Home Jak? (FAQ) iPad "Jak" Jak odblokować iPad z sieci Użyj dowolnej karty SIM z telefonem komórkowym...

Jak odblokować iPad z sieci Użyj dowolnej karty SIM z telefonem komórkowym iPad

0
1336

Spis treści

 • Co to jest blokada sieci?
 • Czy to jest legalne?
 • O2
 • > nbsp; Jak udostępnić swój operator do odblokowania iPada
 • > EE (w tym Orange i T-Mobile)
 • Orange

 • Trzy
 • > nbsp; T-Mobile
 • Vodafone
 • Sprzedaj iPada

Jak mogę odblokować moje iPad z sieci? Chcę użyć innej karty SIM. Jak mogę odblokować iPad obsługujący komórkę i skorzystać z alternatywnej karty SIM innej firmy?

Witamy w naszym przewodniku po odblokowaniu iPada z sieci. Jeśli próbujesz odblokować telefon iPhone, przeczytaj temat Jak odblokować telefon iPhone, aby można było korzystać z dowolnej karty SIM.

Jeśli kupiłeś iPada z telefonem komórkowym od kogoś innego niż Apple, możesz później Że iPad jest zablokowany w określonej sieci. Jeśli włożysz kartę SIM z innej sieci, nie otrzymasz możliwości komórkowych – wystarczy komunikat o błędzie i poczucie pożałowania.

(Aby być całkowicie jasnym, dotyczy to tylko iPadów z funkcjami komórkowymi. Nie przekroczyłeś dodatkowych 100 funtów, blokady sieci nie są czymś, o czym musisz się martwić. Jeśli tylko iPad Wi-Fi zacznie działać nieprawidłowo, możesz wykluczyć „zablokowane w niewłaściwej sieci” z listy możliwych Problemy z oprogramowaniem).

W tym artykule pokażemy Ci, jak odblokować wszystkie iPad z telefonami komórkowymi lub 3G, włączając w to sposób odblokowania 12,9-calowego iPada Pro, 9,7-calowego iPada Pro, iPad Air 2, iPad Air 1, iPad 4, iPad 3, iPad 2, iPad 1, mini iPad 4, mini iPad 3, mini iPad 2 i mini iPad 1. Nasz przewodnik zawiera sposoby odblokowania iPada za darmo za pomocą kodu odblokowującego od operatora komórkowego, A także jak legalnie odblokować iPada bez potrzeby jailbreaku.

Czytaj dalej: najlepszy przewodnik kupna iPad’a | Najtańsze oferty iPad w Wielkiej Brytanii

Jak odblokować iPad z sieci: Co to jest blokada sieci?

Do swoich sieci i przy założeniu, że są w pełni przygotowani do sprzedaży tego urządzenia, całkowicie legalnie – pomysł polega na tym, że sprzedają iPad z dużą zniżką w zamian za zabezpieczenie firmy przez pewien okres.

P> Poza tym okresem (najczęściej sześć miesięcy, rok lub dwa lata), powinieneś być w stanie odblokować iPad, nawiązując kontakt z przewoźnikiem. Omówimy indywidualnie przewoźników w tym artykule.

Jeśli nie ostrzegały Cię, że iPad był zablokowany przez sieć, możesz mieć podstawy do zadośćuczynienia. Wróć do sprzedawcy i upewnij się, że nie jesteś szczęśliwy & hellip; Lub przeczytać, aby odkryć niektóre sposoby odblokowania iPada z sieci.

Jak odblokować iPad z sieci: czy to jest zgodne z prawem?

To zależy od tego, jak długo masz iPada, I czy skończysz spłacić umowę.

Całkowicie legalne jest odblokowanie iPada, jeśli skończysz płacić za umowę lub kupiłeś ją całkowicie bez zaszyfrowania. Jeśli jednak nadal jesteś w trakcie płacenia za umowę, nie masz jeszcze własnego iPada – w każdym razie nie w pełni – dlatego najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie swojego operatora przed jego odblokowaniem.

Może okazać się bardziej dokładne stwierdzenie, że odblokowanie urządzenia jest całkowicie legalne, ale nie powoduje to wydalenia z wszelkich nierozwiązanych zobowiązań umownych.

Jeśli nie masz pewności, czy iPad jest zablokowany, czy nie , Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w naszym Czy moje iPhone jest zablokowane? Artykuł – zasady są takie same dla tabletu obsługującego komórkę, co dla telefonu iPhone.

Problem występuje zazwyczaj wtedy, gdy zakupiono iPad drugiej ręki lub odziedziczone po znajomego lub członka rodziny, który został zaktualizowany Do nowszego modelu. Jeśli jest zablokowany, okaże się, że iPad nie działa w sieci komórkowej, a to dlatego, że jest związany z inną siecią.

Jeśli odkryjesz, że jest zablokowana, przeczytaj dalej, aby znaleźć Jak to odblokować. Wyodrębniliśmy artykuł z popularnymi dostawcami w Wielkiej Brytanii, aby porozmawiać o tym, jak odblokować iPad, jeśli jest ograniczony do tej sieci.

Jak odblokować iPad Z sieci: jak uzyskać swojego operatora w celu odblokowania iPada

W przypadku wszystkich przewoźników, o których mówimy w tym artykule, przy założeniu spełnienia zobowiązań umownych i wszystkiego, co jest powyżej zarządu – to głównym celem jest Po prostu skontaktuj się z przewoźnikiem, wyjaśnij sytuację i poproś o podanie kodu i / lub dostarczenie instrukcji dotyczących usuwania blokady sieci.

Przejrzyjmy kolejno przewoźników i wyjaśnij, jak one są Najskuteczniej skontaktowanych, jakichkolwiek warunków i opłat, które mogą dotyczyć procesu odblokowywania i linki do odpowiednich formularzy.

Jeśli Twój przewoźnik nie jest wymieniony poniżej, spróbuj skontaktować się z nimi za pośrednictwem standardowego telefonu obsługi klienta lub e-maila. Poproś o wskazówki. Daj nam znać, jak sobie radzisz w komentarzach poniżej. Jak odblokować iPad z sieci: EE (w tym Orange i T-Mobile)

EE z przyjemnością odblokuje iPad, jeśli Twoje rachunki Są wypłacane i masz konto przez co najmniej sześć miesięcy, ale to będzie kosztować Cię 8,99 funtów, a EE mówi, że potrwa 10 dni po złożeniu wniosku. Firma stwierdza, że ​​w przypadku napotkania dodatkowych opóźnień – na przykład skontaktowanie się z producentem urządzenia w celu odblokowania kodu – informuje o tym tekst w podanym numerze kontaktowym.

Warunki firmy są następujące: :

 • Twoje urządzenie musi zostać kupione w chwili przystąpienia do umowy lub uaktualnienia i aktywnego korzystania z miesięcznej miesięcznej opłaty miesięcznej przez co najmniej sześć miesięcy
 • Możesz tylko odblokować zamiennik Jeśli zostało odebrane bezpośrednio od producenta lub w wyniku roszczenia ubezpieczeniowego. Proof of exchange musi być dostarczony klientom Pay As You Go, które mogą odblokować swoje iPady, jeśli mają wystarczająco dużo kredytów, aby zapłacić opłatę za administrację w wysokości 8,99 £.

  „Nie jest klientem EE – jeśli masz zablokowane iPad z eBay, na przykład – to rzeczy są bardziej skomplikowane. Musisz dowiedzieć się nazwy właściciela oryginalnego i niektórych danych konta EE.

  EE zaleca: „Jeśli nie jesteś z EE, Orange lub T-Mobile, ale masz urządzenie zablokowane do EE, Prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 07953 966 250. „

  Jak odblokować iPad z sieci: O2

  O2 udostępnia online formularz Odejdzie odblokowanie Formularze firmy odnoszą się tylko do iPhone’ów, a nie do iPadów: wydaje się, że jest mniej przydatny do odblokowywania iPad niż inni przewoźnicy. Możemy podejrzewać, że mimo to, zażądanie Twojego iPada za pośrednictwem formularza będzie działać mimo wszystko, ale może być prostsze w kontakcie za pomocą czatu na żywo (odwiedź tę stronę i kliknij „Uruchom czat na żywo” w sekcji „Czat online”) i Zapytaj, jak preferują właścicieli iPad, aby podejrzewali sprawy.

  Jeśli jesteś płatnym klientem miesięcznym, możesz odblokować urządzenie w dowolnym momencie, ale oczywiście trzeba będzie spłacić stałą część umowy . Klienci Pay & Go O2 muszą czekać przez 12 miesięcy, zanim będą mogły odblokować swoje urządzenie.

  Witryna O2 ostrzega, że ​​odblokowanie urządzenia kosztuje 15 funtów, ale kolega rozmawiał z przedstawicielem O2, który liczył na to, że mogą to zrobić za darmo. Jeśli nie zapytasz, nie dostaniesz. Oczekuj na co najmniej 72 godziny.

  Jak odblokować iPad z sieci: pomarańczowy

  Zobacz EE.

  Jak odblokować iPad z sieci: Trzy

  Dobra wiadomość! Trzeci sprawia, że ​​rzeczy są znacznie prostsze: operator oświadcza, że ​​każdy iPhone zakupiony po 1 stycznia 2014 r. Zostanie automatycznie odblokowany, gdy tylko połączysz go z siecią WiFi lub połączysz go z iTunes.

  Kupiony z Trójki przed tą datą może być łatwo odblokowany, po prostu łącząc je z iTunes i wykonując pełne przywrócenie – po wykonaniu kopii zapasowej, oczywiście. Ale tego nie próbowaliśmy. Możesz też wypełnić formularz odblokowania urządzenia online Three’a.

  !!! 4!

  Jak odblokować iPad z sieci: T-Mobile

  Zobacz EE.

  Jak odblokować iPad z sieci: Vodafone

  Podobnie jak w przypadku EE, Vodafone wymaga posiadania konta lub znajomości szczegółów osoby, która dokonała tego. Jeśli te szczegóły są już dostępne, możesz przejść prosto i skorzystać z formularza odblokowania online Vodafone Vodafone – chociaż, podobnie jak O2, odnosi się to do telefonów, a nie do tabletów. Więc ten przewodnik wideo dostarczony przez firmę to miły akcent:

  Vodafone twierdzi, że firma może wrócić do Ciebie i do 10 dni, aby odblokować urządzenie. Możesz bezpłatnie odblokować telefon iPhone Vodafone, jeśli byłeś z firmą od ponad 12 miesięcy, ale jeśli nie to kosztujesz 19,99 PLN. To samo dotyczy klientów płaconych przez Ciebie.

  Jak odblokować iPad z sieci: sprzedaj iPada

  Dobra, jest to drastyczne i Przygnębiający ostateczny stan, ale w pewnym momencie, a jeśli powyższe metody nie działają, może łatwiej Ci po prostu wyciąć straty, pop iPad w serwisie eBay lub renomowanym rynku online (być całkowicie szczery w sieci Że iPad jest zablokowany – z wyjątkiem etycznych rzeczy do zrobienia, to wyjaśnia potencjalnym nabywcom, dlaczego sprzedajesz takie nowe urządzenie i pomoże złagodzić wszelkie obawy, że urządzenie zostało skradzione) i umieścić pieniądze na Model odblokowywany.

  Może to być jedna z sytuacji, w których element jest zupełnie bezużyteczny dla jednej osoby i całkowicie użyteczny dla innego (tzn. Każdy, kto ma umowę z siecią, z którą związany jest iPad) A w takich przypadkach warto znaleźć kogoś, kto może z nich skorzystać i sprzedać je.

  Mamy parę artykułów, które będą usefu L rozważając ten krok: jak sprzedawać stare iPad i porady dotyczące sprzedaży w serwisie eBay.