Jak naprawić błąd dźwiękowy FaceTime

0
431

Czy ktoś może zerwać mój FaceTime? Czy ktoś może usłyszeć moje rozmowy FaceTime? Czy haker widzi mój film FaceTime?

Niedawna luka w zabezpieczeniach usługi FaceTime umożliwiła osobie trzeciej wysłuchanie połączenia FaceTime, po jej zakończeniu – co oznacza, że ​​nadal będziesz przesyłać głos na urządzeniu z iOS i gorzej Nadal masz hakera słyszącego wszystko.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to naprawić. Zobacz także : Jak rozwiązać problemy związane z twarzą w twarz z iPhone i iPad oraz porady dotyczące bezpieczeństwa dla firmy Best Mac.

Jak naprawić błąd systemu FaceTime: Zaktualizuj iOS i OS X

Poprawka została wydana 19 lipca 2016 r. Przez firmę Apple w jej IOS 9.3.3 i OS X El Capitan v10.11.6 i Aktualizacja zabezpieczeń 2016-004.

Upewnij się, że aktualizujesz te wersje oprogramowania lub powyżej i będziesz bezpieczny przed atakami hakerów podczas połączeń FaceTime Po ich zakończeniu. Aby zaktualizować, przejdź na swoje urządzenie z iOS na Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania. Jeśli używasz Maca, otwórz App Store na swoim Macu i poszukaj karty „Aktualizacje” u góry aplikacji.

Jeśli nie widać żadnych aktualizacji, sprawdź ponownie aktualizację oprogramowania, a także upewnij się, że jesteś w stabilnym połączeniu internetowym.

Jeśli nie „Poprawić działanie urządzenia w systemie OS X lub iOS 9, wtedy będziesz miał skłonność do hakerów, którzy usłyszą Twoje połączenia po ich zakończeniu.

Wymagałoby to dużo pracy od hakera, aby móc Słyszysz, co mówisz po zakończeniu rozmowy, ale jeśli masz do czynienia z bardzo poufnymi informacjami, możesz być pożądanym celem przez hakerów. Zobacz także : Jak używać FaceTime do bezpłatnych rozmów wideo z rodziną.

Jak naprawić błąd systemu FaceTime: Jak zapobiegać แฮonemu słuchając rozmów FaceTime

Jeśli z dowolnego powodu użytkownik Nie można zaktualizować lub jesteś bardzo świadomy bezpieczeństwa, a poniżej jest kilka wskazówek do naśladowania, jeśli używasz FaceTime:

  • Zawsze aktualizuj urządzenie Apple z najnowszą wersją oprogramowania
  • Używaj tylko FaceTime z rozpoznawanymi numerami i kontaktami
  • Po Twoim FaceTime ha (Nie publiczne Wi-Fi)
  • Nie używaj FaceTime do udostępniania poufnych informacji
  • / Li>

Daj nam znać w poniższych uwagach, jeśli kiedykolwiek dotknęła Cię luka w urządzeniu z iOS lub Macu.

Zobacz także: Jak rozmawiać czat wideo na IPad lub telefon iPhone.