Czy sklep Apple Store jest w porządku?

0
2018

Czy masz problemy z próbą przeglądania sklepu Apple Store w internecie? Chociaż może to dotyczyć problemów związanych z łącznością, istnieje również możliwość, że sklep Apple może przestać działać.

Czy chodzi o dodawanie nowych produktów czy problemy z serwerem? W tym miejscu wyjaśnimy, jak sprawdzić różnicę między planowanymi sprawami dotyczącymi obsługi technicznej a serwerem oraz jak łatwo sprawdzić stan sklepu Apple Store.

Czytaj dalej: Jak korzystać z Apple Education Store

Firma Apple może uaktualnić sklep internetowy

Zanim wyjaśnimy, jak sprawdzić stan sklepu Apple, najpierw należy wyjaśnić możliwe przyczyny, dla których sklep mógłby spaść. Oczywiście, najbardziej oczywistym powodem jest to, że istnieją problemy z serwerami firmy Apple, które mają wpływ na wydajność sklepu Apple Store, ale istnieją też inne możliwości.

Apple ma tendencję do wyłączania Sklep Apple Store, a także uaktualnia ofertę dostępnych produktów, niezależnie od tego, czy są usuwane stare produkty, czy też dostosowywać ceny czy najnowsze produkty iPhone lub iPad. Różnica między zagadnieniami dotyczącymi serwera a aktualizacją sklepu Apple jest stroną powitalną, na której się znajdujesz.

Jeśli sklep Apple Store przestaje działać ze względu na zmiany produktu, komunikat jest wyświetlany wzdłuż linii & ldquo; Wrócę wkrótce & rdquo; Powinny być wyświetlane. Jeśli tak nie jest, nie musisz robić nic innego: nie ma problemów z serwerem, wystarczy, że skończysz i poczekaj, aż Apple zaktualizuje sklep.

Jednak jeśli spróbujesz Aby uzyskać dostęp do sklepu Apple Store, otrzymasz komunikat o błędzie 404 (lub jeśli witryna nie działa tak, jakiego oczekują), może wystąpić problem z serwerami Apple. Aby ustalić, czy jest to problem, kontynuuj czytanie.

Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o zakupach w sklepie Apple Store, Apple Online i korzystaniu z paska Genius

Sprawdź stan systemu Apple

Pierwszym krokiem w ustaleniu, czy sklep Apple Store jest wyłączony (poza samą witryną) jest odwiedzenie witryny Stan systemu Apple. Ta witryna wyświetla bieżący stan każdej usługi Apple, od aktywacji urządzeń z iOS iCloud oraz, oczywiście, sklepu Apple Online Store.

(!!! 2 !! !)

To nie tylko informuje użytkowników o potencjalnych problemach z usługami internetowymi, ale także daje użytkownikom szefom wszelkich planowych czynności konserwacyjnych, które mogą powodować problemy. Pokazuje również, czy zostały ostatnio usunięte zakłócenia.

Jeśli pojawi się komunikat obok stanu sklepu Apple Online Store, kliknij go. Powinieneś przedstawić więcej szczegółów dotyczących problemu, w tym czasu trwania przerwy w pracy i problemów, które użytkownicy mieli / doświadczali.

Czytaj dalej: Jak uzyskać zniżkę edukacyjną w firmie Apple

Sprawdź witrynę o statusie crowdsourcingu

Witryna Stan systemu Apple nie jest jedynym miejscem, w którym można znaleźć aktualne informacje o stanie sklepu Apple Store. Down Detector jest bardzo popularną witryną firm trzecich, która polega na informacjach pochodzących od użytkowników, które dostarczają aktualnych informacji o wielu usługach online między systemami PayPal a Steam i Apple Store.

!!! 3 !!!)

Witryna pozwala użytkownikom zgłaszać problemy i umożliwia wyświetlanie wcześniejszych problemów, które miały wpływ na wydajność usługi. Posiada również przydatną mapę uprzemysłowionych źródeł ciepła, dzięki czemu można sprawdzić, czy problem jest lokalny w Twoim mieście / regionie / kraju.

Kolejny dobry zasób jest trafnie nazwany & ldquo; Czy jest teraz w porządku? & Rdquo ;. Witryna oferuje podobne dane do wykrywacza w dół, ale również zawiera siatkę z szybkością dostępu w ciągu ostatnich kilku dni.

Działa w inny sposób niż Detektor w dół, ponieważ musisz wyszukać tę usługę przez URL i w momencie pisania sprawdza stan całej witryny firmy Apple, a nie konkretnie sklepu Apple Store.

Czytaj dalej: Ostatnie zmiany cen w sklepie Apple Store w Wielkiej Brytanii | Czy mapy Apple są wyłączone?