Home Jak? (FAQ) Apple "Jak" Ile kosztuje iCloud

Ile kosztuje iCloud

0
1298

iCloud tworzy kopie zapasowe naszych urządzeń z iOS, zachowuje wszystkie nasze zdjęcia i filmy w bezpieczny sposób, a nawet synchronizuje nasze MacOS desktop między komputerami Mac. Ale te wszystkie pliki muszą zajmować miejsce, prawda? Na szczęście firma Apple oferuje wiele opcji przechowywania danych dla iCloud, a także w naszym przewodniku do subskrypcji i wyceny produktów iCloud, które wyjaśniamy, które jest odpowiednie dla Ciebie, a także jak uaktualnić lub obniżyć swoją pamięć iCloud.

Może również Ci się spodobać: Jak wykonać kopie zapasowe iPhone’a lub iPada Jak skonfigurować iCloud na iPhone, iPad, Mac i Apple TV | Jak odzyskać zapomniane hasło iCloud Jak korzystać z iCloud Drive

Opcje i planowanie pamięci masowej iCloud i

Przed rozpoczęciem dalszej dyskusji powinniśmy najpierw omówić dostępne opcje i odpowiadające im ceny dla tych z nas Wielka Brytania. Obecnie firma Apple oferuje pięć różnych warstw pamięci masowej dla iCloud, które są współużytkowane między wszystkimi urządzeniami, w tym telefonami iPhone, iPadami i komputerami Macintosh. Przestrzeń dyskowa będzie uwzględniała wszystkie pliki zapisane w chmurze, aplikacje i inne, a także kopie zapasowe wszystkich Twoich urządzeń.

Firma Apple ma obecnie następujące subskrypcje magazynów iCloud:

Strona korzysta z plików cookies. Więcej

Bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Zamknij