo.

W tej funkcji poszerzymy horyzonty oglądania filmów. Więc pozbądź się popcornu i odkryj najlepsze sposoby oglądania najnowszych filmów pełnometrażowych za darmo.

Zobacz także: pełny przewodnik po aplikacji Muzyka na iPhone’a i iPada

obejrzyj filmy na IPad za darmo za pomocą aplikacji App Store

Istnieje wiele usług strumieniowych działających legalnie w App Store. W ogóle oferują kilka starszych klasyków, wraz z kilkoma reklamami. Chociaż nie znajdziesz najnowszych hitów. Są to świetne aplikacje do oglądania bezpłatnych filmów na Twoim iPadzie:

  • Popcornflix: od początku jest to świetna aplikacja. Popcornflix serwuje wiele darmowych filmów. Wolne filmy w ofercie są często produkowane w telewizji, ale istnieją klasyki, takie jak Austin Powers. Służy reklamom między filmami.
  • Przewodnik OV: ma też wiele filmów. Wydaje się, że ma szeroki zakres, chociaż staraliśmy się znaleźć coś, o czym słyszeliśmy. Wydaje się, że ma wiele filmów, które są niemal takie, które znasz: „An Ant Life” i „Deadly Attraction”.
  • BBC iPlayer: Nie zapomnij sprawdzić BBC iPlayer na filmy. BBC zaczął zapewniać prawa do transmisji filmów. Kliknij kategorię> Filmy, aby wyświetlić wszystkie filmy.
  • Crackle: Ma znacznie lepszy zakres filmów. Nie są ostatnimi hitami, ale Crackle ma duże hitters. Znaleźliśmy filmy takie jak Fear and Loathing w Las Vegas i American Graffiti. Niestety aplikacja nie jest dostępna w sklepie z aplikacjami w Wielkiej Brytanii. Jeśli posiadasz amerykańskie konto App Store, możesz skorzystać z sieci VPN, aby móc działać w Wielkiej Brytanii – oto lista naszych najlepszych VPN dla iPhone i iPad.

Zainteresowany innymi darmowymi aplikacjami na iOS? Zapoznaj się z listą najlepszych darmowych aplikacji dla iPhone’a

Oglądaj filmy za darmo na iPadzie za pomocą YouTube

YouTube to niedrogi serwis do oglądania filmów pełnometrażowych, jako Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że w YouTube jest wiele filmów o pełnej długości.

Osoby z zarejestrowanymi kontami mogą przesyłać filmy dłużej niż 15 minut, a YouTube będzie odtwarzać do 11 godzin filmu z jednego pliku .

Wyzwaniem z oglądaniem filmów w YouTube jest znalezienie porządnych filmów, które można oglądać wśród wszystkich krótkich klipów wideo. Ponadto niektórzy ludzie przesyłają filmy, które nie mają praw do – najnowsze filmy są zwykle usuwane w ciągu kilku dni.

Jeśli chcesz obejrzeć film, otwórz YouTube i wyszukaj go – zdziwisz się, jak często znajdziesz to, czego szukasz.

Dla tych, którzy mają pewność, co chcą oglądać, Reddit ma świetną subkcję nazywanej / r / fullmoviesonyoutube. Jeśli uporządkujesz to na górze i w zeszłym tygodniu, obejrzysz wiele wspaniałych filmów w YouTube.

Oglądaj filmy na iPadzie bezpłatnie: pobierz darmową wersję próbną

Czytelna opcja, przynajmniej na krótką chwilę, jest pobranie bezpłatnego okresu próbnego. Większość usług strumieniowych filmów można uzyskać bezpłatnie (zazwyczaj miesiąc). Musisz się zarejestrować, ale jeśli anulujesz (zazwyczaj w ciągu 30 dni) możesz bez przeszkód przeprowadzić się. Przechodząc z jednej usługi do innej, możesz za kilka miesięcy korzystać bezpłatnie:

  • Netflix: prawdopodobnie największa nazwa w strumieniowej transmisji danych online. Począwszy od 5,99 PLN miesięcznie za pakiet SD z 30-dniowym bezpłatnym testem.
  • Amazon Prime Instant Video: 5,99 PLN miesięcznie (lub 79 EUR rocznie wraz z dostawą Amazon One-Day). Jeden miesiąc bezpłatnej wersji.
  • Teraz telewizja z filmami na Sky: trochę droższa od 9,99 GBP miesięcznie, ale 30-dniowy darmowy okres próbny warto wydać. Sky mówi, że co 16 miesięcy ma co najmniej 16 nowych premier i jest tu dużo dużych hektarów.

Jeśli planujesz wykupić subskrypcję z zamiarem anulowania przed obciążeniem, pamiętaj, że To 30-dniowe próby: nie miesiąc. Powód, dla którego oferują 30-dniowy okres próbny, jest więc taki, że ludzie sądzą, że jest to jeden miesiąc i zostanie obciążony 31 dnia. Zlicz się na 29 dni i przypisz przypomnienie w kalendarzu, aby anulować usługę.

Zobacz także: Jak uzyskać amerykański Netflix w Wielkiej Brytanii

Oglądaj filmy za darmo za darmo z Sky and Virgin Media

Jeśli masz usługę Sky TV lub Virgin Media, możesz oglądać filmy i programy telewizyjne z konta Sky lub Virgin na iPadzie. Zarówno Sky, jak i Virgin dostępne są w App Store:

  • Sky Go
  • Virgin TV wszędzie

Jeśli jesteś już Abonenta z tych usług telewizyjnych, które mogą oglądać filmy i programy telewizyjne, bezpłatnie na iPadzie.

Najlepsze gry w iPad Najlepsze darmowe gry iPad Najlepsze aplikacje iPad | Najlepsze darmowe aplikacje iPad