Home Jak? (FAQ) iOS Apps "Jak" Jak dodać lub usunąć muzykę na iPhone’a lub iPada bez użycia programu...

Jak dodać lub usunąć muzykę na iPhone’a lub iPada bez użycia programu iTunes

0
1064

Czy jest jakiś sposób na pobieranie muzyki do telefonu iPhone Lub iPad bez korzystania z iTunes?

Urządzenia Apple z iOS są przeznaczone do synchronizacji z jedną biblioteką na konkretnym komputerze Mac lub PC. Jest to niedogodne, jeśli chcesz, aby dziwna nowa piosenka w Twoim urządzeniu nie przebiegała długiej synchronizacji lub jeśli masz już urządzenie, które zostało wcześniej zsynchronizowane z innym komputerem (a więc z biblioteką iTunes), nie masz już dostępu do .

Próba synchronizacji urządzenia z nową biblioteką na komputerze wyposażonym w nową instalację programu iTunes może spowodować wymazanie urządzenia z systemem iOS. W najlepszym wypadku będziesz mógł przenieść zakupy w iTunes, ale nie w dowolnej innej muzyce, którą załadowałeś na Twój iPhone lub iPad. Ten samouczek dotyczy więc obejścia – jak uzyskać nową muzykę w urządzeniu lub starą muzykę, bez wychodzenia z miejsca w pobliżu synchronizacji z iTunes.

Czytaj dalej : pełny przewodnik po aplikacji Muzyka iPhone / iPad

(!!! 2 !!! )

Użyj programu iTunes w chmurze

Zawartość zakupiona w aplikacji Muzyka w urządzeniu lub w programie iTunes na komputerze Mac jest dostępna, gdy jesteś online. Podgrzewaj muzykę i zobaczysz albumy, które kupiłeś; Wybierz jedną i zobaczysz znaną ikonę chmury. Kliknij, aby pobrać album do urządzenia. (Jeśli jesteś abonentem iTunes Match, możesz w ten sam sposób pobierać albumy i utwory).

Jeśli album lub utwór, który kupiłeś, nie jest wyświetlane w Muzyce, otwórz Aplikację iTunes Store i przejdź do More> Purchased> Music. Może się okazać, że znajduje się w sekcji Ostatnia zakupy.

alternatywy programu iTunes: aplikacje i usługi

Możliwe jest także pobieranie muzyki do urządzenia za pomocą alternatywnych usług zorientowanych na chmurze, które mają aplikacje z własnymi graczami. Na przykład, jeśli przesyłasz plik MP3 do Dropbox, możesz go odtworzyć wewnątrz tej aplikacji i zapisać ją lokalnie, klikając przycisk gwiazdki. Nie można jednak przesłać go do biblioteki aplikacji Apple App Music.

Istnieje wiele usług i aplikacji Poza własną firmą Apple, która może pobierać muzykę do urządzenia. Amazon Music ładuje Twoje utwory na urządzeniu z Muzyki i integruje je z zawartością zakupioną w magazynie w Amazonii (która może zająć się bezpłatnymi zgraniami kupionych wcześniej płyt).

Gdzie indziej usługi strumieniowe, takie jak Spotify, zapewniają dostęp do ogromnej biblioteki muzyki, a jeśli zapłacisz miesięczną opłatę, możesz zapisywać utwory w trybie offline. Alternatywnie, StreamToMe będzie odtwarzać muzykę z dowolnego komputera Mac z zainstalowanym serwerem StreamToMe, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do biblioteki iTunes bez iTunes Match lub zajmować się synchronizacją.

Czytaj dalej: Odtwarzać muzykę w samochodzie z iPhone’a i Jak przesłać podcast do iTunes

Zapisz swoje Stare piosenki

Jeśli chcesz przenieść się do nowej biblioteki iTunes, ale najpierw musisz zapisać stare piosenki, pobierz i zainstaluj iExplorer na swoim Macu. Podłącz urządzenie za pośrednictwem USB, a zostanie ono wyświetlone w pasku bocznym iExplorer. Otwórz bibliotekę multimediów i wybierz Muzyka i zobaczysz listę wszystkich utworów obecnych na urządzeniu.

Aby przenieść wybór ścieżek gdzie indziej, zaznacz je w środkowym okienku, kliknij opcję Transferuj z urządzenia i wybierz, czy chcesz, aby były wysyłane do iTunes lub folderu. Alternatywnie kliknij opcję Automatyczne przekazywanie, aby rozpocząć proces wysyłania całej muzyki z urządzenia do iTunes. Aplikacja porównuje Twoje utwory z tym, co jest już w programie iTunes, a następnie skopiuj utwory i odtworz swoje playlisty odpowiednio. Podobną aplikacją, którą polecamy jest AnyTrans, która posiada bardzo łatwy w obsłudze interfejs i pozwala przenosić zawartość zi do swojego urządzenia z iOS.

(!! ! 12 !!!)

Chcesz przeczytać więcej instrukcji iTunes? Spróbuj: 15

  • Jak autoryzować komputer w iTunes
  • Jak nagrać płytę CD Na Mac za pomocą programu iTunes
  • Synchronizowanie iTunes dla użytkowników iPhone’a
  • Uporządkuj iTunes, usuwając duplikaty piosenek
  • Dodawanie tekstów do iTunes
  • Li> Jak zsynchronizować iPhone z iTunes bez wymazywania zawartości
  • Jak przenieść bibliotekę iTunes do nowego komputera lub zewnętrznego dysku twardego