Jak korzystać z Google Allo, aplikacji Smart Messaging

0
658

Po dość długim czasie od ogłoszenia na konferencji Google I / O, Google Allo dotarł na smartfony z Androidem i iPhone’a.

Pierwsze kroki

Po zainstalowaniu Google Allo ze Sklepu Play lub App Store, pierwszą rzeczą, o którą poprosi Cię Allo, są uprawnienia.

Gdy to zrobisz, aplikacja poprosi Cię o wstawienie zdjęcia profilowego.

Zanim przejdziemy do funkcji takich jak Asystent Google i Inteligentna odpowiedź, rzućmy okiem na podstawowe, ale ważne funkcje Allo:

Podstawowe funkcje i jak ich używać

  • Czat incognito

Chociaż Allo nie ma kompleksowego szyfrowania, takiego jak WhatsApp, ma funkcję czatu incognito, podobną do funkcji telegramu Secret Chats.

Na czacie incognito wiadomości są szyfrowane od końca do końca i są dodatkowe funkcje prywatności, takie jak dyskretne powiadomienia.

  • Naklejki

W przeciwieństwie do WhatsApp, Allo zawiera obsługę naklejek, co jest świetną wiadomością dla osób, które uwielbiają rozmawiać przez naklejki.

  • Shout or Whisper a message

Allo pozwala krzyczeć lub szeptać wiadomość, która jest tylko zdolnością do zwiększania lub zmniejszania rozmiaru czcionki tekstu przed wysłaniem.

  • Edycja zdjęć

WhatsApp niedawno przyniósł możliwość doodle i edycji zdjęć przed wysłaniem go i dobrze, Allo jest również wyposażony w tę funkcję.

  • Inne funkcje

Allo zawiera także standardowe funkcje przesyłania wiadomości, takie jak czaty grupowe, wiadomości głosowe, możliwość udostępniania zdjęć, filmów i lokalizacji.

Inteligentna odpowiedź

Teraz przejdźmy do funkcji, które mają sprawić, że ludzie będą używać Allo.

Dostarcza nawet sugestii odpowiedzi, gdy zdjęcie zostanie wysłane.

Ponadto Google twierdzi, że Inteligentna odpowiedź będzie z czasem jeszcze lepsza, ponieważ uczy się od stylu rozmowy.

Asystent Google

Allo ma „edycję podglądu” Asystenta Google i już wydaje się świetne.

Jest zasilany przez wyszukiwarkę Google, dzięki czemu możesz uzyskać różne wyniki, takie jak informacje o pogodzie, informacje o lotach, aktualności, miejsca w pobliżu, nawigować, grać w gry, tłumaczyć języki i wiele więcej.

Co więcej, Asystent Google również ma osobowość, taką jak Siri i Cortana, więc możesz z nim porozmawiać, poprosić o śpiewanie piosenki, żart i więcej.

Zasadniczo masz dostęp do wszystkich mocy Google bezpośrednio w Allo.

Czy Allo może wziąć na siebie WhatsApp?

WhatsApp na Facebooku to bez wątpienia platforma do przesyłania wiadomości numero, z ponad miliardem aktywnych użytkowników.

Więc na co czekasz?