Home Jak? (FAQ) iPhone "Jak" Jak naprawić iPhone Apps zablokowane podczas pobierania

Jak naprawić iPhone Apps zablokowane podczas pobierania

0
1268

Nie dlatego miliony ludzi uwielbiają urządzenia iPhone i urządzenia Apple w ogóle.

1. Odśwież swój identyfikator Apple ID

Możesz po prostu wylogować się i zalogować ponownie do App Store za pośrednictwem swojego Apple ID, aby naprawić sklep. iTunes i App Store i wybierz Apple ID.

Po zakończeniu uruchom ponownie telefon iPhone, a następnie wróć do tej samej strony i zaloguj się ponownie do App Store za pośrednictwem swojego Apple ID.

2. Zresetuj ustawienia

Jeśli powyższy sposób nie spowoduje rozpoczęcia pobierania aplikacji, powinieneś zresetować wszystkie ustawienia. Ogólne->Zresetuj i dotknij „Zresetuj wszystkie ustawienia”.

Uwaga: Â Spowoduje to usunięcie wszystkich ustawień aplikacji, ale zapewni, że wszystkie dane pozostaną nienaruszone.

3. Zainstaluj aplikacje z iTunes

Innym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest próba zainstalowania zablokowanych aplikacji przez iTunes w systemie Windows lub macOS.

4. Włącz komórkową transmisję danych, aby pobrać aplikacje

App Store nie pozwala domyślnie instalować aplikacji przez dane komórkowe, więc jeśli próbujesz pobrać aplikację ze sklepu App Store na komórkowe dane, nie jest zaskoczeniem, że pobieranie się zatrzymało. iTunes i App Store.

5. Ponownie uruchom pobieranie aplikacji

Możesz nawet spróbować ponownie pobierać aplikacje, aby rozpocząć pobieranie. Przejdź do App Store i przejdź do zakładki „Aktualizacja”, a następnie przejdź do „Zakup”. Tutaj znajdziesz aplikacje, które masz

Rozpocznij pobieranie zablokowanych aplikacji na iPhonie w ten sposób

Jeśli powyższe sposoby nie działają, możesz zresetować fabrycznie iPhone’a w ostateczności, ale jesteśmy pewni, że te sposoby naprawią zablokowane pobieranie aplikacji, a nie iPhone’a.