Jak kupić iPhone’a 11

0
167

Od dnia 20 września 2019 r, Seria iPhone 11 jest już dostępna do kupienia. Jest dostępny w trzech modelach, sześciu nowych kolorach, 6,1-calowym wyświetlaczu Retina, podwójnym aparacie z ultra-szerokokątnym obiektywem i najwyższych możliwościach wideo w telefonie.

Te trzy modele to iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max. Ceny iPhone’a 11 zaczynają się od 729 GBP / 699 USD za 11, 1049 GBP / 999 USD za 11 Pro i 1149 GBP / 1099 USD za Pro Max.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o telefonach i ich możliwościach, zobacz nasze szczegółowe porównanie wszystkich trzech modeli.

(Apple wprowadził także obniżkę o 120 funtów w stosunku do iPhone’a 8 i iPhone’a XR po wprowadzeniu na rynek iPhone’a 11).

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, gdzie dostępna jest seria iPhone’a 11. Jeśli chcesz uzyskać dalsze informacje o najlepszych ofertach dla iPhone’a 11, zapoznaj się ze wszystkimi ofertami dostępnymi dla iPhone’a 11.

Gdzie mogę kupić iPhone’a 11?

IPhone 11 będzie flagowym modelem serii 11, która wyróżnia się na tle iPhone’a XR, choć z lepszym procesorem i lepszymi aparatami. Możesz go odebrać zarówno bez karty SIM, jak i na podstawie umowy:

Bez karty SIM

Szukasz tylko modelu, dzięki któremu Twój plan SIM nie zmieni się? Istnieje wiele miejsc, w których można odebrać iPhone’a 11. Jeśli masz dość pieniędzy, by z niego skorzystać, z czasem może okazać się on tańszy niż umowa.

Apple jest oczywiście pierwszym i najważniejszym miejscem, w którym można odebrać iPhone’a 11. Korzyścią kupowania bezpośrednio od Apple jest zasięg AppleCare i gwarancja – chociaż jesteśmy pewni, że niektóre firmy zewnętrzne również to oferują..

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Wspaniałe oferty świąteczne na iPhone'a 11 (i 11 Pro)!

Apple oferuje również duże zniżki na wymianę, które mogą spowodować stratę do 470 GBP / 600 USD na nowy iPhone 11 (będziesz musiał wymienić iPhone XS Max, aby uzyskać najwyższą zniżkę).

IPhone 11 spada również we wszystkich głównych domach towarowych i sklepach internetowych. Oto, gdzie możesz spakować iPhone’a 11:

AmazonArgosBuyMobiles.netCarphone WarehouseCurrys PC WorldE2saveJohn LewisKRCSMobiles.co.uk Telefony komórkowe DirectVery.co.uk

Amerykańscy sprzedawcy detaliczni posiadający iPhone’a 11 to Walmart (tylko aktualizacja), Best Buy i Target.

Kontrakt

Jeśli chcesz połączyć pakiet abonamentowy ze słuchawką, to dobrze jest zawrzeć umowę na iPhone’a 11. Większość oferowanych obecnie umów wynosi od 24 do 36 miesięcy w przypadku nowszych modeli, ale zależy to od dostawcy.

Jeśli zbliżasz się do końca umowy, możesz skontaktować się z dostawcą, aby sprawdzić, jakie opcje aktualizacji są oferowane dla iPhone’a 11. Jeśli wejdziesz wcześnie, być może uda Ci się zawrzeć umowę.

Oto wszyscy dostawcy oferujący umowy na nowy iPhone 11:

Niedrogie telefony Kup Kup Mobil.net.net Mobilny telefon komórkowy GiffgaffiD mobileMobiles.co.uk Telefony komórkowe DirectO2Phones.co.ukSkyTesco MobileThreeVirginVodafone

Amerykańscy przewoźnicy to Verizon, Sprint, AT&T i T-Mobile.

Gdzie mogę kupić iPhone’a 11 Pro?

IPhone 11 Pro to wyższej klasy model 11. Powinieneś go znaleźć w następujących sklepach:

Bez karty SIM

Ponownie sklep Apple to oczywisty wybór, z takimi samymi stawkami wymiany jak iPhone 11 (do 470 GBP / 600 USD). Jeśli chcesz kupić gdzie indziej, oto kilka opcji:

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak poprawić jakość połączeń iPhone'a

AmazonArgosBuyMobiles.netCarphone WarehouseCurrys PC WorldE2saveJohn LewisKRCSMobiles.co.uk Telefony komórkowe DirectVery.co.uk

Znów amerykańscy sprzedawcy detaliczni posiadający iPhone’a 11 Pro to Walmart (tylko aktualizacja), Best Buy i Target.

Kontrakt

Jeśli chcesz kupić razem czas antenowy i telefon, oto wszyscy dostawcy oferujący umowy na nowy iPhone 11 Pro:

Niedrogie telefony Kup Kup Mobil.net.net Mobilny telefon komórkowy GiffgaffiD mobileMobiles.co.uk Telefony komórkowe DirectO2Phones.co.ukSkyTesco MobileThreeVirginVodafone

Amerykańscy przewoźnicy ponownie obejmują Verizon, Sprint, AT&T i T-Mobile.

Gdzie mogę kupić iPhone’a 11 Pro Max?

IPhone 11 Pro Max to większa i bardziej szczegółowa wersja standardu 11. Jeśli chcesz mieć telefon, oto miejsca, w których można udać się do przedsprzedaży:

Bez karty SIM

Wiesz, wiertło – sklep Apple to naturalny wybór tylko dla telefonu, zwłaszcza jeśli chcesz wymienić starego iPhone’a i uzyskać nawet 470 GBP / 600 USD z nowego 11 Pro Max. Możesz jednak również spojrzeć na następujące kwestie:

AmazonArgosBuyMobiles.netCarphone WarehouseCurrys PC WorldE2saveJohn LewisKRCSMobiles.co.uk Telefony komórkowe DirectVery.co.uk

Amerykańscy detaliści posiadający iPhone’a 11 Pro Max to zwykle podejrzani: Walmart (tylko aktualizacja), Best Buy i Target

Kontrakt

Jeśli zakup iPhone’a 11 Max jest zbyt drogi, oto lista dostawców, którzy będą oferować umowy na telefon:

Niedrogie telefony komórkoweBTBuyMobiles.netEEFonehouseGiffgaffMobiles.co.uk Telefony komórkowe DirectiD mobileO2Phones.co.ukSkyTesco mobileThreeVirginVodafone

Odbieraj plany umów w Stanach Zjednoczonych od Verizon, Sprint, AT&T i T-Mobile.