Jak ładować iPhone 7 i słuchać muzyki

0
985

Wprowadzenie iPhone’a 7 miało różne recenzje – fanom Apple podobało się zaktualizowane projektowanie serii iPhone 7, zwłaszcza nowego wykończenia Jet Black i, oczywiście, konfiguracji dwóch kamer IPhone 7 Plus. Jednak nie wszystko było mile widziane z otwartymi ramionami – firma Apple zdecydowała się upuścić niesławny 3,5 mm gniazdo słuchawkowe i zastąpić go podwójnym systemem głośników. Chociaż firma Apple usprawiedliwiła swój ruch poprzez dostarczanie adaptera Lightning o średnicy 3,5 mm do każdego iPhone’a 7, a także dostarczanie EarPodów z funkcją Lightning, pozostawiono potencjalnym użytkownikom jedno pytanie: „Jak mogę ładować iPhone 7 i słuchać muzyki w tym samym Podczas gdy Apple sugeruje użycie nowego stacja ładowania telefonu iPhone, aby słuchać muzyki i ładować iPhone jednocześnie, nie jest to świetna opcja – zwłaszcza jeśli chcesz korzystać z telefonu podczas ładowania . To nie jest koniec świata, ponieważ na jakmac w Wielkiej Brytanii przeprowadziliśmy nasze badania i prezentowaliśmy trzy różne sposoby na poruszanie się po portach Lightning w firmie Apple.

Czytaj dalej: iPhone 7 vs IPhone 6s | IPhone 7 vs Samsung Galaxy S7

Jak ładować iPhone 7 i słuchać muzyki: Używaj bezprzewodowych słuchawek

Choć pierwsza opcja jest dość oczywista, to warto wspomnieć. Najlepszy sposób na słuchanie muzyki i ładowanie telefonu iPhone w tym samym czasie? Używaj bezprzewodowych słuchawek. Ponieważ większość bezprzewodowych słuchawek korzysta z technologii Bluetooth, uwalnia port Lightning, który będzie używany przez ładowarkę bez obawy o udostępnianie portu. Jasne, oznacza to, że prawdopodobnie będziesz musiał upewnić się, że słuchawki są naładowane, jeśli chcesz je używać, ale przyzwoite nowoczesne słuchawki z funkcją Bluetooth mogą trwać do 20 godzin za każde ładowanie.

Oczywiście, słuchawki Bluetooth mają różne kształty, rozmiary i co najważniejsze, ceny. Możesz podnieść dość godne brzmienie słuchawek Bluetooth dla tańszych niż możesz sobie wyobrazić – na przykład słuchawki douszne Jabra Move Wireless. Słuchawki Jabra w cenie zaledwie 60 funtów w momencie pisania zapewniają doskonałą jakość dźwięku, żywotność baterii i wygodę dla tych, którzy tego chcą. Oczywiście, ci, którzy chcą czegoś trochę fancier może wybrać coś w rodzaju Bose’a QC35 o wartości 289 funtów, z aktywną redukcją hałasu lub nowym AirPodami o mocy 159 funtów, które odbędą się w październiku.

Na rynku bezprzewodowych słuchawek / słuchawek bezprzewodowych, ale nie masz pojęcia, od czego zacząć, spójrz teraz na wybór naszych najlepszych bezprzewodowych słuchawek na rynku.

Czytaj dalej: Najlepsze gry iPhone

Jak ładować telefon iPhone 7 i słuchać muzyki: Bezprzewodowe słuchawki przewodowe

Oczywiście firma Apple oferuje użytkownikom zestaw 3,5 mm z adapterem błyskawicznym w obudowie telefonu iPhone 7, ale to wygenerowało; T pomagać użytkownikom, gdy chcą jednocześnie ładować i słuchać muzyki. Choć oczywistą odpowiedzią jest inwestowanie w bezprzewodowe słuchawki, to nie zawsze jest opłacalną opcją. Niezależnie od tego, czy masz drogą parę przewodowych słuchawek, czy nie chcesz płacić za kursy bezprzewodowych słuchawek, sprawa i producent akcesoriów Griffin wydał akcesoria, które mogłyby rozwiązać problem.

Chociaż jest to nadal opłacona opcja, znacznie mniej jest od zakupu bezprzewodowych słuchawek i oferuje możliwość włączania funkcji Bluetooth na każdej parze przewodowych słuchawek lub słuchawek. Ma to formę adaptera słuchawkowego Bluetooth Griffin iTrip Clip, 20 PLN, który umożliwia podłączenie przewodowych słuchawek i wykorzystanie wbudowanej łączności Bluetooth 4.1 do bezprzewodowego połączenia z telefonem iPhone. Zawiera również funkcje sterowania multimediami dla słuchawek bez nich, a także wbudowany mikrofon do użytku z Siri i rozmów telefonicznych.

Czytaj dalej: Jak korzystać z Apple Music w Wielkiej Brytanii

Jak ładować telefon iPhone 7 i słuchać muzyki: Rozgałęźnik błyskawiczny

Podobnie jak rozgałęźnik słuchawkowy używany przez wielu, aby dzielić legalne gniazdo słuchawek 3,5 mm, rozdzielacz Lightning firmy Belkin, lub Lightning Audio + Charge Rockstar ; Jak oficjalnie nazywa, oferuje użytkownikom możliwość podłączenia dwóch kabli Lightning do jednego portu Lightning.

Mimo, że adapter przywróci trochę kosztowne 34,99 £, kabel umożliwia słuchanie ulubionych melodii i ładowanie telefonu iPhone w tym samym czasie, bez żadnego wpływu na czas ładowania, widocznie. Belkin twierdzi, że 12-krotne ładowanie przechodzi przez iPhone 7 z maksymalną prędkością, pomimo udostępnienia portu słuchawek. Nie powinno to wpływać na jakość dźwięku, ponieważ producent akcesoriów twierdzi, że jego adapter obsługuje pełny ekosystem Lightning Audio Headphones i obsługuje 24-bitowe bezstratne wyjście 48 kHz.