Home Jak? (FAQ) Apple "Jak" Firma Apple: Jak kupić urządzenia Apple iPhone, iPad i Mac dla firm

Firma Apple: Jak kupić urządzenia Apple iPhone, iPad i Mac dla firm

0
722

Produkty firmy Apple stają się coraz bardziej popularne w Miejsce pracy. Windows nadal ma swoją obecność, ale ponieważ firmy codziennie coraz częściej korzystają z komputerów Mac, iPhones i iPad, zastanawiamy się, jak uzyskać zniżkę dla firmy Apple za pośrednictwem sklepu firmy Apple.

Dlaczego moja firma chciała Kupić od firmy Apple?

Mówiąc prosto, produkty firmy Apple są przede wszystkim produktami konsumenckimi – w tym sensie, że sprzedawane są one przede wszystkim jednostkom jako jednorazowe zakupy. Większość ludzi ma Mac, iPad lub iPhone (dosłownie większość ludzi, którzy są szaleni, kiedy myślisz o tym). Jednak większość z nich prawdopodobnie wykorzystuje je do osobistych rzeczy; Własnego iPhone’a w przeciwieństwie do dostarczonego w celach biznesowych.

To się zmienia. Coraz więcej produktów firmy Apple narusza lokalizację firmy po tak wygodnie wypełnionym telefonami BlackBerry i komputerach z systemem Windows. Ludzie lubią iPhone i uważają, że są łatwe w obsłudze, więc jeśli jesteś właścicielem firmy, możesz pomyśleć, że są to urządzenia, które powinieneś zapewnić pracownikom.

Kiedy rozważyć zakup Apple Business Store Opcje

Jeśli w Twojej firmie jest tylko kilka osób, które chcą lub potrzebują produktów firmy Apple, prawdopodobnie kupujesz je bezpośrednio, chociaż regularne kanały, które znajdują się przede wszystkim w sklepie detalicznym Apple lub za pośrednictwem sklepu internetowego .

Jednak gdy tylko rozpatrujesz wiele urządzeń dla wielu osób, dobrze wiedzieć o sklepie Apple Business Store.

Czym jest sklep Apple Business Store?

Business Store to portal internetowy, za pomocą którego firmy mogą kupować lub wypożyczać produkty firmy Apple. Sklep to najlepsze miejsce, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla swojego stylu – iPhony dla zespołu hydraulików będą mieć zupełnie inne potrzeby i preferencje dla iPhone’ów dla zespołu prawników (prawdopodobnie).

Firma Apple sugeruje, że najlepszym sposobem na rozpoczęcie wyszukiwania doskonałej kombinacji jej produktów jest online, telefonicznie lub w sklepie. Tutaj podzielamy Twoje opcje.

Sklep Apple Business Store: Online

Nie ma zbyt wiele informacji online dotyczących cen iPhones, iPadów i komputerów Mac dla biznesu. Dzieje się tak, ponieważ Business Store jest usługą konsultingową, a firma Apple nie oferuje stałych cen za usługi biznesowe w swojej witrynie (lub ogólnie).

To, co jasno wskazuje, jest jedną z opcji dla Ciebie: finansowanie – rozłożenie prawdopodobnej dużej płatności w ciągu kilku miesięcy. Możesz posiadać lub wypożyczyć co potrzebujesz od firmy Apple. Sprawdź informacje o finansowaniu firmy Apple, klikając tutaj.

Finansowanie firmy Apple: własne lub wynajmowane

Jeśli chcesz mieć własne zakupy w firmie, możesz rozłożyć koszty w ciągu 24 lub 36 miesięcy. Warunki korzystania z usługi mają zastosowanie, kliknij tutaj, aby je zobaczyć.

Jeśli chcesz wynająć produkty, możesz zwiększyć koszt ponad 24 lub 36 z dodatkowym bonusem 0% odsetek. Warunki korzystania z usługi mają zastosowanie, kliknij tutaj, aby je zobaczyć.

Co ty jednak zauważasz, że aby uzyskać piłkę do swoich potrzeb, musisz zadzwonić, aby porozmawiać z specjalistą Apple Business. Numer jest numerem 0800 058 222.

Jest to jedyny sposób na sprawdzenie, jakie zniżki może przyznać firmie Apple w przypadku zakupów biznesowych.

Apple Business Store: telefonicznie

Jak wspomniano, najlepiej jest odebrać telefon. Dzięki temu nie tylko otrzymasz odpowiedzi, które chcesz szybko, ale firma Apple oferuje usługę doradczą indywidualnie dla specjalistów z firmy Apple Business, więc miejmy nadzieję, że otrzymasz podobne doświadczenie zakupowe do tego, którego wszyscy oczekują W sklepie detalicznym Apple.

Liczba w Wielkiej Brytanii w celu zdobycia specjalisty firmy Apple Business to 0800 058 2222.

Apple Business Store: w sklepie

Idąc w sklepie jest również opcja, ale pamiętaj, że nie każdy sklep zawsze będzie pracował tam specjalista biznesowy. Może się okazać, że mniejsze sklepy po prostu kierują Cię na stronę internetową lub linię telefoniczną, więc zalecamy podniesienie telefonu z komfortu biura, a nie trekkingu do najbliższego sklepu Apple Store.