Jak łatwo znaleźć bezpłatne aplikacje na iPhone’a

0
282

W sklepie z aplikacjami można znaleźć oszałamiającą gamę możliwości wyboru, z prawie dwoma milionami różnych gier, produktywnością, zdrowiem i różnymi innymi rodzajami obecnie dostępnego oprogramowania. Chociaż wiele z nich jest znakomitych, cena ich zakupu może wkrótce się zwiększyć. Co możesz zrobić, jeśli chcesz znaleźć darmowe aplikacje? W tym artykule pokazujemy kilka różnych sposobów na wytropienie okazji na iOS.

Skorzystaj z naszych bezpłatnych przewodników po aplikacjach.

Zdecydowanie najłatwiejszą metodą, jak już jesteś na stronie, jest przeczytanie naszej serii darmowych aplikacji. Oto lista aktualnych wykresów:

Najlepsze darmowe aplikacje na iPhone’a

Najlepsze darmowe gry na iPhone’a

Najlepsze darmowe aplikacje dla studentów

Najlepsze darmowe aplikacje do połączeń wideo na iPhone’a

Aplikacja Apple na tydzień i darmowy wykres aplikacji.

App Store ma w tygodniu inną ofertę aplikacji premium, która jest tymczasowo bezpłatna lub co najmniej mocno zmniejszona. Są one zawsze warte obejrzenia, a dzięki tej inicjatywie przez lata zdobywaliśmy wspaniałe gry i narzędzia zwiększające produktywność.

Aby go znaleźć, po prostu otwórz App Store na swoim iPhonie i dotknijDzisiajopcja u dołu ekranu. Teraz zobaczysz promowaną aplikację. Należy zauważyć, że niektóre wymagają subskrypcji lub zakupów w aplikacji, ale możesz to ocenić przed pobraniem.

Będąc w sklepie App Store, należy również dotknąćAppw dolnej części ekranu i przewijaj w dół, aż znajdzieszNajlepsze darmoweSekcja. Stuknij wWidzieć wszystkoopcję, a otrzymasz listę pełnej gamy aplikacji dostępnych obecnie bezpłatnie.

Użyj aplikacji monitorującej sprzedaż i promocje.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi aplikacjami, które są obecnie uwzględnione w promocjach, warto pobrać lub dodać do zakładek kilka usług monitorujących i zbierających te informacje.

Jednym z ulubionych produktów jest Hot UK Deals, który jak sama nazwa wskazuje koncentruje się na brytyjskiej wersji App Store. Ta bezpłatna strona jest w istocie tablicą ogłoszeń, na której ludzie umieszczają linki do umów, które zauważyli.

Prawdziwą zaletą Hot UK Deals jest to, że wykorzystujesz siłę tłumu, a nie tylko kilka osób w biurze, więc istnieje większa szansa, że ​​nie przegapisz żadnych wspaniałych ofert. Sprawdzaj to codziennie lub kilka razy dziennie, a możesz zdobyć kilka poważnych okazji.

Dla właścicieli amerykańskich iPhone’ów jest App Shopper, który gromadzi wszystkie aktualne oferty w amerykańskim App Store. Interfejs jest prosty i przejrzysty, dzięki czemu można łatwo sprawdzić, jakie aplikacje są obecnie bezpłatne lub co najmniej w dużym stopniu obniżone.

Wreszcie są aplikacje Gone Free Codzienne porady, które same w sobie są aplikacjami, które można znaleźć w sklepie. To trwa już od jakiegoś czasu i wyróżnia promowane aplikacje, które są obecnie bezpłatne, wraz z poradami, jak maksymalnie wykorzystać iPhone’a.

To był solidny wybór rok temu, ale po przejściu reorganizacji aplikacji wydaje się, że stracił przychylność niektórych użytkowników iPhone’a, zbierając kilka negatywnych opinii. Mam nadzieję, że wróci do dawnej świetności, więc wymienimy ją tutaj, ponieważ możesz ją dostać za darmo i osądzić dla siebie.