Jak korzystać z Apple Education Store

0
2721

Jeśli jesteś studentem, nauczycielem lub wykładowcą, możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, korzystając z zniżki na edukację firmy Apple. Tutaj pokażemy Ci, jak uzyskać zniżkę dla studentów z Apple’s Education Store.

Apple chce dążyć do rynku edukacyjnego, a studenci są wielkim rynkiem dla firmy. W tym celu firma Apple ma cały oddzielny sklep edukacyjny, oferujący ogromne zniżki na komputery Mac i iPad.

Większość klientów firmy Apple nie jest świadoma tego sklepu edukacyjnego lub nie uważa, że ​​ma zastosowanie do nich. Jest to błąd, ponieważ Apple rzuca szeroką gamę edukacji, a są szanse, że można łatwo odebrać Mac od sklepu edukacyjnego i otrzymać rabat. Zobacz też: Best Mac dla studentów

Kto kwalifikuje się do zniżki na edukację Apple?

Każdy, kto pracuje w środowisku edukacyjnym, może uzyskać zniżkę na komputerach Apple. Nie tylko uczniowie, nauczyciele i wykładowcy, ale również pracownicy administracyjni i inni pracownicy. Zasadniczo jest to ktoś, kto pracuje w szkole, na uczelni lub na uczelni. Rodzice uczniów nie kwalifikują się (kupując sobie), ale możesz odebrać zniżony Mac dla swojego dziecka ze sklepu edukacyjnego. Warunki firmy Apple zawierają:

„Osoby, które mogą zakupić od Apple Store dla osób edukacyjnych, to nauczyciele, pracownicy, uczniowie i rodzice w następujący sposób:

Pracownicy jakichkolwiek Instytucja edukacyjna – każdy pracownik instytucji publicznej i prywatnej w Wielkiej Brytanii jest uprawniony.

uczniowie szkół średnich – studenci uczęszczający do szkoły po przyjęciu do szkoły średniej / Instytucja pośrednicząca w Wielkiej Brytanii kwalifikuje się do zakupu.

Rodzice uczniów szkół średnich – rodzice kupujący w imieniu swojego dziecka będącego uczniem aktualnie uczęszczającym lub przyjętym na uczelnię Publicznych lub prywatnych szkół policealnych w Wielkiej Brytanii, są uprawnieni do zakupu.

Zakupy z Apple Store dla osób edukacyjnych nie są przeznaczone do zakupu lub odsprzedaży instytucjonalnej. „

Co musisz wiedzieć o zakupach w sklepie Apple Store, Apple Online i korzystaniu z paska Genius

Jak uzyskać Appl E zniżka studenta w sklepie edukacyjnym

Jeśli uważasz, że kwalifikujesz się do rabatu edukacyjnego, powinieneś odwiedzić sklep Apple Store for Education.

Będziesz musiał używać UNiDAYS Uzyskać dostęp do sklepu Apple Education Store. Rejestracja jest prosta – po prostu wpisz swój adres e-mail i hasło, a następnie nazwę, instytucję, temat studiów, rok studiów i długość kursu. Będziesz musiał udowodnić twoją tożsamość, a ty jesteś daleko!

Zauważ, że jeśli myślisz o zakupie komputera Macintosh, a nie dla siebie lub Twojego dziecka, ale dla instytutu (dla studentów, nad którym pracujesz), Apple ma inne sklepy. Możesz tu odwiedzić sklep Apple Store dla szkół i sklep Apple Store dla uniwersytetów. Przed zakupem wszystkich produktów Apple musisz się zarejestrować. Alternatywnie można zadzwonić do firmy Apple pod numer 0800 912 0207.

Zakupy w sklepie Apple Store for Education są podobne do zakupów w regularnym sklepie Apple, ale z różnymi cenami. Zazwyczaj najlepiej jest zalogować się z sieci uczelni, jeśli tylko będzie to możliwe, ale bądź przygotowany na firmę Apple, aby poprosić Cię o jakąś formę oficjalnej identyfikacji, która udowodni, że jesteś studentem, rodzicem lub opiekunem ucznia, nauczycielem lub w inny sposób Zaangażowanych w placówkę oświatową. Twój identyfikator studenta jest zazwyczaj najlepszym sposobem na to.

Alternatywnie, jeśli nie chcesz się zarejestrować w jednej z witryn weryfikacyjnych, możesz też zadzwonić do firmy Apple, skorzystać z funkcji czatowej firmy Apple lub odwiedzić witrynę Sklep Apple. Pracownicy tam poprowadzą Cię przez cały proces.

Jakie rabaty można spodziewać się w sklepie Apple Store for Education?

Apple nie oferuje współczynnika rabatu zapasów (np. 10 Cent), ale zamiast tego określa różne ceny dla każdego zakresu produktów. Rabaty są obecnie dostępne tylko dla komputerów Mac (iMac, MacBook Air, MacBook Pro i Mac mini) i iPadów – nie ma specjalnych zniżek dla innych produktów firmy Apple.

rabaty dla studentów Maca

Jeśli jesteś w USA , Firma Apple oferuje teraz specjalne oferty z powrotem do oferty szkolnej. Kup komputer Mac z Sklepu edukacyjnego i otrzymasz bezprzewodowe słuchawki Beats. Możesz zapisać do 300 USD na komputerach Mac w sklepie edukacyjnym USA.

rabaty dla studentów z iPady

Możesz również uzyskać niewielki rabat na iPad z sklepu edukacyjnego. Apple oferuje do 59 funtów iPad Pro, iPad i iPad mini 4. Przyjrzyj się bliżej cenom w sklepie Apple Education Store.

Oszczędności na iPad w sklepie US Education Store są niewielkie w wysokości do 20 dolarów, ale nadal otrzymasz specjalną ofertę bezpłatnych bezprzewodowych słuchawek Beats, jeśli kupisz iPad Pro tam. Przyjrzyj się tutaj US Education Store.

Nie ma zniżek na iPhone, Apple TV lub Apple Watch.

Jak zarejestrować zniżkę do członkostwa w firmie Apple Muzyka

Firma Apple uruchomiła program członkostwa w programie Apple Music, dzięki któremu osoby uczące się w pełnym wymiarze czasu mogą uzyskać 50-procentowy rabat w kosztach subskrypcji usług muzycznych. (Możesz jeszcze za trzy miesiące za darmo, ale studenci będą płacić mniej po wygaśnięciu okresu próbnego.)

W Wielkiej Brytanii ta zniżka przynosi miesięczny koszt członkostwa w Apple Music w wysokości od 9,99 do 4,99 funtów. Ale w Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, Niemczech i Danii istnieją identyczne systemy.

Aby kwalifikować się do rabatu dla studentów, musisz udowodnić, że Jest zapisany na wybranym uniwersytecie lub college’u. Apple będzie używać systemu weryfikacji prowadzonego przez firmę Unidays.

Poziom członkostwa w Studentach jest trzecim poziomem członkostwa, jaki Apple oferuje konsumentom w Wielkiej Brytanii, a także indywidualne członkostwo (9,99 PLN miesięcznie) i członkostwo rodziny (14,99 PLN) . Odwiedź witrynę firmy Apple, aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się.

Jeśli jesteś studentem i Zarejestruj się w usłudze Apple Music na urządzeniu iPhone lub iPad, stuknij w pole „Czy jesteś studentem uniwersyteckim?” A będziesz skierowany do systemu weryfikacji – jeśli Twoja uczelnia lub uczelnia kwalifikują się, otrzymasz obniżoną stawkę abonamentową.