Jak grać w PUBG na Macu

0
1195

Na początku 2017 roku nikt nie słyszał o Battlegroundach PlayerUnknown.

Jednak pomimo faktu, że PUBG oficjalnie nie obsługuje Maca, wciąż istnieją sposoby na granie PUBG na Macu – tutaj pokażemy, jak to zrobić.

Aha, i jeśli jeszcze nie kupiłeś Battlegrounds PlayerUnknown na PC (będziesz go potrzebować w obu metodach), możesz go teraz kupić w Steamie za 29,99 £.

GeForce NOW for Mac (Beta)

Najlepszym sposobem na grę na bardzo popularnych Battlegrounds PlayerUnknown na komputerze Mac jest korzystanie z nowej usługi przesyłania strumieniowego Nvidii – GeForce NOW for Mac.

Jak to się robi?

Z przyjemnością informujemy, że grając w PUBG na GeForce Now for Mac w Londynie, byliśmy zachwyceni tym, jak bardzo było to responsywne.

Najlepsze jest to, że każda gra dostępna na GeForce Now for Mac została zoptymalizowana pod kątem przesyłania strumieniowego, co oznacza, że ​​otrzymasz najlepszą możliwą jakość bez konieczności modyfikowania opcji graficznych.

Najlepsza część GeForce Now na Maca?

Obóz dla rekrutów

Jeśli twoje połączenie internetowe nie jest wystarczająco dobre, aby korzystać z usług przesyłania strumieniowego, takich jak GeForce Now, lub jeśli nie chcesz czekać na miejsce w teście beta, istnieje inna opcja – chociaż wydajność może być nieoptymalna.

Jeśli mimo wszystko chcesz spróbować, innym sposobem gry w Battlegrounds PlayerUnknown na komputerze Mac jest podzielenie dysku twardego i uruchomienie systemu Windows 10 na oddzielnej partycji za pomocą Boot Camp.

Sugerujemy udostępnienie obszernego miejsca na partycji Mac / Windows, ponieważ Twoje gry zajmą dużo miejsca – PUBG wymaga 30 GB miejsca – i będziesz musiał przydzielić miejsce także dla systemu operacyjnego Windows.

Aby uzyskać pełny przewodnik dotyczący korzystania z Boot Camp i instalacji systemu Windows, zalecamy zapoznanie się z naszym dedykowanym artykułem na temat uruchamiania systemu Windows 10 na komputerach Mac z programem Boot Camp.

I na koniec, jeśli jesteś zainteresowany uruchomieniem innych gier Windows na Macu, zobacz, jak grać w gry na PC na Macu.