Darmowe aplikacje SMS-y i iPody touch

0
494

Wiadomości tekstowe są prawdopodobnie najpopularniejszym środkiem komunikacji z przyjaciółmi i rodziną na całym świecie.

W obu przypadkach masz szczęście.

Te aplikacje są bezpłatne – więc jaki jest haczyk?

01 z 09

BBM

obraz praw autorskich Blackberry

Skrót BBM dla programu BlackBerry Messenger (bezpłatny, z zakupami w aplikacji) – wykorzystywany jako najbardziej fascynująca funkcja platformy BlackBerry.

To bezpłatne narzędzie do wysyłania wiadomości tekstowych pozwala sprawdzić, czy Twoi znajomi przeczytali twoje wiadomości lub udzielili odpowiedzi, a także wysłali animacje i inne zabawne wiadomości przed iMessage lub innymi aplikacjami z tej listy.

Teraz możesz użyć go do wysłania SMS-a do każdego użytkownika aplikacji, a także do wykonywania bezpłatnych połączeń głosowych, wysyłania naklejek i animacji (dostępnych jako dodatki do zakupu w aplikacji), udostępniania plików i lokalizacji oraz wielu innych funkcji.

Pobierz w App Store

02 z 09

komunikator facebookowy

obraz praw autorskich Facebook

Chociaż nie jest to aplikacja do obsługi wiadomości tekstowych, Facebook Messenger (bezpłatny) jest na tyle blisko, aby można go było umieścić na tej liście.

Jest to samodzielna wersja aplikacji do obsługi podstawowych wiadomości e-mail / wiadomości na Facebooku.

Wiele osób uznało, że poruszają się one irytująco, ale jeśli chcesz używać aplikacji do wysyłania wiadomości z Facebooka w podróży, będziesz go potrzebować.

Pobierz w App Store

03 z 09

TextFree Unlimited

image copyright TextFree

Podobnie jak aplikacja textPlus, TextFree Unlimited (bezpłatny, z zakupami w aplikacji) przypisuje Ci numer telefonu, który możesz udostępniać innym.

Możesz także odbierać połączenia głosowe za darmo i zarabiać lub kupować minuty, aby nawiązywać połączenia wychodzące.

Podobnie jak większość bezpłatnych aplikacji tekstylnych, TextFree Unlimited zawiera reklamy, chociaż w aplikacjach można ich użyć, aby je usunąć.

Pobierz w App Store Więcej »

04 z 09

TextNow

obraz praw autorskich TextNow

TextNow (bezpłatny, z zakupami w aplikacji) działa podobnie jak inne aplikacje z tej listy, ponieważ dostajesz numer telefonu powiązany z kontem, a w zamian musisz często przeglądać reklamy.

TextNow zawiera również dużą liczbę dostosowań – możesz dodać niestandardową tapetę, przesłać miniaturki zdjęć lub udostępnić swój numer na Facebooku i Twitterze.

Podobnie jak wiele innych aplikacji, obsługuje również połączenia głosowe i wymaga zarabiania lub zakupu lub kredytów, aby umożliwić niektóre funkcje.

Pobierz w App Store Więcej »

05 z 09

textPlus

image copyright textPlus

Aplikacja textPlus (bezpłatna, z zakupami w aplikacji) oferuje bezpłatne nieograniczone wiadomości tekstowe na telefonie iPhone lub iPodzie touch, konfigurując własny „numer telefonu”, który możesz przekazać znajomym i rodzinie.

Ta aplikacja z reklamami (usuwa je z zakupów w aplikacji) oferuje przesyłanie grupowe, dzięki czemu możesz wysłać jedną wiadomość do wielu osób.

Aplikacja obsługuje również połączenia głosowe za stosunkowo niskie ceny i bezpłatne połączenia z innymi użytkownikami textPlus.

Pobierz z App Store Więcej »

06 z 09

Napisz do mnie!

image copyright Text Me!

Podobnie jak wiele innych aplikacji tekstylnych z tej listy, TextMe!

Za pomocą aplikacji możesz wysyłać teksty, filmy i zdjęcia do dowolnego telefonu komórkowego za darmo.

Oprócz kredytów, zakupy w aplikacji mogą usuwać reklamy i dodawać efekty dźwiękowe.

Pobierz w App Store

07 z 09

Wiadomości tekstowe

praw autorskich do wizerunku

Wiadomości tekstowe (bezpłatne, z zakupami w aplikacji) oferują te same podstawowe funkcje, co wiele innych aplikacji z tej listy, ale nie mają tego samego zestawu zaawansowanych opcji.

Dzięki niemu możesz wysyłać wiadomości do prawie każdego – niezależnie od tego, czy używają Textie, czy nie (w większości przypadków: jest to obsługiwane w telefonach AT & T i Verizon, ale nie w T-Mobile, użytkownicy T-Mobile muszą mieć zainstalowany Textie).

Możesz także wysyłać zdjęcia.

Pobierz w App Store

08 09

TigerText

obraz praw autorskich TigerText

TigerText (Free) to kolejna aplikacja, która pozwala użytkownikom na tekst z iPoda touch.

Aplikacja TigerText zapewnia prywatność, dzięki czemu możesz kontrolować, kiedy i czy wiadomość zostanie usunięta z telefonu odbiorcy.

Największy minus?

Pobierz w App Store

09 09

What’s App

Prawa autorskie do zdjęć What’s App

What’s App to chyba najczęściej używana aplikacja do obsługi wiadomości tekstowych na świecie, dlatego Facebook kupił za 19 miliardów dolarów w lutym 2014 roku.

Aplikacja, która może być używana zarówno na smartfonach, jak i starych telefonach, jest używana na całym świecie do przesyłania tekstów, zdjęć i filmów.

Aplikacja jest bezpłatna przez pierwszy rok, a potem tylko kilka dolarów rocznie.

Pobierz w App Store