Jak korzystać z GeForce Now na Macu

0
455

Gry na komputerach Mac zawsze były bardzo trudne – wiele gier nie obsługuje w ogóle systemu MacOS, a te, które wymagają prawidłowego działania GPU.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Nvidia GeForce Now na komputery Mac, w tym o tym, jak go używać i gdzie można go pobrać.

Jeśli celem jest gra komputerowa, dowiedz się, jak inaczej możesz uruchamiać gry na PC na Macu.

Co to jest GeForce Now?

GeForce Now na komputery PC i Mac to najnowsza, oparta na chmurze oferta firmy Nvidia, po raz pierwszy ogłoszona na targach CES 2017 w Las Vegas.

Jednak oferta na komputery PC i Mac jest nieco inna.

Prawdziwym urokiem jest to, że całe przetwarzanie odbywa się za pomocą komputera PC z obsługą Nvidii Pascal w chmurze, co oznacza, że ​​można uruchamiać najnowsze hity gier AAA bez obawy o posiadanie komputera o niskim poborze mocy lub komputera Mac (dla którego wiele popularnych

Wystarczy pobrać aplikację na komputer Mac, zalogować się, aby uzyskać dostęp do biblioteki i gry!

Chociaż jest to świetne rozwiązanie dla właścicieli komputerów o dużych budżetach, może po raz pierwszy uruchomić grę na Macu.

Jeśli jednak przetwarzanie odbywa się w chmurze na komputerze z systemem Windows, nie tylko daje graczom Mac dostęp do wysokiej klasy gier, ale także całą bibliotekę gier takich jak PUBG, które obsługują tylko komputery PC.

Jak zainstalować GeForce Now na Macu

Kiedy możemy dostać GeForce Now na komputery PC i Mac w Wielkiej Brytanii?

Ale co z cenami?

W związku z tym osoby korzystające z wersji GeForce Now for Mac mogą to zrobić całkowicie bezpłatnie.

Osoby zainteresowane testowaniem usługi przed wydaniem wersji ogólnej mogą to zrobić, kierując się na stronę internetową Nvidia i klikając „Uzyskaj dostęp do wersji beta” u góry strony – jedynym wymaganiem jest minimalne połączenie internetowe o przepustowości 25 Mb / s.

Jak korzystać z GeForce Now na Maca

Mimo że oprogramowanie nie zostało jeszcze sfinalizowane, możemy wyjaśnić podstawy działania wersji beta GeForce Now for Mac.

Jeśli po raz pierwszy logujesz się / rejestrujesz się, pojawi się prośba o dodanie bibliotek gry od różnych dostawców online, takich jak Steam i Battle.net.

Gra będzie renderowana z komputera w chmurze i dostarczana do ciebie w czasie rzeczywistym, z minimalnym opóźnieniem.