Jak grać Deus Ex Mankind Podzielony na Maca

0
510

Oryginalna gra Deusa Ex pojawiła się 16 lat temu w 2000 roku i od tego czasu powstała cztery kolejne wersje, w tym nadchodzący Deus Ex: Mankind Divided, który pojawił się na konsolach i PC na 23 Sierpień 2016. A co z nami na Macie? Czy musimy czekać na port Mac? Możemy pokazać, jak grać bez żadnych problemów na komputerze Mac.

Warto zauważyć, że Feral Interactive ogłosił, że w tym roku do systemu Linux i Mac pojawi się gra. Więc spodziewaj się w pełni odtwarzanej wersji Maca w 2016 roku – do tej pory, skorzystaj z naszych wskazówek poniżej, aby od razu odtworzyć. : Ochotamy się osobiście Metody gry Deus Ex: Ludzkość podzielona na komputer Macintosh – w zależności od specyfikacji komputera Macintosh może być konieczne uruchomienie gry przy najniższych możliwych ustawieniach grafiki, a w niewielkiej liczbie przypadków może nie być wystarczające do uruchomienia Gra wcale.

Czytaj dalej: Jak uruchomić system Windows na komputerze Mac Porównanie macOS Sierra vs Windows 10 | MacOS Sierra podgląd | Recenzja systemu Windows 10

Jak grać Deus Ex Mankind podzielony na Mac: Boot Camp

Boot Camp jest ulubionym wśród fanów komputerów Mac, ponieważ aplikacja Boot Camp Assistant jest pieczona bezpośrednio w systemie MacOS / Mac OS X i umożliwia użytkownikom swobodę instalowania dodatkowych systemów operacyjnych na komputerze Mac bez wycierania systemu OS X. Warto zauważyć, że użytkownicy, którzy chcą zainstalować system Windows przez Boot Camp, nadal muszą kupić kopię systemu Windows 10, chociaż Te z starego komputera mogą być w stanie wyodrębnić istniejący klucz produktu Windows, negując konieczność płacenia – nasi koledzy na PC Advisor wyjaśniają, jak to zrobić: jak wyodrębnić klucz produktu Windows.

Podczas gdy Boot Camp jest świetną opcją dla użytkowników komputerów Mac, ale nie ma wad. Chociaż z tym powiedziane, największą wadą Boot Camp może być również premia w zależności od sposobu planowania instalacji. Zasadniczo musisz restartować komputer Mac za każdym razem, gdy chcesz uruchomić system Windows, co sprawia, że ​​przełączanie między różnymi systemami operacyjnymi jest dość kłopotliwe.

Mimo to, może to być kłopot dla tych, którzy chcą współpracować Dwa różne systemy operacyjne (te, które powinny wybrać oprogramowanie do wirtualizacji, takie jak Parallels 12), ma również jedną dużą korzyść – dodatkową moc. Ponieważ komputer Mac pracuje tylko w systemie Windows lub Mac OS X w dowolnym momencie, może skupić się na całej jego mocy obliczeniowej na uruchamianiu systemu operacyjnego, podczas gdy oprogramowanie wirtualizacyjne wymaga, aby Mac pracował równocześnie w systemie Mac OS X i Windows, co może skutkować Zmniejszając wydajność.

Po zainstalowaniu systemu Windows 10 za pośrednictwem narzędzia Boot Camp Assistant po prostu jest to przypadek pobierania Deusa Ex: Mankind Evolved od sprzedawcy detalicznego, na przykład Steam, po 23 sierpnia 2016, grając tak, jak zwykle. Ze względu na wysokie zapotrzebowanie grafiki na grę, użytkownicy mogą potrzebować dostosować ustawienia grafiki w grze, co zwiększa wydajność.

!!! 2!

Jak grać Deus Ex Mankind Podzielony na Mac: Parallels 12

Inną opcją dla tych, którzy chcą zagrać Deusa Ex: Ludzkość Dzielona na Maca ma używać nowo Wydało program Parallels 12, który jest zgodny z systemem Windows 10 i macOS Sierra. Korzyścią dla korzystania z oprogramowania do wirtualizacji takich jak Parallels 12 jest to, że można uruchomić system Windows z poziomu systemu Mac OS X, podobnie jak standardowa aplikacja z oknem, w przeciwieństwie do konieczności ponownego uruchomienia komputera Mac za każdym razem, gdy chcesz przełączyć się.

Jest łatwiejszy w obsłudze, to nie jest darmowa usługa – w rzeczywistości Parallels ustawi potencjalnych nabywców z powrotem na 64,99 funtów za użytkowanie studentów / domów. Będziesz także musiał kupić kopię systemu Windows 10, jak w przypadku korzystania z Boot Camp, co może kosztować dodatkowe 99 PLN, jeśli nie możesz znaleźć istniejącego klucza produktu Windows.

Wadą po oprogramowanie do wirtualizacji, takie jak Parallels 12, jest to, że Twój Mac musi zasilać zarówno Mac OS X, jak i Windows 10 w tym samym czasie, co może zmniejszyć wydajność wirtualnej maszyny Windows, a ostatecznie wydajność gry. Biorąc pod uwagę, że Deus Ex: Ludzkość podzielona jest dość wymagająca graficznie, nie jesteśmy pewni, jaka gra będzie działać w programie Parallels i polecić graczom dostosowanie ustawień graficznych gry do lepszej wydajności.

Podobnie jak w przypadku Boot Camp, po uruchomieniu systemu Windows na komputerze Mac po prostu udaj się do Steam w dniu 23 sierpnia 2016 roku i pobierz Deus Ex: Ludzkość podzielono tak, jak zwykle.

!!! 4!

Jak grać Deus Ex Mankind Podzielony na Macu: Zalecane dane

Chociaż jest dość łatwy do zainstalowania systemu Windows 10 na komputerze Macintosh, jedynym problemem może być Zalecane parametry dla danej gry. Jeśli chodzi o Deus Ex: Mankind Evolved, wymagania gier są wyższe niż w przypadku gier, takich jak Sky and Overwatch firmy No Man, co może być problemem dla użytkowników komputerów Macintosh.Firma Apple słynnie nie zawiera najnowszych kart graficznych AMD / Nvidia w swoich komputerach Mac i jako taki Mac może nie konkurować z braćmi komputerów o grach.

Oznacza to, że starsze komputery Mac Być w stanie uruchomić Deus Ex: Ludzko Dzielone. Poniżej znajduje się zalecana minimalna specyfikacja:

  • Windows 7 lub nowszy
  • Procesor Intel Core i3-2100
  • 8 GB RAM
  • Li> 45 GB pamięci masowej

Czy Twój Mac uruchomi Deus Ex: Ludzko podzielone? Najlepiej porównać specyfikacje swojego komputera Mac ze specyfikacją gry przed dzieleniem się ciężką zarobką.