Czy mogę uzyskać aplikacje na Androida na iPhone’a?

0
380

IPhone nie może uruchamiać aplikacji na Androida po wyjęciu z pudełka.

Dlaczego nie działają aplikacje na Androida na iPhony?

Android i iOS to świetny duopol mobilnych systemów operacyjnych: zdecydowana większość smartfonów (i większość tabletów) działa na tych samych lub innych urządzeniach.

Zwłaszcza Apple jest bardzo ważne, skąd pochodzą aplikacje i nie można po prostu pójść do sklepu Google Play na iPhonie (z systemem iOS) i pobrać aplikację na Androida, na którą masz ochotę;

Problem jest fundamentalny.

Jedynym sposobem na uruchomienie aplikacji na iPhone’a będzie uzyskanie iPhone’a do uruchomienia systemu Android, co nie jest obecnie możliwe i nigdy nie zostanie usankcjonowane przez Apple.

Możesz zrobić jailbreak na swoim iPhonie i zainstalować iDroid, system operacyjny Android podobny do iPhone’a.

Oszustwo i figle

W momencie pisania, jeśli Google wyrażenie „jak zainstalować aplikacje na Androida ” w czystej przeglądarce w Wielkiej Brytanii, najlepszy wynik (który powtarza się w jednym z pól 'odpowiedzi ’ Google’a

To jest artykuł dowcipny, który został napisany w dniu April Fool 's Day 2015 (data jest oczywiście wskazówką, ale nie taką, która jest wyświetlana w polu odpowiedzi).

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak poprawić jakość połączeń iPhone'a

Powinieneś uważać na takie artykuły.

Ekwiwalenty na iPhone’a

O wiele prostsze podejście – i potencjalnie protekcjonalne do sugerowania, więc przepraszam, jeśli wydaje się to oczywiste – polega na szukaniu wersji tej samej aplikacji na iOS.

Możesz wyszukać tę samą nazwę w App Store, ponieważ większość twórców używa spójnego brandingu na obu platformach;

Niestety będziesz musiał zapłacić ponownie (zakładając, że jest to płatna aplikacja), ale możesz mieć możliwość ponownego pobrania dodatkowych treści / zakupów w aplikacji, za które zapłaciłeś w wersji na Androida – ponownie sprawdź u dewelopera.

W sklepie Google Play jest więcej aplikacji niż w App Store firmy Apple, ale aplikacje o dużych nazwach najczęściej pojawiają się na iOS (ponieważ przeciętnie użytkownicy iOS wydają więcej pieniędzy): są szanse, że jeśli polubisz aplikację lub grę

A nawet jeśli nie jest, często istnieją alternatywy – może nawet lepsze.