Home Jak? (FAQ) Mac "Jak" Jak dodać domenę do białej listy w Mac OS X Mail

Jak dodać domenę do białej listy w Mac OS X Mail

0
505

W systemach Mac OS X i macOS filtr spamu aplikacji pocztowej działa skutecznie i nie przechwytuje poczty od znanych nadawców, ale chroni tylko pocztę przed poszczególnymi nadawcami ( „[email protected] „), a nie pocztę

Jak dodać domenę do białej listy w Mac OS X Mail

Aby dodać do białej listy wszystkie wiadomości e-mail z określonej domeny w aplikacji Poczta w systemie Mac OS X lub macOS:

  1. Wybierz Mail |
  2. Kliknij kartę Reguły.
  3. Kliknij Dodaj regułę.
  4. Wpisz nazwę w polu Description, na przykład „Whitelist: example.com „, aby zidentyfikować nową regułę.
  5. Upewnij się, że kryterium brzmi: Jeśli zostanie spełniony dowolny z poniższych warunków, a po polu Od pojawi się Koniec z.
  6. Wpisz nazwę domeny, którą chcesz umieścić na białej liście w polu obok pola Koniec z.
  7. Kliknij znak plus obok ostatniego warunku, aby dodać kolejną domenę z tymi samymi kryteriami, jeśli chcesz umieścić na białej liście kilka domen.
  1. W sekcji Wykonaj następujące czynności ustaw trzy pola: Przenieś wiadomość, do skrzynki pocztowej, Skrzynki odbiorczej lub innego folderu docelowego.
  2. Kliknij OK, aby zapisać regułę.
  3. Zamknij okno Reguły.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak podłączyć monitor zewnętrzny do komputera Mac

Aby upewnić się, że reguła jest wykonywana przed innymi regułami, które mogą działać na tej samej wiadomości z innych powodów, przeciągnij ją w górnej części listy reguł.

Jeśli masz filtr, który kolor-kody niektóre wiadomości na podstawie słów kluczowych w temacie, na przykład, upewnij się, że reguła białej listy domen jest powyżej tej reguły etykietowania.

Strona korzysta z plików cookies. Więcej

Bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Zamknij