Jak grać w No Man’s Sky na Macie Zagraj w Nie Man’s Sky bez PS4 lub PC

0
488

Sky nie jest prawdziwą dyskusją na temat ostatnich lat, oferując graczom możliwość zbadania wszechświata pełnego planety wielkości planet i natknięcia się na różne zwierzęta i środowiska na Powiedział planety. Dzięki temu użytkownicy mogą odkrywać nowe planety, systemy, zwierzęta i florę, a jeśli to (jeśli jest to duże), ktoś inny natknie się na Twoje odkrycie, to będzie to wiedzieć.

Podczas gdy gra jest niezwykle popularna , To jest wyłącznie dla komputerów PC i PS4 – ale co z nimi na Mac? Choć istnieje sposób na granie Sky na Macie, to nie jest najłatwiejszy w wykonaniu. Tutaj wyjaśnimy, w jaki sposób użytkownicy mogą grać na niebie Sky na Macu.

Oświadczenie o prywatności : Nie testowaliśmy osobiście tej metody gry Niebo na kanale No Man na Mac – w zależności od specyfikacji komputera Mac może być konieczne uruchomienie gry przy najniższych możliwych ustawieniach grafiki, a w niewielkiej liczbie przypadków może to nie wystarczyć, aby uruchomić grę.

Czytaj dalej: Jak uruchomić system Windows na komputerze Mac Porównanie macOS Sierra vs Windows 10 | MacOS Sierra podgląd | Recenzja systemu Windows 10

Jak grać na niebie Sky na Mac: Parallels lub Boot Camp

Jeśli Sky nie jest oficjalnie wspierany przez platformę Mac, to jak Mac Gracze mają na celu zbadanie rozległego generowanego procedurowo generowanego wszechświata NMS? Choć istnieje taki sposób, może to być dość drogie w zależności od wybranej metody – ale z drugiej strony, gdy tylko się skończy, można ją używać do gry na wielu komputerach na komputerze Mac .

Czytaj dalej: Jak zmaksymalizować, minimalizować, otwierać, zamykać i powiększać okna w systemie Mac OS X

Pobierz system Windows 10 i kup klucz produktu Windows

Zanim przejdziemy jeszcze dalej, musisz sprawdzić, czy komputer Mac może obsługiwać system Windows 10, a nie wszystkie komputery Macintosh Możesz – spójrz na tę listę i upewnij się, że jest to możliwe przed płatnością za kopię systemu Windows 10. Gdy już da Ci to możliwość, pobierz instalator systemu Windows 10, który można znaleźć tutaj .

Oczywiście potrzebujesz także Klucza Produktu Windows, aby aktywować system Windows 10 po jego zainstalowaniu, a jeśli nie masz istniejącego Boot Camp / PC z Windows, będziesz Wybierz jedną z nich na około 99 funtów, chociaż jest nieco tańsza w Amazonii.

Jeśli masz już istniejącą instalację systemu Windows, możliwe jest wyodrębnienie klucza produktu i ponowne jego użycie, aby uaktywnić Windows 10 – nasz siostrzany serwis PC Advisor opisuje szczegółowo sposób wyodrębnienia klucza produktu Windows.

Po uzyskaniu wymaganego nośnika, czas na załadowanie go na kartę pamięci i wybranie metody instalacji – Boot Camp lub Parallels.

Dostęp do systemu Windows przez Boot Camp

Boot Camp jest najprawdopodobniej najprostszym sposobem instalacji i używania systemu Windows na komputerze Mac. Czemu? Ponieważ wymagana funkcja – Boot Camp – jest domyślnie zapełniana w systemie Mac OS X / macOS i jest całkowicie darmowa. Cóż, nie za darmo, bo nadal musisz kupić kopię systemu Windows, aby zainstalować ją na komputerze Mac, jeśli nie masz zapasowego klucza ze starego komputera, ale wiesz, co mamy na myśli.

Co to jest? Mogą być postrzegane jako dodatek do kampanii Boot Camp – można tylko uzyskać dostęp do systemu Windows podczas uruchamiania i przełączać się między systemami operacyjnymi dopiero po ponownym uruchomieniu komputera Mac. Chociaż może to wymagać trochę pracy dla niektórych, to pozwala również komputerowi Mac na całkowite wykorzystanie mocy obliczeniowej systemu Windows w przeciwieństwie do programu Parallels, co zostanie omówione bardziej szczegółowo poniżej.

Aby zainstalować system Windows 10 za pośrednictwem Boot Camp, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Otwórz program Finder i przejdź do aplikacji> Narzędzia i otwórz Asystenta Boot Camp.
 2. Podłącz kieszeń pamięci wyposażoną w system Windows 10 .iso pobrane wcześniej i wybierz plik w Asystencie Boot Camp. Asystent Boot Camp następnie skopiuje wszystkie istotne pliki i włącza pamięć podręczną do dysku startowego systemu Windows 10.
 3. Następnie musisz podzielić się dyskiem twardym – wybierając w zasadzie ilość pamięci masowej, z jaką system Windows ma dostęp , Chociaż większa przestrzeń systemu Windows oznacza mniej miejsca na dysku OS X. Minimalnie wynosi 20 GB, ale zalecamy 30 GB lub nawet więcej, w zależności od rozmiaru dysku twardego.
 4. Po wybraniu preferowanej ilości pamięci masowej kliknij przycisk Zainstaluj i system Windows 10 zostanie zainstalowany Mac.
 5. System Windows może wielokrotnie uruchomić komputer Mac wielokrotnie w trakcie instalacji – nie martw się, jest to całkowicie normalne. Po prostu pozwól Macowi kontynuować instalację, co może zająć trochę czasu.
 6. Po zainstalowaniu komputer Mac powinien automatycznie uruchomić się ponownie w systemie Windows, aby można było wykonać oryginalną konfigurację – jeśli się nie stanie, po prostu zresetuj Maca i przytrzymaj klawisz Option / Alt, gdy usłyszysz uruchomienie komputera Mac Dźwięk / jingle. Aby uzyskać dostęp do systemu Windows w dowolnym momencie, nie tylko podczas początkowej konfiguracji.
 7. Po skonfigurowaniu systemu Windows 10 przejdź do dysku startowego systemu Windows 10 i uruchom setup.exe, aby zainstalować wszystkie wymagane Boot Camp.
 8. Wreszcie pobierz Sky z Noem i przygotuj się do gry!

!!! 4!

Dostęp do systemu Windows za pośrednictwem programu Parallels

Parallels 11 jest popularną opcją dla użytkowników komputerów Mac, ponieważ pozwala na dostęp do systemu Windows bez konieczności ponownego uruchamiania komputera Mac. W rzeczywistości program Parallels 11 umożliwia użytkownikom dostęp do systemu Windows tak, jakby był to normalny otwarty aplikacja OS X, umożliwiający łatwy dostęp do wielu platform. Jednak nie jest to całe słońce i tęcze, ponieważ w przeciwieństwie do Boot Camp użytkownicy muszą płacić za przyjemność korzystania z programu Parallels 11, który kosztuje 64.99 funtów na uŜytek domowy / uŜytkowy w chwili pisania.

Oznacza to również, że Twój Mac musi zasilać zarówno OS X / macOS, jak i Windows 10 w tym samym czasie, co może spowodować opadanie procesora i zmniejszenie całkowitej wydajności – nie jest to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz dość sprawnie graficznie.

Jest to podobny proces instalowania systemu Windows 10 za pośrednictwem pakietu Boot Camp, z wyjątkiem instalacji systemu operacyjnego za pośrednictwem programu Parallels 11 zamiast programu Boot Camp Assistant. Wystarczy kupić i pobrać program Parallels 11 dla komputerów Mac tuż, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować system Windows 10. Po pobraniu, po prostu chodzi o kupno Sky z Steam firmy No Man i zainstalowanie go w swojej firmie Nowa partycja Windows.

Czytaj dalej: Najlepsze oprogramowanie do wirtualizacji na Macu

Jak grać w Sky na Macu: Zalecane parametry

Pobieranie systemu Windows na komputerze Mac jest tylko częścią układanki – komputer Mac musi także spełniać następujące wymagania (jako minimum), aby uruchomić Niebo bez ludzi bez żadnych problemów:

 • Windows 7 / 8.1 / 10
 • Procesor Intel Core i3 lub lepszy
 • 8 GB pamięci RAM lub więcej
 • Nvidia GTX 480, AMD Radeon 7870
 • 10 GB pamięci masowej

Mimo, że większość komputerów Mac może dopasować specyfikację w ogóle, to jest jeden obszar, w którym można je wyświetlać. Choć niedawne iMac, Mac Pro lub MacBook Pro mogą być w stanie skupić się na potrzebnej grafice, tym starszy Mac jest mniej prawdopodobne, że będzie działało płynnie.

Firma Apple odmawiająca używania najnowszej karty graficznej Nvidia lub AMD w swoim składzie Mac, niezwykle trudno jest zainstalować po zakupie – zarówno pod względem fizycznej przestrzeni wymaganej wewnątrz urządzenia, jak i wymaganych sterowników oprogramowania. Możliwe jest uaktualnienie starszych komputerów iMac i Mac Pro, ponieważ niektóre modele zawierają port PCIe wymagany do zasilania karty graficznej – chociaż problem z sterownikiem oprogramowania wciąż się utrzymuje.