Jak nauczyć się matematyki w internecie

0
539

Naucz się matematyki na komputerze Mac za pomocą tych kursów matematyki online. Matematyka jest wspaniałym tematem do nauki, a OS X jest idealnym środowiskiem do doskonalenia umiejętności matematyki. W tej funkcji zajmiemy się prostymi sposobami, dzięki którym możesz lepiej się nauczyć matematyki na komputerze z Apple Mac.

Mając lepsze umiejętności w zakresie matematyki, możesz mieć ogromną różnicę w swoim życiu. Może to pomóc w rozwiązaniu problemów, dowiedzieć się, kiedy masz dobrą ofertę i poprawić perspektywę zatrudnienia (zwłaszcza, gdy zapotrzebowanie na tematy z STEM nadal wzrasta). OS X to świetna obsługa System uczenia się matematyki. W App Store jest wiele aplikacji, a firma Apple utworzyła program iTunes U do nauki wszystkich rodzajów przedmiotów (w tym matematyki).

Zobacz także:

Naucz się kodować w Javie na Macu

Jak skonfigurować i nauczyć kodowania Pythona na Macu

Naucz się matematyki na komputerze Mac: zacznij od Khan Academy

Dużym zainteresowaniem cieszyły się kursy online i MOOC (Massive Open Online Course), a Apple Mac jest najlepszym komputerem do robienia online. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności matematyczne, to tutaj znajdziesz kilka kursów i witryn do zbadania:

Khan Academy to pierwsza, a dla wielu osób ostatnia nazwa w nauce matematyki online. Założona w 2006 r. Przez absolwenta MIT Sal Khan, strona miała pierwotnie po to, aby pomóc swojemu kuzynowi uczyć się matematyki. Sal używa notatnika Doodle w Yahoo, aby tworzyć filmy wyjaśniające podstawowe pojęcia dotyczące matematyki, w tym względzie wygląda jak patrząc na tablicę, podczas gdy ktoś mówi. Filmy są atrakcyjne, a format tablicy trzyma Twoją uwagę.

Filmy były tak popularne, że zdecydował się na nie cały czas, a Google i AT & T zapłaciły miliony, aby rozszerzyć Khan Academy na Ogromny zasób online. Istnieje 4560 filmów z Khan Academy, obejmujących każdy przedmiot matematyki pod słońcem. Zaczyna się od absolutnych podstaw liczenia i prac nad tematami zaawansowanymi, takimi jak Wektory i Differential Calculus.

Naucz się matematyki na komputerze Mac: kursy matematyczne online

Khan Academy jest świetna, ale to Nie tylko jako dostawca matematyki i powinieneś szybko wyjechać poza Akademię Chana, aby poprawić swoje umiejętności w zakresie matematyki.

  • EdX jest dostawcą usług internetowych MOOC oferującym kursy z ogromnej gamy prestiżowych uczelni wyższych. MIT i Harvard utworzyli je, a oba oferują szeroki wybór doskonałych kursów. Można również znaleźć dobre kursy matematyczne z innych uniwersytetów. Zajęcia są darmowe, chociaż można za niewielką opłatą uzyskać certyfikat.
  • Open University to świetny zasób edukacji online, używany przez wiele osób do zarabiania w pełnym wymiarze online. Ma kurs rozpoczęcia służący pomaganiu ludziom poprawić ich umiejętności matematyczne i jest dostępny za darmo w internecie. Otwarty Uniwersytet pozostaje jednym z najlepszych miejsc na gruntowne uczenie się umiejętności online, chociaż nie jest tak tanio, jak kiedyś.
  • Udemy jest zasobami kursów online z tysiącami kursów do wyboru, w tym Mnóstwo opcji matematyki.

Naucz się matematyki na Macu: zasoby edukacyjne firmy Apple

Apple stworzył wiele zasobów i usług, które mają pomóc studentom uczyć się wszystkich przedmiotów (A matematyka nie jest wyjątkiem).

Sklep iBooków Apple jest świetnym źródłem książek z zakresu matematyki, a wiele z nich jest bezpłatny. Otwórz iBooky na swoim Macu i kliknij Sklep iBooks. Szukaj matematyki, a znajdziesz wiele książek do przeczytania. Wiele jest bezpłatne i zawiera interaktywne funkcje iBooks. Sprawdź sekcję GCSE Maths: Interaktywny przewodnik po wersji algebra i Hands on Precalculus.

Naucz się matematyki na komputerze Mac: iTunes U

Apple iTunes U nie ma tak wysokiego profilu, Cieszyć się, ale nadal jest to świetny materiał do nauki materiałów i filmów wideo. Kliknij menu Media Kind (Media Kind) w lewym górnym rogu programu iTunes i wybierz polecenie Edit Menu (Edycja menu). Zaznacz pole wyboru obok iTunes U, aby można było go wybrać. Kliknij na iTunes Store i kliknij na Wszystkie kategorie; Wybierz Matematykę, aby zobaczyć dostępne kursy.

Oto dwa wspaniałe kursy matematyczne, które można sprawdzić na iTunes U:

  • Korzystanie z żywności, aby uczynić matematykę bardziej strawną. Ten innowacyjny kurs wideo wykorzystuje żywność, aby wyjaśnić podstawowe pojęcia dotyczące matematyki.
  • Darowanie matematyki. Ten kurs Open University wyjaśnia, jak problemy życiowe można rozwiązać za pomocą matematyki.

Istnieje wiele innych zasobów matematyki, daj nam znać, jakie komentarze są w komentarzach.